Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 981 з 1270 ПершаПерша ... 48188193197197297397497597697797897998098198298398498598698798898999099110311081 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 19 601 по 19 620.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #19601
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    поэтому я не хожу на выборы, я не могу выбрать кого там лайкать )))
    тобто ви, по факту - ідіот?
    Spoiler Spoiler: в античному сенсі цього шляхетного слова  
    Ідіот (давньогрецький термін) — людина, що живе у відриві від суспільного життя, не бере участі у загальних зборах громадян поліса та інших формах державного і громадського демократичного управління
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  2. #19602
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    тобто ви, по факту - ідіот?
    Spoiler Spoiler: в античному сенсі цього шляхетного слова  
    Ідіот (давньогрецький термін) — людина, що живе у відриві від суспільного життя, не бере участі у загальних зборах громадян поліса та інших формах державного і громадського демократичного управління
    Овощ. В политическом смысле этого слова.

    А судя по тому что воспринимает слова укр.власти о взятии Крыма к весне\осени\зиме\лету не как найопку ее как гражданина Украины, а как многоходовочку - у вас про античность весьма преувеличенный аванс ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  3. #19603
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Звідки Ви
    ЖК )
    Дописів
    9 607

    Типово

    большой белый гАСПИДин меченосец - про освобождение Крыма говорят с 2014 года , это так между прочим .... порошенкО обещал и не такое , впрочем не он первый обещал, я выросла как-то уж давно из возраста Ассоль и перестала верить обещалкиным с политической арены , для меня они по сути все одного разлива и если в 2014 году меня просто лишили права голоса, то следующие выборы я вообще не воспринимала как мое -право выбора - там было скорее о другом

    а той тете без моти еще не дошло, что я ее давно внесла в игнор , но вижу она упорно пытается хоть согреться ...)))

  4. #19604
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    именно с вами хочет пагаварить ага
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  5. #19605
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    то Крым возьмут и свиносрополь как не весной так летом
    Це вже в минулому: тепер наша влада ротом Арестовича пропонує віддати окуповані території ху.йлу в обмін на вступ до НАТО.
    Цитата Допис від Bambam Переглянути допис
    Смит, ты уже притомил своим скулежом. Ты скулишь, чтобы что?
    Він не скулить, а просто відпрацьовує свою ольгінську зарплату.
    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    мне вот интересно, когда взрослые люди такую чушь цитируют для чего ?
    А для чого всю цю "чушь"(с) було видумувати? Як роздавати такі брехливі обіцянки найвеличнішим, то нічого, а як нагадити про них, то зась?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  6. #19606
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 374

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    большой белый гАСПИДин меченосец - про освобождение Крыма говорят с 2014 года , это так между прочим .... порошенкО обещал и не такое , впрочем не он первый обещал, я выросла как-то уж давно из возраста Ассоль и перестала верить обещалкиным с политической арены , для меня они по сути все одного разлива и если в 2014 году меня просто лишили права голоса, то следующие выборы я вообще не воспринимала как мое -право выбора - там было скорее о другом

    а той тете без моти еще не дошло, что я ее давно внесла в игнор , но вижу она упорно пытается хоть согреться ...)))
    Тети без моти)), дяди-полутёти и их кОмарилья из дурдома осознанно пишут тем, у кого они в игноре. Заради блеснуть белением польта и умением обосрать умищем одновременно).

    Это не тому, кого цитируют, пишется же! Это на публику. Дабы ощутить себя в белом пальте, на белом коне и с начуханым ЧСВ.

    Они в принципе пишут тут ради этого). Еще, может, копейчонка кому падает, кто знает).

  7. #19607
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Звідки Ви
    ЖК )
    Дописів
    9 607

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А для чого всю цю "чушь"(с) було видумувати? Як роздавати такі брехливі обіцянки найвеличнішим, то нічого, а як нагадити про них, то зась?
    нагадуйте , маєте право, тільки з 1991 року жодної правди не було .... порошенко обіцяв закінчити АТО за години - але потім вибачився за ту брехню, це щось нове ? чи купа людей вже на валізах не розуміючи , що війна в нас з 2014 року вже купальник у рюкзак складали ? ну то хто їм лікар ?

  8. #19608
    Аватар для Eльфа
    Реєстрація
    15 вересень 2022
    Звідки Ви
    ЖК )
    Дописів
    9 607

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Тети без моти)), дяди-полутёти и их кОмарилья из дурдома осознанно пишут тем, у кого они в игноре. Заради блеснуть белением польта и умением обосрать умищем одновременно).

    Это не тому, кого цитируют, пишется же! Это на публику. Дабы ощутить себя в белом пальте, на белом коне и с начуханым ЧСВ.

    Они в принципе пишут тут ради этого). Еще, может, копейчонка кому падает, кто знает).
    ааааа

  9. #19609
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    ф смысле?
    когда взрослые люди голосуют за взрослых людей, которые такую как вы теперь, наголосовав, говорите "чушь" несут - им-то что не нравится? ))
    +10000
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    взрослый человек будет голосовать за простого паренька из народа, который пол жизни плясал на к анале олигарха и при этом рассказывал как он будет бороться с олигархами и биднистю.
    + тісно співпрацював з паРашею до останнього, навіть під час війни.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #19610
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    как тогда выбирать ? Того, кто красивее танцует или смешнее шутит ? Или статный мужчина, похожий на Брежнева (ну и что, что 2 раза сидел) ?
    Все дуже просто: кожного разу голосувати виключно за "новиєліцца". І не важливо, ким вони були і чим займалися до виборів. Навіть якщо наводили рашистські ракети на військові об'єкти - це нічого не значить, адже, вирішивши балотуватися, вони автоматично стали чесними та порядними людьми і, найголовніше, патріотами України.
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Завдання схилити народ до перемовин (фактично капітуляції) України....
    Рашистське сміттєзвалище несамовито відпрацьовує тут це завдання вже не перший місяць.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  11. #19611
    Аватар для †Raptor†
    Реєстрація
    12 червень 2005
    Дописів
    29 920

    Типово

    Сегодня крепко прорвало

  12. #19612
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    пишут "кому-то" -- это в личку. остальное - паблик, так что начух ЧСВ у идиотовощиц не вышел
    а мог бы. клетчатка ж
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  13. #19613
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Сука, где моё бабло, мне ничё не зашло
    И тут наёпуют
    Мафа, ви вже отримали бабло ?)) від Льовочкіна
    Мені теж нічого не зайшло. Совісті немає в нього. Я тут двотижневу відпустку на основній роботі взяла, щоб більше часу на Льовочкіна витрачати, а за це жодної фінансової вдячності!
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Тети без моти)), дяди-полутёти и их кОмарилья из дурдома осознанно пишут тем, у кого они в игноре. Заради блеснуть белением польта и умением обосрать умищем одновременно).
    Это не тому, кого цитируют, пишется же! Это на публику. Дабы ощутить себя в белом пальте, на белом коне и с начуханым ЧСВ.
    Боже, яка вона шизанута!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  14. #19614
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    про освобождение Крыма говорят с 2014 года , это так между прочим .... порошенкО обещал и не такое
    Щось я не пам'ятаю, щоб Порошенко під час своєї каденції (або хтось з його команди) обіцяв "зайті в Крим до вєсни/лєта/осєні"(с). Може, нагадаєте цитаткою?
    Цитата Допис від Eльфа Переглянути допис
    порошенко обіцяв закінчити АТО за години
    Цитата про те, що саме ОБІЦЯВ, буде чи як завжди?
    Ви ще забули додати, що обіцяв він це саме ДО виборів, - зебидло-стадо вже майже 10 років дрочить на цю брехню, яку саме ж і видумало.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  15. #19615
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Бесноватая свиноматка и не поймет что только она больна неизлечимо хранением скринов и цитат и всем нацрать на её просьбы...

    З.ы. две недели отпуска у нее, капец, пропал дом (с)

  16. #19616
    Аватар для Саша67
    Реєстрація
    24 квітень 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    9 531

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Кажуть через Льовочкіна бабло зайшло.... Воно не тільки тут активізувалося, по всьому інеті... Завдання схилити народ до перемовин (фактично капітуляції) України....
    То-то Люся свою "передвиборчу програму" двинув))

    8. Предложение коллективному Западу – мы готовы к варианту Кисенджера – требуем вступления в НАТО с обязательством не отвоевывать оккупированные на момент вступления территории, а добиваться их возвращения только политическим путем.
    Востаннє редагував Саша67: 01.11.2023 о 18:14

  17. #19617
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 860

    Типово

    там уже и Луценко полез с авторитетными мнениями. забавен также его мацковский нарратив "Зеленский допустил слишком сильное вмешательство США в дела Украины". интревью немецкой Welt
    конечно, это просто каскад совпадений. ни разу не палятся соево-фсбшные гОвна.

  18. #19618
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Бесноватая свиноматка и не поймет что только она больна неизлечимо хранением скринов и цитат и всем нацрать на её просьбы...
    В збоченій реальності сміттєзвалищного фашиста ВЕСЬ СВІТ хворий. Бо багато десятиліть та навіть століть зберігають ДОКАЗИ різних злочинів.
    две недели отпуска у нее, капец, пропал дом (с)
    Він пропав ще 23.04.2008 - в той день ти тут зареєструвався.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  19. #19619
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 227

    Типово

    Цитата Допис від Саша67 Переглянути допис
    То-то Люся свою "передвиборчу програму" двинув))
    Вылезло со свои переводом из Time. Видно что спонсор появился.

  20. #19620
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 374

    Типово

    Ага, т.е если я пишу кому-то "вы по факту идиот!",это я не к нему обращаюсь).Обращаюсь и....не обращаюсь.
    Это я так "незамысловато" всем остальным хочу сообщить, что он - идиот.

    Ну ок. Я примерно об этом, дыа.

Сторінка 981 з 1270 ПершаПерша ... 48188193197197297397497597697797897998098198298398498598698798898999099110311081 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті