Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 101 з 257 ПершаПерша ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 5139, показано з 2 001 по 2 020.

Тема: Загальна флуділка. Черговий том

  1. #2001

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Півроку тому розбирались з нестримним прагненням купити "болгарські" реактори, рішення вдалось продавити з величезними зусиллями. Але, слава богам, передумали болгари.
    Сьогодні нова прем'єр-міністерка і нова міністерка енергетики. Все заново, спроба №2?

    Що зайвий раз показує - насправді поміняли місцями меблі, а "5-6 менеджерів" (с) так і продовжують типу рятувати країну. Чи розбудовувати. Словом, займатись дуже важливими справами.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  2. #2002
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  3. #2003

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Андрей,думаю что этот внезапно возникший разговор" про реакторы,ни что иное,как попытка ботвы разнообразить свой репертуар.)
    Но непреодолимая тяга одного из них поговорить про писи, ( начинаю понимать почему многие тут считают его возаром) скорее всего это что-то личное и наболевшее.
    У тебя все ботва. Если люди читают что-то помимо единого гамнафона как ты, это не значит, что они «ботва».

  4. #2004

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Андрей22 а где топливо для этих рашистских реаторов покупать ? В рашке чтоли ?

  5. #2005
    Аватар для Marko
    Реєстрація
    17 червень 2004
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    26 267

    Типово

    млять, совсем дурак. Уже ж сто раз писали

    добавлю
    https://westinghousenuclear.com/ukra...%D1%80-ap1000/

  6. #2006
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 837

    Типово

    и новость, плохая, на ночь глядя..

    "Флеш"

    "Мої дорогі українці, на жаль, тепер ми з вами дізнаємося новий нічний звук - звук реактивного Шахеда.
    Поки що не масово, але вже другий день поспіль.

    Реактивний Шахед це відповідь противника на успіх наших зенітних дронів.
    Наскільки їх буде багато найближчими місяцами поки що інформації немає."

    в пример там приводят вот это видео:

    https://t.me/serhii_flash/5999?comment=550005
    Востаннє редагував Alexs: 30.07.2025 о 23:18
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  7. #2007
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    2 779

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Андрей22 а где топливо для этих рашистских реаторов покупать ? В рашке чтоли ?
    Как все запущено. А где сейчас покупаем?
    Подсказка, у компании, которая носит фамилию того, кто выиграл у Эдисона "войну токов"
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  8. #2008
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    2 779

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Что вы хотите объяснить местечковым бото-функциям, которые не в Украине вообще и давно?
    Да так, скучно стало
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  9. #2009
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 860

    Типово

    rock'n'roll

  10. #2010
    Аватар для Andrey22
    Реєстрація
    07 травень 2006
    Дописів
    2 779

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    rock'n'roll
    Держитесь там, аккуратнее и внимательнее
    Это ко всем киевчатам относится
    а не по нраву я кому-то - мне плевать (с) "Ария"

  11. #2011
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 860

    Типово

    дяк. дом трясется. небо жужит.
    у заграничных пидорасов ермак чешется.
    всё как всегда в многострадальной Украине.

  12. #2012
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    глядя на этих... из ботофермы,все больше убеждаюсь,что с головами там не все в порядке. Причем ,чем дальше ,тем хуже.
    Самокритично.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Все,что надо знать про ботов.
    Им насрать,что кто-то погиб. Им главное в тысячный раз запостить методичку. Цирковые лошади,бегающие по кругу.
    Та після того, як ти відкрито на весь форум обсирала військового, який без ніг лежал в реанімації, ти взагалі НЕ СМІЄШ відкривати свою ротяку! Тут всі відвідувачі форуму разом не насрали в бік військових стільки, скільки ти сама!
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    посмотри петьманский анал там на оборонке воруют миллиарды при писькограе
    а это всё смерти наших солдат - то мины куёвые поставили то дроны галимые
    Їй не просто начхати на це - вона цьому АПЛОДУЄ! Вона БУДЬ-ЯКИМ злочинам влади аплодує.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  13. #2013
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Очень не часто соглашаюсь, но здесь поддержу: за клевету на других участников форума, как минимум на недельку (а лучше на-дольше) кое-кто должен пройти комплекс СПА-процедур.
    Вона вже НЕОДНОРАЗОВО оббріхувала не лише форумчан, а й навіть їх родини. Хоча вона не лише НЕ ЗНАЄ про них нічого, а й навіть в очі їх не бачила. Більше за все вона оббріхувала мою родину, хоча навіть не знає її точний склад. І про це я неодноразово писала тут. Також вона інших оббріхувала. Звідси питання: чому в ТІ випадки Ви мовчали? Чому не закликали забанити її за "клєвєту"(с)? Чи "етадругоє"(с)? Тільки не кажіть, що не бачили цього, - це буде брехня: я вже СТІЛЬКИ разів писала тут про це, що, впевнена, хоча б 1-2 моїх повідомлення Ви точно бачили.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    ботва переписывает методичку, И это хорошо. А то попривыкали постить одно и тоже.
    Чия б корова мичала!
    А так хоть как-то будут развиваться .
    Шкода, що тобі це не світить.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  14. #2014
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Что Ваши, что ее сообщения я вижу только если они последние в теме, а я захожу на форум через "тапок". Хотя в одной из тем, Ваши я таки просматриваю.
    И насчет клеветы. Вот сейчас врать "а он финансирует/поддерживает руснявую армию"... Ну не знаю. За такое не вызывают на дуэль, за такое молча, долго и методично бьют морду до полного изменения внешности.

  15. #2015
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Что Ваши, что ее сообщения я вижу только если они последние в теме, а я захожу на форум через "тапок". Хотя в одной из тем, Ваши я таки просматриваю.
    И насчет клеветы. Вот сейчас врать "а он финансирует/поддерживает руснявую армию"... Ну не знаю. За такое не вызывают на дуэль, за такое молча, долго и методично бьют морду до полного изменения внешности.
    Знаете,после " на весь форум обсирала військового" , тоже возникает такое же желание ,как у Вас.
    Вот что,что ,а оскорбление военных на этом форуме модерацией караются сразу и жёстко. И если б эта её больная фантазия была правдой,то сами понимаете.
    Но она верит в свои больные фантазии, перекрасив белое в чёрное. Точно так же как с " авдеевыми конюшнями"). Только идиот не понял,что Т9 сменил буквы,но она носится с ними уже несколько лет.
    Такое мордобитием не лечится. То к специалистам .

  16. #2016

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    ʼя спаіваю украінцевʼ
    /тварь феесбешна/

    ʼето валюта в бюджет страни. і ето важно.ʼ
    /суріпка/
    Востаннє редагував Angelinn: 31.07.2025 о 05:19 Причина: валюта ж, валюта!


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  17. #2017

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 861

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    ага.

    тобто

    вкраїнчики: прогресивний світе, не купуй руснявого
    також вкраїнчики: купують русняве
    помнится долпоеп vozar тут рссказывал про особый шик в заправке украинских танков русской соляркой

  18. #2018
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 378

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    ʼя спаіваю украінцевʼ
    /тварь феесбешна/

    ʼето валюта в бюджет страни. і ето важно.ʼ
    /суріпка/
    А такое даже мозгоправы не лечат. И не потому,что в Польше нет специалистов.
    А из-за полного отсутствия даже вторичных признаков наличия мозга.

  19. #2019
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ботва слабо различает собственные заработанные деньги отечественным производителем,от типа " халявных" кредитов и траншей.
    Потому упорно продолжает обсирать отечественного производителя.
    "Рошен" теж ВІДЧИЗНЯНИЙ виробник. Який до того ж платить МІЛЬЯРДНІ податки до державного бюджету. Але те, як його обсираєш ти та все ваше бидло-стадо, жодними ПРИСТОЙНИМИ словами не описати. Тому стули свою пельку - не тобі щось казати про обсирання!
    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    ну фотки - так фотки..))
    сплагиатил..?
    Він?
    Цитата Допис від alexmk82 Переглянути допис
    Золоті унітази у квартирі власника "95 кварталу" олігарха Міндіча – Янукович-стайл, - Железняк. ФОТО Джерело: https://censor.net/ua/n3566159
    Будинки людей Зеленського мало чим відрізняються від будинків соратників Януковича, - ЦПК. ФОТО Джерело: https://censor.net/ua/n3566165
    "Виніпанімаєтє: етадругоє!"(с) "Еті унітази - каво нада унітази!"(майже (с))
    Цитата Допис від Bambam Переглянути допис
    Если погуглить эту фотку, то почти везде написано, что фейк и фотошоп.
    Ось нащо Ви так із зелебобіком? Хай би продовжував жерти зелені спагетті.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  20. #2020
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Челлендж не прошел мимо и сывочелого барыги


Сторінка 101 з 257 ПершаПерша ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті