Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 284 з 294 ПершаПерша ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5875, показано з 5 661 по 5 680.

Тема: Готовим со Светой52. Рецепты в первом и втором посте

  1. #5661
    Аватар для Шуршунчик
    Реєстрація
    08 вересень 2009
    Дописів
    40 033

    Типово

    Цитата Допис від Света52 Переглянути допис
    Навряд чи, бо оцет тут ще як потрібна рідина. Якщо знайдете пропорцію заміни склянки оцту на вода+лимон.к-ту, то спробуйте. Але я такого ніколи не робила і не ручаюсь за результат.
    знайшла осьо таке:


    Вам кофе сразу, после или нафиг? (Л.Либкинд)

  2. #5662
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 443

    Типово

    Цитата Допис від Шуршунчик Переглянути допис
    знайшла осьо таке:

    Ага, цікаво.

    Але щось мені непонятно в цій табличці.
    Наприклад, 1 чайна л. к-ти + 14 ст.л. води = оцет 9%. Тобто, 14 ст.л. води = 14 х 15 мл (ємність ложки)= 210 мл. Майже стакан!
    А нижче написано, що 2 столові ложки к-ти розчиніть в 100 мл окропу і вийде оцет 9%.
    ????????

    Навроді я ще здраво міркую чи всеж у моєму віці мізки всохли?
    Люди, допоможіть розібратися.

  3. #5663
    Moderator
    Кулинар года 2013
    Аватар для Jane_R
    Реєстрація
    07 березень 2008
    Звідки Ви
    ж/м Покровский (Коммунар)
    Дописів
    41 883

    Типово

    ОТ моей мамы бльшое спасибо за рецепт огурцов кружочками с морковкой перекрученной на мясорубке!
    Говорит, отвал башки!

  4. #5664
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 443

    Типово

    Цитата Допис від Jane_R Переглянути допис
    ОТ моей мамы бльшое спасибо за рецепт огурцов кружочками с морковкой перекрученной на мясорубке!
    Говорит, отвал башки!
    Женя, огромная благодарность за отзыв! Мне безумно приятно!

  5. #5665
    Аватар для tatyana73
    Реєстрація
    03 липень 2010
    Дописів
    2 072

    Типово

    добрий день. Підкажіть будь ласка, рецепт слива+какао + цукор на кшталт Сливова нутелла)) був такий у Вашій темі?
    не знайду

  6. #5666
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 443

    Типово

    Цитата Допис від tatyana73 Переглянути допис
    добрий день. Підкажіть будь ласка, рецепт слива+какао + цукор на кшталт Сливова нутелла)) був такий у Вашій темі?
    не знайду
    День добрий! Ні, такого рецепту в мене немає. Дуже давно, років 10 назад, робила таку сливу в шоколаді. Це було мені настільки несмачно, що я досі жаліюся за натуральний шоколад і дороге какао з цього рецепту. Банки стояли майже досі, рука не могла викинути таке добро. Чоловік нарешті виніс в гараж і вони там згинули.
    Я понімаю, що на смак і колір... що фломастери різні... що смак інгредієнтів... але я більше ніколи не буду робити щось подібне. Це було гидотно.
    Нікого не хочу образити, ми різні, таке варення дуже популярне в ютубі. Спробуйте спитати в темі КОНСЕРВАЦІЯ.

  7. #5667
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 443

    Типово

    В мене в цьому році знов вродили груші. Маю одне дерево Любіміца Клаппа, кожен рік гілки лежать на землі від врожаю. Вирішила зварити варення з груш, раніше не робила.

    ВАРЕННЯ ГРУШОВЕ З ЛИМОНОМ



    груші цупкі 2 кг
    лимон середній 1,5 шт. (або 1 великий)
    цукор 0,8-1 кг
    гвоздика 5 бутонів

    Для варення треба брати стиглі, але тверді груші, тоді не розваряться в кашу.
    Груші порізати скибочками.
    Лимон з кожурою порізати невеликим кубиком.
    В каструлю, де будете варити варення, складати шарами груші, лимон і цукор. Води не треба! Залишити на ніч або на 12 годин. Буде багато соку з груш.
    Каструлю поставити на середній вогонь і довести варення до кипіння. Виключити і залишити на 12 годин (приблизно). Я варила зранку і ввечері.
    Так варити варення 4-6 днів, доводячи до кипіння і вистоювати. Варення потроху буде густіти, дольки груш становляться полупрозорими, смачними.
    Коли варення буде потрібної вам гущини, то в останнє кіп*ятіння киньте в каструлю гвоздику і проваріть десь 10 хвилин на середньому вогні.
    Гарячим розкладайте в банки, щоб в кожну банку попала 1 гвоздичка. Закатайте.
    Вихід приблизно 2 літра.

    Дууже смачне і красиве варення!!! І чому я раніше таке не варила?
    Лимоном перекладати обов*язково спочатку, так груша залишиться ціленькими дольками.

  8. #5668
    Аватар для Danna
    Реєстрація
    24 жовтень 2006
    Звідки Ви
    New/sity
    Дописів
    4 780

    Типово

    Светлана, в рецепте помидоры половинки без уксуса- можно подс. масло добавить, когда вытянула банку со стерилизации?) Из под крышек булькает и рассол с маслом чуть вышел погулять(

  9. #5669
    Аватар для Danna
    Реєстрація
    24 жовтень 2006
    Звідки Ви
    New/sity
    Дописів
    4 780

    Типово

    И спасибо за Улетные помидоры!!! 7 числа засолила, сегодня уже пробовала, два дня и можно уже есть!

  10. #5670
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від Danna Переглянути допис
    И спасибо за Улетные помидоры!!! 7 числа засолила, сегодня уже пробовала, два дня и можно уже есть!
    Та это вообще песня). Я сейчас не дома, пришлось купить баклагу 7 литровую, обрезать верх ...ну и вот.Второй раз за три недели делаю)). Я еще в ту жопку кусочек жгучего перца засовываю. Для любителей поострее.

  11. #5671
    Аватар для Danna
    Реєстрація
    24 жовтень 2006
    Звідки Ви
    New/sity
    Дописів
    4 780

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Та это вообще песня). Я сейчас не дома, пришлось купить баклагу 7 литровую, обрезать верх ...ну и вот.Второй раз за три недели делаю)). Я еще в ту жопку кусочек жгучего перца засовываю. Для любителей поострее.
    Ага, чудо рецепт) у меня 2 ведра по 5 л))) Нужно сливочку подходящую купить и еще заквасить!

  12. #5672
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 443

    Типово

    Цитата Допис від Danna Переглянути допис
    Светлана, в рецепте помидоры половинки без уксуса- можно подс. масло добавить, когда вытянула банку со стерилизации?) Из под крышек булькает и рассол с маслом чуть вышел погулять(
    Да, можно. Если не хотите масла, то можно кипяточка долить.

    Цитата Допис від Danna Переглянути допис
    И спасибо за Улетные помидоры!!! 7 числа засолила, сегодня уже пробовала, два дня и можно уже есть!
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Та это вообще песня). Я сейчас не дома, пришлось купить баклагу 7 литровую, обрезать верх ...ну и вот.Второй раз за три недели делаю)). Я еще в ту жопку кусочек жгучего перца засовываю. Для любителей поострее.
    Цитата Допис від Danna Переглянути допис
    Ага, чудо рецепт) у меня 2 ведра по 5 л))) Нужно сливочку подходящую купить и еще заквасить!
    Спасибо, девочки! Действительно, ну такой удачный рецепт! У меня в этом году на даче пересорт в помидорах - купила семена Саньки, а выросли высокорослые хащи из черри. Я сначала расстроилась, злилась, а потом эти черрики изводила на эти улетные помидорки, ну так кстати пришлись эти черрики. Они спели с той скоростью, как мы поедали, очень удачно получилось.

  13. #5673
    Аватар для lanasvetlana829
    Реєстрація
    07 вересень 2017
    Дописів
    383

    Типово

    Вітаю, Світлана, підкажете рецепт тіста щоб на м'ясний пиріг, або рецепт самого пирога.

    Зараз пробую зробити улетні помідорки, реклама працює

  14. #5674
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від lanasvetlana829 Переглянути допис
    Зараз пробую зробити улетні помідорки, реклама працює
    готуйте скоріше, поки можна купувати звичайні круглі, які не є сливка.

    Світлано Миколаївно, осьо! бачите , які невеличкі? Це вони на блюдці. А в жопці гострий перчик та часничок).
    Все ще залишилося з 7 литрової діжки за чотире дні поїдання.

    Доречі, чоловікові воні смакують краще за все на 8-9 добу. Але в нас не спекотно.


  15. #5675
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 443

    Типово

    Цитата Допис від lanasvetlana829 Переглянути допис
    Вітаю, Світлана, підкажете рецепт тіста щоб на м'ясний пиріг, або рецепт самого пирога.

    Зараз пробую зробити улетні помідорки, реклама працює
    Добрий день! Готового рецепта м*ясного пирога в мене немає (чому???), але тісто можете зробити по одному з цих рецептів

    https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post35693077
    https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post35997956 - менш цукру положите
    https://forum.gorod.dp.ua/showthread...1#post33924709 - це взагалі універсальне тісто, на все!

    Я ж не знаю, який пиріг Ви хочете, вони різні бувають як по виду тіста, так і по складанню.
    Ще роблять пироги з начинкою з так званим наливним тістом, воно як густа сметана. Я такі робила пироги, вони швидкі і смачні, але чомусь не поставила рецепт. Провтикала. Зроблю найближчим часом, покажу.

  16. #5676
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від Света52 Переглянути допис
    Ще роблять пироги з начинкою з так званим наливним тістом, воно як густа сметана. Я такі робила пироги, вони швидкі і смачні, але чомусь не поставила рецепт. Провтикала. Зроблю найближчим часом, покажу.
    Я буду на те чекати, бо місити тісто терпіти не можу).

  17. #5677
    Аватар для Света52
    Реєстрація
    23 лютий 2010
    Звідки Ви
    Тополь-3
    Дописів
    12 443

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    готуйте скоріше, поки можна купувати звичайні круглі, які не є сливка.

    Світлано Миколаївно, осьо! бачите , які невеличкі? Це вони на блюдці. А в жопці гострий перчик та часничок).
    Все ще залишилося з 7 литрової діжки за чотире дні поїдання.

    Доречі, чоловікові воні смакують краще за все на 8-9 добу. Але в нас не спекотно.

    МНЯМ, які красиві! Я доїм, ладно?

  18. #5678
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    47 718

    Типово

    Цитата Допис від Света52 Переглянути допис
    МНЯМ, які красиві! Я доїм, ладно?
    Смачного). Якщо встигните, бо старша Софійка вже там щось жує, поки батько не бачить.

    Завтра ставлю чергові...

    Вам -наше традиційне "дякуємо!"

  19. #5679
    Аватар для lanasvetlana829
    Реєстрація
    07 вересень 2017
    Дописів
    383

    Типово

    Я ж не знаю, який пиріг Ви хочете, вони різні бувають як по виду тіста, так і по складанню.
    Ще роблять пироги з начинкою з так званим наливним тістом, воно як густа сметана. Я такі робила пироги, вони швидкі і смачні, але чомусь не поставила рецепт. Провтикала. Зроблю найближчим часом, покажу.[/QUOTE]Щось по типу отакого
    Вибачте за картинку, по іншому не можу, скажете, приберу

  20. #5680
    Аватар для lanasvetlana829
    Реєстрація
    07 вересень 2017
    Дописів
    383

    Типово

    Электра, Ваші помідори як на виставку, але я мабуть неуважно читала, мої схожі більше як сливка((((

Сторінка 284 з 294 ПершаПерша ... 184234274275276277278279280281282283284285286287288289290291292293 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті