| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
На самом деле мой пример был не про количество просмотров и даже не про качество самой музыки (хотя моему уху лично эта музыка приятна), а про то, что здесь успеха в любой сфере может добиться человек любого происхождения, при наличии способностей и желания.
Никому нет дела до национальности или религии или еще чего. Судят исключительно по набору личных качеств.
Людей, которые делают умшулюнг в 40+ полно и дорога всегда открыта всем желающим.
Джонатан Поллард-Мир сошел с ума(С)из интервью.
https://youtu.be/snlDd7AwvcA?si=edj3GkhDS5pq7YYe
Востаннє редагував observer: 06.12.2023 о 10:07
)) то вже їх Ви туди відправили,
я писала, що ....якщо літак -цивільний, наприклад до Тенерифи,як приклад з цього ж чату, пішов на зліт, а тут тривога , або йде на посадку , а тут виявили балістику чи крилату в напрямку аеропорту , Ви писали про винищувачі, які наші ЗСУ повинні підніти в повітря для безпечної посадки/зльоту літака в порту України , наскільки я правильно зрозуміла, що в цивільних літаках , що в військових -зліт та посадка це головне й найдоржчий момент , тобто чи варто запускати буде порти в Україні для відновлення цивільних рейсів при умові, що для беспеки їх треба буди постійно тримати війскові літаки .... - а це кошти й не малі , тому весь цей блабла бал - просто далі не піде , вже не кажучі, що літати в таких умовах бажаючі будуть може геть з луни, коли людина виїхала за тиждень до бойвих дій й жодного разу тут не була , або просто пофісти по життю...
+ в нас тих війскових літаких.... на так й багато.....
Эльфа права. Это шиза отдельного персонажа. Или дремучая необразованность.Или совсем банальнее - личная неприязнь, которую уж и не знают как ещё явить.
Кстати о фамилиях. Российские фамилии появились гораздо позже украинских, что естественно. И когда еще подписывали мирный договор между Киевской русью и Византией, в документах от киевлян фигурируют фамилии с окончаниями на -ов, -ев, -ин. Ну это если печёт таким, как эта дама.
А вот непосредственно про фамилию Некрасова (от дохристианского имени Нэкрас):
Загальноприйнята модель українських родових іменувань склалася не відразу, проте вже на початку XVII століття більшість прізвищ утворювалося додаванням до основи – частіше імені або прізвиська батька – суфіксів -ов/-ев та -ін, які поступово стали типовими показниками українських сімейних імен.
Таким чином, старовинне прізвище Некрасов свідчить про невичерпне багатство української мови, різноманіття шляхів виникнення українських прізвищ і, безсумнівно, має цікаву багатовікову історію.![]()
не все украинские фамилии заканчиваются на "ко",
моя заканчинается на "ин/ина" и в реестре войска Запорожского полно моих однофамильцев),
это либо безграмотность этой тети, либо самого Соробана,
он часто слышит звон, не понимая, где именно он)).
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks