Півроку тому розбирались з нестримним прагненням купити "болгарські" реактори, рішення вдалось продавити з величезними зусиллями. Але, слава богам, передумали болгари.
Сьогодні нова прем'єр-міністерка і нова міністерка енергетики. Все заново, спроба №2?
Що зайвий раз показує - насправді поміняли місцями меблі, а "5-6 менеджерів" (с) так і продовжують типу рятувати країну. Чи розбудовувати. Словом, займатись дуже важливими справами.






Bookmarks