Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 596 з 1230 ПершаПерша ... 964965465865875885895905915925935945955965975985996006016026036046056066466961096 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 11 901 по 11 920.

Тема: Балаканина - 3

  1. #11901
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Предлагаю поднимать мертвые языки типо https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B...B7%D1%8B%D0%BA

    Просто бесят эти западенцы, мадьяры, которые топят за украинский язык, которые сами им не владеют
    ахаха. владєющій наш
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  2. #11902
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    ну дай бог
    а вы поняли смысл и контекст фразы, прежде чем так ответить?
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  3. #11903
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Мені - 50+ і ще півроку тому я шпрехав на форумі і в житті виключно російською. Бо і виріс у стовідсотково російськомовній родині, і вчився у школі з російською мовою викладання, і все життя пропрацював у російськомовному оточенні (та і зараз працюю).
    Наразі спілкуюся державною. Письмово - взагалі без проблем, усно... ну, бувають трабли, але їх все менше і менше з кожним днем. Я ніхера не філолог, не гуманітарій, не мовознавець - звичайна людина без надздібностей, але ж - навчився. І вчуся далі. І я такий не один: в моєму оточенні люди мого ж віку (плюсмінус) точно так же дерусіфікуються. Не завжди швидко, але однозначно успішно.

    Тож з вашого "старого пердака" (С) мені відверто смішно. Майте вже мужність сказати прямо і чесно: "я не розмовлятиму українською, бо не хочу, чи не вважаю за потрібне".
    Ахєрєть. Цьомочки. Пердаки краще будуть і далі старими пєрдаками, аби не вчити )))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  4. #11904
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 217

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Я знал, что Львов вспомнят. Но вот только пожалуй это единственный регион на западной, где владеют языком
    Брехня! Купа моїх знайомих зараз у різних регіонах Західної України - всюди чують УКРАЇНСЬКУ мову.
    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Зачем? если 40+, то уверен, что ты все равно переводишь слова в уме.
    Брехня! СПОЧАТКУ так, перекладаєш. Але якщо КОЖНОГО дня спілкуватися українською, то дуже швидко в голові лунають саме УКРАЇНСЬКІ слова, а не російські. Я зараз іноді перекладаю в голові з УКРАЇНСЬКОЇ на російську, щоб щось сказати РОСІЙСЬКОмовній людині.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    не зрозуміло,чому ви вважаєте,що нам треба його наслідувати.
    Так, рашоголовій дійсно ніколи не зрозуміти, нащо ЗАХИЩАТИ державну мову!
    Діяти як русня,щоб не бути руснею?
    Засунь собі свою русню туди, звідки ти нею сереш! У ВСІХ цивілізованих країнах вивіски на ДЕРЖАВНІЙ мові, шкільні програми у ДЕРЖАВНИХ школах на ДЕРЖАВНІЙ мові, державні ЗМІ на ДЕРЖАВНІЙ мові тощо!
    А если он завтра решит " защищать" русоволосых или голубоглазых? Ну мало ли какой ещё повод за для завоевания чужих территорий придет в его больную голову.
    Так и будем всю жизнь стараться не дать ему повода?
    Дура.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #11905
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Зачем? если 40+, то уверен, что ты все равно переводишь слова в уме.
    Это называется выучить язык.
    Детям ок, только украинский, мне даже 30+ не нужно это.
    И да, это не меняет мою идентичность что я - украинец, хохол и тд.
    ти хохол, але не українець.

    Можна жити хохлом, і не згіркне від того хлібина.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  6. #11906
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 217

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Не можешь ты так говорить и всех под одну гребенку. Науку не обманишь...
    Ти сьогодні вирішив побити всі рекорди по кількості тупих висловлювань?
    Я все життя розмовляла й писала виключно РОСІЙСЬКОЮ! Так, українську добре знаю, але ніколи НЕ ДУМАЛА українською - лише російською. За ці 4 місяці, що я спілкуюся українською (білошістю на форумі та на роботі, але її зараз небагато), я почала й МИСЛИТИ українською. Тому йди зі своєю "наукою" за російським кораблем!
    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Людина, яка не вміє і не хоче користуватись українською - не є повноцінним українцем, хоч би який там набір генів та родовід вона не мала.
    ППКС
    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    У більшості українців немає приводів заперечувати українську, окрім посягання на їх особистий простір. Це ж треба працювати, напружувати бідну головоньку.
    І тут ППКС.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #11907
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Да красивее на украинском, причем официально на мировом уровне....
    Но мы что все львы толстые тут все?
    Иногда складывается впечатление,что в русском маты придумали только потому,что не смогли придумать многообразия литературных слов для выражения больших эмоций.
    Правда ,читая тут некоторых на украинском,,убеждаешься,что их наскоро выученный украинский тоже не лишил их скудости речи.
    Вон у диареис в каждом посте одно и тоже говно. Хоть и на мове.

  8. #11908
    Аватар для SofiElena
    Реєстрація
    18 червень 2015
    Дописів
    70 762

    Типово

    Вот и посрались из-за мови.

    А это, говорили, одно из нехороших действий, сорить украинцев внутри Украины из-за мови в столь тяжёлое всеобщее время))))
    когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом

  9. #11909
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 217

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    О, консервушки полезли
    Запоребрикові.
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    перейти на него, лично я не вижу смысла.... зачем тратить время и силы что бы что? просто говорить на другом языке... может их лучше потратить на изучение третьего, и т. д. языков
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    вот если честно, я совсем не понимаю такого, видимо материалист)) неужели борщ будет вкуснее что будет в списке.... или я его готовить не смогу если не будет.... боюсь весь такой кипешь(я не только про борщ) нужен лишь кучке присосавшихся бездельников чтоб бабло рубить...
    Чистокровні кацапи, які все життя живуть у Мордорі, НЕ НАСТІЛЬКИ кацапи, як ти. В тебе жодного гена УКРАЇНЦЯ НЕМАЄ!!
    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Для меня это - гордость
    Хто б сумнівався!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #11910
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    даже часа не прошло
    появилось еще одно....
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  11. #11911
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від SofiElena Переглянути допис
    Вот и посрались из-за мови.

    А это, говорили, одно из нехороших действий, сорить украинцев внутри Украины из-за мови в столь тяжёлое всеобщее время))))
    никто не срался... появилась секта бабушек путина и понеслось накидывание... все просто и легко отслеживается....
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  12. #11912
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Хорошо, зайдем с другой стороны.
    Если владею языком украинским, а я уверен, что владею больше чем "западенцы" и знаю историю и тд.
    Ну так получилось что общаюсь на русском.Я территориально нахожусь в русскоговорящем обществе.
    То что я не полноценный?
    так, ти несправний саме тому, що а) у тебе парашин наратив (який багато років насаджували і східним областям) - западенці б) твоя впевненість це лише твоя впевненість, але по факту ти скрєпночєлюстний в)тому що під своє небажання ти підводиш якісь свої комплекси і парашині наративи.

    А все просто - хочеш говорити українською - говори! Не хочеш - шукай ідеологію, базис тощ, яка виправдовую твою історичну тупість. Про впевненість щодо володіння розкажеш своїм знайомим манкуртам, їм зайде
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  13. #11913
    Почетный форумчанин
    Циник года 2007, 2009, 2010
    Аватар для Stank
    Реєстрація
    07 червень 2006
    Звідки Ви
    ВРіК
    Дописів
    30 187

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    Так ответа не получил - что мы получим перейдя? можно конкретику? или они ракеты перестанут пулять и знаки ставить....
    Хочеш конкретики - будь ласка.
    Блок пост, хтось лізе кущами. Я почув руську мову...вгадай з однієї спроби, що я зроблю?
    Правда, я спершу дам туди коротку чергу на ураження. А потім піду і зроблю контроль, навіть не буду витрачати боєприпас, просто переріжу тобі горлянку. За русскій язік. Тому не вийобуйся про мову, мова має значення. Мова -це розпізнання "свій-чужий". Ти в цьому випадку - чужий. І вся інша балаканина не варта часу. А вже написання пояснень, доповідей і інше цівільне лайно давно автоматизоване, цілком моя власна проблема і якщо щось не так, ми все зробимо на свою користь, а ти будеш в доповіді як ще один руській диверсант.
    Тому одне побажання або вчи мову або здохнеш.

    1. почему не на мове?
    Дурні, хто задає таке питання. Я таких питань не задаю, а одразу по єблєту берцем.
    2.значит меняем язык, вместо того, что бы готовится не пускать к нам
    А як вас розрізняти? Я не володію езотеричними практиками та взагалі діпломатія та телепатія не моє призначення. Тому для мене не має значення, цівільний ти чи руськуій диверсант. Раз не відповідаєш на завпитання мовою - постріл. Оце і є ваше "нє допускать".
    3. и т. д. еще пунктов на сто....
    Визнайте, що просто тупа кацапня, що не може навіть свою рідну мову вивчити і ваше щастя, що українці занадто толерантні до руських покидьків, так що ваші 100 пунктів можете в сраку запхати і гордо *****вати у кацапію, обіжєнки.
    Мы выбрали путь интеграции в союз европейских народов, поэтому нужно
    вивчати мову а не...
    продвигать многоязычие,
    ці тези я вже чув від недобитих комуняк і злодіїв-ригів.
    которое поможет развитию украинцев, а не убожество с одноязычием и ограниченности на своем "хуторке"
    Розвитку допомогає освіта на рівні світових стандартів, а не ота ***ня, що ви затулили людям.
    На питання "Гдє тьі біл, когда бамбас дамбілі?" відповідаю " в отсєкє бомбардіровщіка"

  14. #11914
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Я вот от своей дурочки мелкой, слышу периодически, на постоянной, слова украинские. Аж как-то сердечко екает))
    Русско говорящая семья.
    Повторюсь, детей учить только - украинском преподавании
    Меня, старого пердуна не трогайте, бо сами в лужу сядите
    поки що в калюжі видно лише тебе

    ЗІ сядЕте
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  15. #11915
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від chushenkov Переглянути допис
    Семья не без урода...
    Глоду перепив? йди проспись, кацапьйо
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  16. #11916

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    .... у різних регіонах Західної України ....
    знаешь по чем можно определить рашистского запроданця кроме как "В" и "НА"? "Західна Україна". Нет Западной Украины ,как нет Восточной, Северной и Южной - Украина едина и неделима. А вот запад Украины есть, как и западная часть или на западе Украины.

    это если не "какаяразница"

  17. #11917
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    там вопрос я задавал не сколько Вам, как всем поклонникам перехода.... Ваша позиция лично мне давно понятна (Вы уже озвучивали ее, мне помнится так) и вызывает уважение отсутствием навязывания.

    про комфорт, думаю очень точно выразились и тут опять вопрос - зачем человек должен выходить из зоны комфорта и переходить на украинский язык? Одно дело - незнание языка - тут поддержу, нужно выучить... а вот перейти на него, лично я не вижу смысла.... зачем тратить время и силы что бы что? просто говорить на другом языке... может их лучше потратить на изучение третьего, и т. д. языков - тут хоть, как минимум увеличатся знания и ценность твоя перед роботодателями... и соответственно выживаемость твоя и твоей семьи в сложных экономических условиях и не только...
    бугага. як щемливо
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  18. #11918
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від habubabur Переглянути допис
    К истокам пора вернуться.

    К ис-то-кам.
    це що?
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  19. #11919
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    А чого срачік? Наче цивілізовано спілкуємося...
    а для манкуртів все що навколо українського - срачік. Хоча якщо какая разніца, то їм фіолетово має бути. але ж ні - нє трогайтє рускій ізик!
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  20. #11920
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    тогда у меня встречный вопрос - а что это даст лично вам, особисто?)
    если вы приняли такое решение - это ваше полное право, почему нет?

    меня лично удивляют люди, которые пытаются поучать других
    и навязывать свои решения (подобными вопросами, к примеру).
    кроме того, украинский у них мягко говоря небезупречен)
    коверкают язык, говорят "русизмами", многие слова произносят/пишут неправильно...
    а яке вам діло до бездоганності чужої людини? Фраза "Тим паче" тут до чого? вам не хочеться бо чиясь недосконала мова вам тисне на вуха?
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

Сторінка 596 з 1230 ПершаПерша ... 964965465865875885895905915925935945955965975985996006016026036046056066466961096 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті