Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 592 з 1230 ПершаПерша ... 924925425825835845855865875885895905915925935945955965975985996006016026426921092 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 11 821 по 11 840.

Тема: Балаканина - 3

  1. #11821
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    как же хорошо быть молодым и здоровым
    завидую по хорошему

  2. #11822
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Я проти заборони вивчення російської, але тільки на підставі того що вони наші сусіди. Їбануті сусіди і тому їхню мову треба вивчати.
    Історія нашої мови дуже довга і кривава, і мені дивно що ти написав подібне питання на форумі, наче на нього можна відповісти двома реченнями, в той час коли треба прочитати чи подивитися купу матеріалу.
    По-друге, чого ти зв'язуєшь мову тільки з війною?
    Я навела елементарний приклад "військових дій", коли з ворогом на нейтральній території ти не розуміешь чи дійсно він ворог, чи то наш. В улюбленому ресторані я чую позаду себе російську, і вона без шокання. Прошу офіціанта змінити столик. В процесі виявляється що компанія із Маріуполя і запитують чому не поцікавилася зразу?
    Я відповідаю а навіщо? Навіщо мені це робити? Витрачати час, нервувати і так далі, якщо я прийшла провести останній вечір в улюбленому ресторані, з приємними мені людьми і ідентифікувавши біля себе щось огидне, відійшла на відстань.
    Це про, якщо можна сказати, внутрішній рух опору))

    Але ж що до самосвідомості? Національної
    Вот я смог твой посыл прочитать, насрать что не мне... Кацап не сможет.
    Я к тому, что пока мы тут на форуме буквы пишем, похеру какой язык.
    В окопе, в школах, в садиках -- только украинский.

  3. #11823
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Неправда. Через деякий час почне думати українською.
    Не можешь ты так говорить и всех под одну гребенку. Науку не обманишь...

  4. #11824
    Аватар для Evil Rex
    Реєстрація
    17 серпень 2012
    Дописів
    23 441

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Я понял твой посыл... солидарен.
    Ответь на вопрос: я украинец? Если говорю/пишу на русском?
    Якщо "українець" читати як "громадянин України", то - так. Ти українець. Пиши хоч єгипетським клинописом та розмовляй мовою жестів, то твій вибір, твоє право. Як громадянину, тобі достатньо користуватися українською для спілкування з державними функціонерами та розуміння законів.

    Але якщо ти маєш на увазі належність до етносу, до нації, то - ні. Людина, яка не вміє і не хоче користуватись українською - не є повноцінним українцем, хоч би який там набір генів та родовід вона не мала.
    счастье - это когда над тобой не висят принципы и правила, которые придумал не ты (с)

  5. #11825
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 836

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Вот я смог твой посыл прочитать, насрать что не мне... Кацап не сможет.
    Я к тому, что пока мы тут на форуме буквы пишем, похеру какой язык.
    В окопе, в школах, в садиках -- только украинский.
    От і повертаємося до мого вчорашнього питання, перше було як раз з іронією, відволікли і не розкрила думку.
    А вона в тому що тут такі смачні срачі йдуть, переливають з пустого в порожнє, а яка практична частина вивчення мови задарма проходить повз

    В мене всі в сім'ї говорять російською, окрім мене.
    І знайомі, друзі більшість.
    Я спостерігала, зробила висновки і поки знаходжу ім тільки підтвердження: перейти на українську - це питання виходу з зони комфорту. Люди готові його захищати з піною у рота І тоді починаються бійки за мову не на життя, а на смерть. У більшості українців немає приводів заперечувати українську, окрім посягання на їх особистий простір. Це ж треба працювати, напружувати бідну головоньку.
    Востаннє редагував альтер эго: 02.07.2022 о 12:39

  6. #11826
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Але якщо ти маєш на увазі належність до етносу, до нації, то - ні. Людина, яка не вміє і не хоче користуватись українською - не є повноцінним українцем, хоч би який там набір генів та родовід вона не мала.
    Хорошо, зайдем с другой стороны.
    Если владею языком украинским, а я уверен, что владею больше чем "западенцы" и знаю историю и тд.
    Ну так получилось что общаюсь на русском.Я территориально нахожусь в русскоговорящем обществе.
    То что я не полноценный?

  7. #11827
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    опять же - почему вместо? параллельно)
    к сожалению, параллельно в нашем государстве может быть только пистинг.... поэтому тратить средства и время на бесполезную хну.... ну такое
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  8. #11828
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    От і повертаємося до мого вчорашнього питання, перше було як раз з іронією, відволікли і не розкрила думку.
    А вона в тому що тут такі смачні срачі йдуть, переливають з пустого в порожнє, а яка практична частина вивчення мови задарма проходить повз

    В мене всі в сім'ї говорять російською, окрім мене.
    І знайомі, друзі більшість.
    Я спостерігала, зробила висновки і поки знаходжу ім тільки підтвердження: перейти на українську - це питання виходу з зони комфорту. Люди готові його захищати з піною у рота І тоді починаються бійки за мову не на життя, а на смерть. У більшості українців немає проводів заперечувати українську, окрім посягання на їх особистий простір. Це є треба працювати, напружувати бідну головоньку.
    Я вот от своей дурочки мелкой, слышу периодически, на постоянной, слова украинские. Аж как-то сердечко екает))
    Русско говорящая семья.
    Повторюсь, детей учить только - украинском преподавании
    Меня, старого пердуна не трогайте, бо сами в лужу сядите

  9. #11829
    Аватар для альтер эго
    Реєстрація
    28 листопад 2010
    Дописів
    65 836

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Не можешь ты так говорить и всех под одну гребенку. Науку не обманишь...
    Ну є виключення звісно, в мене ще не дуже великий досвід викладання мови, але ж саме такий основний процес.
    На моєму прикладі, неможливо думати на своєму і перекладати на турецьку, діалог буде неможливим. Ну, якщо не знайдеться співрозмовника, який згоден вести діалог з тормозом))
    А є ще більш складні для нас мови, японська наприклад.

  10. #11830

    Реєстрація
    05 грудень 2017
    Дописів
    12

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    ...В мене всі в сім'ї говорять російською, окрім мене...
    Семья не без урода...

  11. #11831

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 877

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    к сожалению, параллельно в нашем государстве может быть только пистинг.... поэтому тратить средства и время на бесполезную хну.... ну такое
    ну вот, вроде какая разница - тем более рецептов ровно столько сколько семей в Украине, но все равно приятно. и я бы не сказал что деньги потрачены зря

    "Сьогодні, 1 липня, на 5-ому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням МКІП було внесено елемент "Культура приготування українського борщу" до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони", - зазначив очільник МКІП.

    Джерело: https://censor.net/ua/n3351456

  12. #11832
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Я проти заборони вивчення російської, але тільки на підставі того що вони наші сусіди. Їбануті сусіди і тому їхню мову треба вивчати.
    Історія нашої мови дуже довга і кривава, і мені дивно що ти написав подібне питання на форумі, наче на нього можна відповісти двома реченнями, в той час коли треба прочитати чи подивитися купу матеріалу.
    По-друге, чого ти зв'язуєшь мову тільки з війною?
    Я навела елементарний приклад "військових дій", коли з ворогом на нейтральній території ти не розуміешь чи дійсно він ворог, чи то наш. В улюбленому ресторані я чую позаду себе російську, і вона без шокання. Прошу офіціанта змінити столик. В процесі виявляється що компанія із Маріуполя і запитують чому не поцікавилася зразу?
    Я відповідаю а навіщо? Навіщо мені це робити? Витрачати час, нервувати і так далі, якщо я прийшла провести останній вечір в улюбленому ресторані, з приємними мені людьми і ідентифікувавши біля себе щось огидне, відійшла на відстань.
    Це про, якщо можна сказати, внутрішній рух опору))

    Але ж що до самосвідомості? Національної
    там вопрос я задавал не сколько Вам, как всем поклонникам перехода.... Ваша позиция лично мне давно понятна (Вы уже озвучивали ее, мне помнится так) и вызывает уважение отсутствием навязывания.
    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    От і повертаємося до мого вчорашнього питання, перше було як раз з іронією, відволікли і не розкрила думку.
    А вона в тому що тут такі смачні срачі йдуть, переливають з пустого в порожнє, а яка практична частина вивчення мови задарма проходить повз

    В мене всі в сім'ї говорять російською, окрім мене.
    І знайомі, друзі більшість.
    Я спостерігала, зробила висновки і поки знаходжу ім тільки підтвердження: перейти на українську - це питання виходу з зони комфорту. Люди готові його захищати з піною у рота І тоді починаються бійки за мову не на життя, а на смерть. У більшості українців немає проводів заперечувати українську, окрім посягання на їх особистий простір. Це є треба працювати, напружувати бідну головоньку.
    про комфорт, думаю очень точно выразились и тут опять вопрос - зачем человек должен выходить из зоны комфорта и переходить на украинский язык? Одно дело - незнание языка - тут поддержу, нужно выучить... а вот перейти на него, лично я не вижу смысла.... зачем тратить время и силы что бы что? просто говорить на другом языке... может их лучше потратить на изучение третьего, и т. д. языков - тут хоть, как минимум увеличатся знания и ценность твоя перед роботодателями... и соответственно выживаемость твоя и твоей семьи в сложных экономических условиях и не только...
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  13. #11833
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від альтер эго Переглянути допис
    Ну є виключення звісно, в мене ще не дуже великий досвід викладання мови, але ж саме такий основний процес.
    На моєму прикладі, неможливо думати на своєму і перекладати на турецьку, діалог буде неможливим. Ну, якщо не знайдеться співрозмовника, який згоден вести діалог з тормозом))
    А є ще більш складні для нас мови, японська наприклад.
    Могу ошибаться, но вроде как русский один из самых тяжелых в освоении, ту да же украинский.
    Учитель языка? ок!! Значит гуманитарий.. А наука немножко не гуманитарная)

  14. #11834
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Опять мовносрачик...
    Вот интересно - чтобы что?

    Ну ладно я понимаю почему Рада во время войны с курением борется. Надо подтянуть хвосты в законодательстве и привести к нормам ЕС. В медицине тоже и ТД.
    Но вот зачем украинцам мовносрачь - не розумію.

  15. #11835
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    О, консервушки полезли

  16. #11836
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ну вот, вроде какая разница - тем более рецептов ровно столько сколько семей в Украине, но все равно приятно. и я бы не сказал что деньги потрачены зря

    "Сьогодні, 1 липня, на 5-ому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням МКІП було внесено елемент "Культура приготування українського борщу" до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони", - зазначив очільник МКІП.

    Джерело: https://censor.net/ua/n3351456
    вот если честно, я совсем не понимаю такого, видимо материалист)) неужели борщ будет вкуснее что будет в списке.... или я его готовить не смогу если не будет.... боюсь весь такой кипешь(я не только про борщ) нужен лишь кучке присосавшихся бездельников чтоб бабло рубить...
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  17. #11837
    Аватар для Evil Rex
    Реєстрація
    17 серпень 2012
    Дописів
    23 441

    Типово

    Цитата Допис від Ежыг Переглянути допис
    Хорошо, зайдем с другой стороны.
    Если владею языком украинским, а я уверен, что владею больше чем "западенцы" и знаю историю и тд.
    Ну так получилось что общаюсь на русском.Я территориально нахожусь в русскоговорящем обществе.
    То что я не полноценный?
    То ти занадто старий, щоб перевчитись, то так склалося, що в російськомовному оточенні живеш і російська прикипіла до язика вимушено... Ти вже визначся, що тобі заважає розмовляти українською - зовнішні фактори, чи все ж власне небажання вийти з зони комфорту.
    Чи просто принципове неприняття української.

    І якщо ти все ж володієш українською навіть більше і краще, ніж "западенці" (за твоїми словами), то чому не відповідаєш нею, наприклад, мені? Чи Его? Чи ще комусь з форумчан, які пишуть до тебе саме мовою, а не "язіком"?
    Адже написане ти розумієш.
    І - знову ж таки з твоїх слів - українською володієш огого як.
    Виходить, що просто не бажаєш написати нею кілька речень. Саме для україномовного оточення.
    Тож який ти українець після цього? Саме неповноцінний...
    счастье - это когда над тобой не висят принципы и правила, которые придумал не ты (с)

  18. #11838
    Аватар для Ежыг
    Реєстрація
    13 вересень 2009
    Дописів
    3 918

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    О, консервушки полезли
    Смешной черт Значит у лахты новая методичка

  19. #11839
    Аватар для Nemezzida
    Реєстрація
    07 січень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    11 055

    Типово

    Цитата Допис від Evil Rex Переглянути допис
    Мені - 50+ і ще півроку тому я шпрехав на форумі і в житті виключно російською. Бо і виріс у стовідсотково російськомовній родині, і вчився у школі з російською мовою викладання, і все життя пропрацював у російськомовному оточенні (та і зараз працюю).
    Наразі спілкуюся державною. Письмово - взагалі без проблем, усно... ну, бувають трабли, але їх все менше і менше з кожним днем. Я ніхера не філолог, не гуманітарій, не мовознавець - звичайна людина без надздібностей, але ж - навчився. І вчуся далі. І я такий не один: в моєму оточенні люди мого ж віку (плюсмінус) точно так же дерусіфікуються. Не завжди швидко, але однозначно успішно.

    Тож з вашого "старого пердака" (С) мені відверто смішно. Майте вже мужність сказати прямо і чесно: "я не розмовлятиму українською, бо не хочу, чи не вважаю за потрібне".
    Цілком підтримую.
    Приватні уроки з математики: шкільної і вищої. Заняття і консультації онлайн (через відеозв’язок).http://forum.gorod.dp.ua/showthread.php?t=228729

  20. #11840
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Опять мовносрачик...
    Вот интересно - чтобы что?

    Ну ладно я понимаю почему Рада во время войны с курением борется. Надо подтянуть хвосты в законодательстве и привести к нормам ЕС. В медицине тоже и ТД.
    Но вот зачем украинцам мовносрачь - не розумію.
    срачика нет от слова совсем.... обычный спокойный разговор.... каждый высказывает свое мнение... аргументы...

    красивый пример - секты нет и нормальное общение тем более на такую тему)) ... бот выше, не в счет
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

Сторінка 592 з 1230 ПершаПерша ... 924925425825835845855865875885895905915925935945955965975985996006016026426921092 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті