| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
нужны
не нужны
воздержусь
свой вариант
Простите, а где вы увидели какие-то пугалки? Что и кому делать, решает каждый самостояетльно. И самое главное, для меня, это отдавать себе отчет - зачем ты это делаешь, и что получишь в результате.
Вот про украсть - это перебор. Кажется в нашей стране такое еще не происходит. А про бесполелзность флюшки - факт. И для врачебной галочки какие-то походы -поездки вообще нонсенс во всяком случае для меня.
Rich Rich, у вас шикарная подпись)))
З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про захист населення від
інфекційних хвороб
Как обойти 15 статью?
Почитайте тут: http://www.privivok.net.ua/node/65
Зачем изобретать велосипед?
Итак, барабанная дрожь...
Вот скан заявления в садик в районе пр. Кирова. Ребеночка сотрудника уже оформили в этот садик.
Распознанный текст сервисом ABBYY FineReader Online
" '* ' ' *•+ Заведующей •, ; , • ■ А »
ОТ__'_' _
ЗАЯВЛЕНИЕ
Мы,_______________________.»
родители ребенка____ (_._._г.р.), просим
разрешить нашему ребенку посещать _____без наличия
необходимых по возрасту прививок, т.к. от проведения обязательных профилактических прививок мы отказались, основываясь на законе Украины «Про захист населення від інфекційних хвороб» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2000, N 29, ст. 22(Із змінами, внесеними згідно із Законом N 913-ІУ (913-15) від 05.06.2003), Стаття 12. (Профілактичні щеплення).
ОСНОВАНИЯ:
1. Положения статьи 53 Конституции Украины:
«Кожен має право на освіту. Повна загальна середня освіта є обов'язковою. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої... освіти в державних і комунальних навчальних закладах; розвиток дошкільної, повної загальної середньої, позашкільної... освіти, різних форм навчання...»
2. Рішення Конституційного Суду України про офіційне тлумачення положень частини третьої статті 53 Конституції України (м. Київ, Справа N 1-4/2004, 4 березня 2004 року, N 5-рп/2004)
«1). доступність освіти як конституційна гарантія реалізації права на освіту на принципах рівності, визначених статтею 24 Конституції України, означає, що нікому не може бути відмовлено у праві на освіту, і держава має створити можливості для реалізації цього права;
2). Рішення Конституційного Суду України є обов'язковим до виконання на території України, остаточним і не може бути оскаржене».
3. Положения статьи 8 Конституции Украины:
«Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії. Звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.»
4. Положения статьи 64 Конституции Украины:
Конституційні права і свобода людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України. В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень..»
5. Положения статьи 68 Конституции Украины:
Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свобода, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності...
і» і»
2010 г.
Если бы я узнала, что в группе с моим ребёнком есть ребёнок без прививок, я бы сделала всё , чтоб его там не было!
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks