| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Брехня! Купа моїх знайомих зараз у різних регіонах Західної України - всюди чують УКРАЇНСЬКУ мову.
Брехня! СПОЧАТКУ так, перекладаєш. Але якщо КОЖНОГО дня спілкуватися українською, то дуже швидко в голові лунають саме УКРАЇНСЬКІ слова, а не російські. Я зараз іноді перекладаю в голові з УКРАЇНСЬКОЇ на російську, щоб щось сказати РОСІЙСЬКОмовній людині.
Так, рашоголовій дійсно ніколи не зрозуміти, нащо ЗАХИЩАТИ державну мову!
Засунь собі свою русню туди, звідки ти нею сереш!Діяти як русня,щоб не бути руснею?У ВСІХ цивілізованих країнах вивіски на ДЕРЖАВНІЙ мові, шкільні програми у ДЕРЖАВНИХ школах на ДЕРЖАВНІЙ мові, державні ЗМІ на ДЕРЖАВНІЙ мові тощо!
Дура.А если он завтра решит " защищать" русоволосых или голубоглазых? Ну мало ли какой ещё повод за для завоевания чужих территорий придет в его больную голову.
Так и будем всю жизнь стараться не дать ему повода?
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
Ти сьогодні вирішив побити всі рекорди по кількості тупих висловлювань?
Я все життя розмовляла й писала виключно РОСІЙСЬКОЮ! Так, українську добре знаю, але ніколи НЕ ДУМАЛА українською - лише російською. За ці 4 місяці, що я спілкуюся українською (білошістю на форумі та на роботі, але її зараз небагато), я почала й МИСЛИТИ українською. Тому йди зі своєю "наукою" за російським кораблем!
ППКС
І тут ППКС.
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
Иногда складывается впечатление,что в русском маты придумали только потому,что не смогли придумать многообразия литературных слов для выражения больших эмоций.
Правда ,читая тут некоторых на украинском,,убеждаешься,что их наскоро выученный украинский тоже не лишил их скудости речи.
Вон у диареис в каждом посте одно и тоже говно. Хоть и на мове.
Вот и посрались из-за мови.
А это, говорили, одно из нехороших действий, сорить украинцев внутри Украины из-за мови в столь тяжёлое всеобщее время))))
когда умрёшь, людишки скажут, их притворяющимся ртом, каким в их жизни был ты важным никтом
даже часа не прошло
появилось еще одно....
Многие спекулируют на заблуждениях
и ложных чудесах,обманывая глупое
большинство.
ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ
так, ти несправний саме тому, що а) у тебе парашин наратив (який багато років насаджували і східним областям) - западенці б) твоя впевненість це лише твоя впевненість, але по факту ти скрєпночєлюстний в)тому що під своє небажання ти підводиш якісь свої комплекси і парашині наративи.
А все просто - хочеш говорити українською - говори! Не хочеш - шукай ідеологію, базис тощ, яка виправдовую твою історичну тупість. Про впевненість щодо володіння розкажеш своїм знайомим манкуртам, їм зайде
alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы
Хочеш конкретики - будь ласка.
Блок пост, хтось лізе кущами. Я почув руську мову...вгадай з однієї спроби, що я зроблю?
Правда, я спершу дам туди коротку чергу на ураження. А потім піду і зроблю контроль, навіть не буду витрачати боєприпас, просто переріжу тобі горлянку. За русскій язік. Тому не вийобуйся про мову, мова має значення. Мова -це розпізнання "свій-чужий". Ти в цьому випадку - чужий. І вся інша балаканина не варта часу. А вже написання пояснень, доповідей і інше цівільне лайно давно автоматизоване, цілком моя власна проблема і якщо щось не так, ми все зробимо на свою користь, а ти будеш в доповіді як ще один руській диверсант.
Тому одне побажання або вчи мову або здохнеш.
Дурні, хто задає таке питання. Я таких питань не задаю, а одразу по єблєту берцем.1. почему не на мове?
А як вас розрізняти? Я не володію езотеричними практиками та взагалі діпломатія та телепатія не моє призначення. Тому для мене не має значення, цівільний ти чи руськуій диверсант. Раз не відповідаєш на завпитання мовою - постріл. Оце і є ваше "нє допускать".2.значит меняем язык, вместо того, что бы готовится не пускать к нам
Визнайте, що просто тупа кацапня, що не може навіть свою рідну мову вивчити і ваше щастя, що українці занадто толерантні до руських покидьків, так що ваші 100 пунктів можете в сраку запхати і гордо *****вати у кацапію, обіжєнки.3. и т. д. еще пунктов на сто....
вивчати мову а не...Мы выбрали путь интеграции в союз европейских народов, поэтому нужноці тези я вже чув від недобитих комуняк і злодіїв-ригів.продвигать многоязычие,
Розвитку допомогає освіта на рівні світових стандартів, а не ота ***ня, що ви затулили людям.которое поможет развитию украинцев, а не убожество с одноязычием и ограниченности на своем "хуторке"
На питання "Гдє тьі біл, когда бамбас дамбілі?" відповідаю " в отсєкє бомбардіровщіка"
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks