Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1039 з 1270 ПершаПерша ... 3953993998910291030103110321033103410351036103710381039104010411042104310441045104610471048104910891139 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 20 761 по 20 780.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #20761
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Для офиса Ермака-Зеленского это означает, что нужно идти на встречу страшно даже сказать - к Порошенко, с его БПЛА "Посейдон", грузовиками да полевыми банями.
    Порошенко зараз з ще більш крутою та потрібною зброєю працює:
    Петро Порошенко
    Ми починаємо виробництво потужних українських систем радіоелектронної боротьби.
    «РЕБ — ключ до перемоги у війні безпілотників», — сказав Валерій Залужний у The Economist. Саме тому ми вже багато місяців шукали спеціалістів, тестували техніку, купували деталі.
    Скажу відверто, у цей проєкт мало хто вірив. Хоч на папері все сходилося, але виглядав він нереально, допоки ми не побачили його в дії.
    Проєкт реалізувала одна з найкращих в Україні команд, яка ще з початку російського вторгнення — з 2014 року — виробляла системи РЕБ. Їхні системи і зараз стоять на озброєнні. Але кількість дронів значно зросла, і тепер нам необхідні потужніші системи.
    Тому, коли я побачив на папері, що цей РЕБ може «задавити» російські БПЛА на відстані до 20 (!) кілометрів, засліпити «Зали» та «Орлани» так, щоби вони більше не могли коригувати ланцети по наших позиціях, а наші дрони водночас могли спокійно діставати ворога — то це видавалось фантастикою.
    Але наша команда повірила розробникам. Тому я не просто побачив, як цей РЕБ з креслення перетворився на випробувальний зразок, не просто побачив його випробування на полігоні — тепер ми інвестуємо у цей проєкт 150 мільйонів гривень.
    Ви правильно зрозуміли — ми запускаємо виробництво потужних РЕБ-систем, які прикриватимуть наше військо на найбільш гарячих напрямках — під Авдіївкою, Роботиним і на лівому березі Дніпра.
    Працюємо разом на перемогу і до перемоги!
    Клоунам така зброя не потрібна. Їм взагалі НІЧОГО не потрібно, навіть дрони: в нас купа різних малих та великих фірм виробляють купу різних дронів, але за 20 місяців повномасштабної війни жодна з них так і НЕ ОТРИМАЛА держзамовлення на їх виготовлення!
    До початку вивалювання тон лайна у бік Пороха обісраними рашистськими курками залишилося три... два... один...
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #20762
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 383

    Типово

    Ну шо.
    Офицеру, подарившему гранаты,объявили підозру.
    И это,считаю,правильно. Ибо нехер боеприпасы с складов пи3дить...на подарки
    Суко,вместо того,чтоб ими русню мочить,они підарунки дарять.
    С жиру бесятся в тылу.

  3. #20763
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 866

    Типово

    прикольненько
    кукрыниксы в проперженной пижамке театрально возмутились, что я не разбираюсь в сортах медийного говна.
    возникает вопрос - кто в здравом уме за свой счёт задастся целью разобраться в сортах медийного говна?
    ну кроме рюцке пропагандон, вестимо. для которого, если исконно украинское издание типа НВ назовет пашинского с ярошем нацистами - это ок. а если другое - не ок.
    хотя все эти медийные носители говна есть именно это - носители медийного говна. абсолютно идентичны, конгруентны даже. все без исключения.

  4. #20764
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Порошенко зараз з ще більш крутою та потрібною зброєю працює:

    Клоунам така зброя не потрібна. Їм взагалі НІЧОГО не потрібно, навіть дрони: в нас купа різних малих та великих фірм виробляють купу різних дронів, але за 20 місяців повномасштабної війни жодна з них так і НЕ ОТРИМАЛА держзамовлення на їх виготовлення!
    До початку вивалювання тон лайна у бік Пороха обісраними рашистськими курками залишилося три... два... один...
    Молодец. Без вариантов.

    Дякуємо
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  5. #20765
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Что-то тут совсем публики мало... Даже суринамские красавицы отсутствуют.
    Или скучно стало, или истекли полностью и сидят, накапливают.
    а ось і біополіція від біомусора-русні, що мріє про знищення України, завітала.
    продовжує пропагувати своїм аватаром і людожерськими текстами рашизм. їй тут "мало публіки" для її агітаційної діяльності.

    будь її вибір ави несвідомо-помилковим, вона б вже перестала, правда?
    оскільки вона продовжує носити форумом висер російського "митця", ідеологія якого вже відома - висновок один: їй подобається, коли Україну називать "країна 404", а українців катують і убивають всіма способами.
    Востаннє редагував Мафальда: 09.11.2023 о 14:15
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  6. #20766
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    А я ещё вчера говорил.

    С жиру бесятся в тылу. (С)

    И не поймет дура - что это ей в режиме реального времени мозги мочой промывают в направлении - Залужный отстой.

    И она уже публично кудахчет - команда Залужного с жиру бесится..

    Об этой полит технологии блестяще русней обкатанной на Порохе а сейчас в эти минуты врубленной против Залужного чуть позже ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  7. #20767
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    У меня вопрос к модераторам форума. Вы же клялись и божились что не допустите здесь оскорбление наших военных и патриотов которые им помогают.
    Долго нам еще терпеть высеры этого продажного мерзавца, унижающего и оскорбляющего лучших наших героев?
    Хіба ми лише це терпимо? Тут буйно квітнуть розпалювання міжнаціональної ворожнечі, образи українців за релігію, лайно в бік Революції Гідності, кремлівська пропаганда тощо. Циферне лайно всю тему засрало скрінами з РАШИСТСЬКИХ сайтів з РАШИСТСЬКОЮ брехнею. "оГород" вже давно перетворився в філіал севпомийки, але адміністрації немає до цього діла.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    https://t.me/ukrainian_militant/19670
    Ну...якось так. Але навряд чи це захочуть зрозуміти проплачені пропагандони.
    Допис ні про що - загальні фрази без глибокого змісту. ТАКОЇ "води" я в дописах ще не бачила.
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    почему этот российский пропагандон (сисятый) еще не забанен администрацией форума интересно
    Бо він свій.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  8. #20768
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    У тебя трехсменка?)
    Вы б хоть номерки себе присвоили - первый,второй,третий.)))
    По стилю написания все равно ж палитесь.
    Скільки ж казала: звернися до психіатра зі своїми галюцинаціями! Та ні ж, продовжуєш сюди їх вивалювати.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ну шо.
    Офицеру, подарившему гранаты,объявили підозру.
    И это,считаю,правильно. Ибо нехер боеприпасы с складов пи3дить...на подарки
    Суко,вместо того,чтоб ими русню мочить,они підарунки дарять.
    С жиру бесятся в тылу.
    Шановні модератори, коли ви вже почнете ВИКОНУВАТИ свою погрозу банити кожного, хто скаже бодай одне криве слово в бік наших військових? Чи ця погроза стосується лише порохоботів, а цій драній курці МОЖНА срати в їх бік?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  9. #20769
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Молодец. Без вариантов.
    Дякуємо
    Згодна. Але старі курки, смердючі сміттєзвалища та завжди бухі цифри цього не оцінять, бо вони РАШИСТИ, вони НЕНАВИДЯТЬ Україну.
    До речі, цей проект Порох фінансує сам, тобто без участі "Справи громад" та народних донатів.
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    будь її вибір ави несвідомо-помилковим, вона б вже перестала, правда?
    оскільки вона продовжує носити форумом висер російського "митця", ідеологія якого вже відома - висновок один: їй подобається, коли Україну називать "країна 404", а українців катують і убивають всіма способами.
    +1000000
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #20770
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 383

    Типово

    Хворі люди.
    Нідайбох тактоглодать,шоп отакий куйней зарабатывать.

  11. #20771
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Хворі люди.
    Нідайбох тактоглодать,шоп отакий куйней зарабатывать.
    Наршті ти написала правду про себе.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  12. #20772
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 383

    Типово

    А тем временем у польских перевозчиков возникли проблемы при пересечении границы с Германией.
    Хочется спросить - ну как , панове поляки,вам приятно?
    Довыйопувались -2.

  13. #20773
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Зепутатня там продовжує лити на Залужного
    Якби гупії мали більш ніж 8 біт, їх би вже поплющило
    Але їм норм і вони жеруть
    І Залужного вони зжеруть
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  14. #20774
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Зепутатня там продовжує лити на Залужного
    Якби гупії мали більш ніж 8 біт, їх би вже поплющило
    Але їм норм і вони жеруть
    І Залужного вони зжеруть
    Главноєшопнєпорах!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  15. #20775

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 869

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Зепутатня там продовжує лити на Залужного...
    можно поставить вопрос по другому - с какой целью Главнокомандующий молчит про, как минимум конфликт между ним и Президентом, а как максимум между военным и политическим руководством страны? Ведь неразрешенная проблема ведет только к ухудшению как моральных так и боевых качеств, что недопустимо во время войны. Ладно клоун может бояться рейтингов, но боевой Генерал.

    или таки конфликт надуман русней и разносится пропа-гандонами
    Востаннє редагував 1234A: 09.11.2023 о 16:14

  16. #20776
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 383

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    можно поставить вопрос по другому - с какой целью Главнокомандующий молчит про, как минимум конфликт между ним и Президентом, а как максимум между военным и политическим руководством страны? Ведь неразрешенная проблема ведет только к ухудшению как моральных так и боевых качеств, что недопустимо во время войны. Ладно клоун может бояться рейтингов, но боевой Генерал.

    или таки конфликт надуман русней и разносится пропа-гандонами
    Та опять же ,блин. Зеленский хотел йопнуть по Керчи,а Залужный епнул по скадовску.)))
    Сейчас сидят и дохлую русню "обмывают".))
    Кажуть русняве охфицерье поїхало на концерт кобзона.

  17. #20777
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 866

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    или таки конфликт надуман русней и разносится пропа-гандонами
    дык куда бедным пропа-гандонам (с) деваться?
    проё6ы по всем политическим фронтам:
    1. местный НДФЛ, за который петьман со товарищи получили огромные "лоббистские взносы" чтобы деньги оставили на местах - прое6. от условных Педаликов и Альберкутовичей забрали в военный бюджет нац. уровня. никаких тебе тротуарных плиток во спасение ВСУ.
    2. лазейку, по которой всевдо-волонтеры из Еврогейской Солидольности завозили на 1 б/ушный ржавый военный грузовик 20 элитных лимузина без растаможки - лазейку закрыли. даром штоле Южанина на говно исходила неделю на ФБ? опять прое6, бо бабло та тачки петьман взял авансом, а теперь придется вернуть да ещё ответить перед братвой.
    3. при полном блокировании петьмана и бабы юли, бюджет 2024 в разумных параметрах военного времени - принят 276 голосами.
    то есть, абсолютная и прилюдная импотенция старых крокодилов с воровитыми динозаврами навсегда ушедшего "политического бомонда". если проще - петя с юлей и их партии увеличивают обороты, вертясь на пенисе Украины.

    что остается гнойным бедолагам из сои и говна, как не раздувать высосанные из путинского пальца задания на развал и раздрай Украины? в надежде что "москворотые быки" (с) Ирина Гё66ельсовна Фарион от имени и по проучению Петра Алексеевича Медведчука, героические воины - защитники Украины, которые не щебечут на рагулином наречии Ирусика, начнут поворачивать оружие против своих.

    хорошая новость лишь в том, что эти все маргиналы не более чем мандавошки на теле Украины. и выводятся они очень просто, лишь зуд ещё побудет некоторое время.

  18. #20778
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    К безумной, сливному бачку нахрюка борисьіча
    И к зепутату шевченко
    Адресуйте свои вопросьі
    Гандонят они
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  19. #20779
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Зеленский хотел йопнуть по Керчи..

    Курицы продолжают разносить в клювиках дипфейки ОП...
    Востаннє редагував Vozar: 09.11.2023 о 16:39
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  20. #20780
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 383

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Зеленский хотел йопнуть по Керчи..

    Курицы продолжают разносить в клювиках дипфеки ОП...
    Курица тебе завтраки подаёт. Нашелся тут петух в обоссаных тапках.

Сторінка 1039 з 1270 ПершаПерша ... 3953993998910291030103110321033103410351036103710381039104010411042104310441045104610471048104910891139 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті