+100500 мені тут один із особливим захопленням розповідав як він у 22му нарішав перепусток через кордон для себе й всіх близьких друзів. Поїхали вони всі родинами у Ірландію, там їм надали гарне житло, годували, гроші давали, вони їздили на безкоштовні екскурсії... коротше відпочивали по повній (так він сам це й описував). А потім за деякий час їм поставили умову йти працювати... на звичайні роботи. А їм це навіщо, у них в Україні бізнеси прибуткові. Коротше вони навідпочивались і повернулись... і тепер хизуються як вони вдало намахали систему. Дійсно гидко.





Bookmarks