так, звісно, правила мені відомі, я суто про розуміння людини людиною.
Здати іспит та нададти папірец) -це одне, а перекласти в своїй голові увесь скарб термінів, словосполук тощо, накопичене за все викладацьке та наукове життя, це трішки інше. І все це використовувати ротом , та щоб не страждала якість викладання.
Хто зміг - молодець.
А діти вже прийшли з мовою, українськими термінами, словниковим запасом (чи як там його?) та молодим-непоюзаним мозком). Вважаю, що ім легкіше).




Bookmarks