Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 890 з 1270 ПершаПерша ... 390790840880881882883884885886887888889890891892893894895896897898899900940990 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 25387, показано з 17 781 по 17 800.

Тема: Жить стало лучше, жить стало Зеленее

  1. #17781
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Можно ссылочку на карту где они хоть на 1 км прошли?
    А де Alexs писав, що вони ПРОЙШЛИ вперед? Він написав "пошли в атаку", - лише ти могла там побачити "прошли ... км". Читати навчися.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    тут одна не очень давно вопела " пэтріот треба поставити на Дніпро"...
    Так не всі ж, як дехто (не будемо тицяти пальцем), РАДІЮТЬ тому, що їх діти/онуки живуть в місті, в якому бувають прильоти, - багатьом діти/онуки ВАЖЛИВІ.
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    а ви кажете "ізраїль"
    якихось 20 місяців війни і ось геніальне рішення
    Щось давно бидло-стадо шоу не дивилося - ось йому і кинули чергову кістку серію. Беріть попкорн і спостерігайте за черговим оргазмом курки.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #17782
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    (зараз курку розірве на атоми )

    Дніпро обласний
    Німеччина посилить ППО України перед зимою: у новий пакет допомоги увійде Patriot
    Крім цього Німеччина передає:
    ▪️IRIS-T SLM;
    ▪️IRIS-T SLS;
    ▪️3 зенітні установки Gepard;
    Загальна вартість цієї допомоги становитиме 1 млрд євро.
    Дуже сподіваюся, що цей "Patriot" стане біля НАШОГО міста. А якщо деяким смердючим птахофермам подобається жити під ракетами, нехай пі...дують на фронт!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #17783
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    [I]

    Дуже сподіваюся, що цей "Patriot" стане біля НАШОГО міста. А якщо деяким смердючим птахофермам подобається жити під ракетами, нехай пі...дують на фронт!
    Там начебто мова про установку, а не комплекс. Так що скоріше піде на підсилення вже діючого комплексу

  4. #17784

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 843

    Типово

    хотелось бы Днепр конечно, но аэродромы откуда летают запускать "штормы/скальпы" важнее сейчас. лучше туда

  5. #17785
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 373

    Типово

    Та ні. Важливіше дупу діареіс прикрити. Один пєтріот на одну її дупу.
    А аеродроми її не колишуть. Як і десятки тисяч випущених руснею снарядів на передову. Де ,як воно вважає,ніколи не було мирних міст і сіл.

    З міжнародним днем ментального здоров'я!)

  6. #17786
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Там начебто мова про установку, а не комплекс.
    Блін.
    Так що скоріше піде на підсилення вже діючого комплексу
    Під Києвом? А не забагато? Кілька місяців тому німці (якщо не помиляюся) теж одну установку надали - її, швидше за все, теж під Києвом поставили. Хоча ті, що там були, і без неї на 100% справлялися.
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    хотелось бы Днепр конечно, но аэродромы откуда летают запускать "штормы/скальпы" важнее сейчас. лучше туда
    Тобто ти пропонуєш його на нулі поставити? Щоб його роз'ї...шили в перші ж дні? Ти точно впевнений, що це ППО призначено саме для ТАКИХ цілей? Нам вже не треба захищати АЕС/ГЕС/шляхи постачання зброї/склади та виробництво зброї/важливі об'єкти енергоструктури тощо?
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Та ні. Важливіше дупу діареіс прикрити. Один пєтріот на одну її дупу.
    Це ж наскільки треба НЕНАВИДІТИ свою родину, особливо наймолодших, щоб РАДІТИ тому, що вони знаходяться в небезпечному місті, і НЕ БАЖАТИ захистити їх?? Не дай Боже таку родичку чи навіть знайому!
    А про дупу ти б вже стулила свою пельку: під час пекельних боїв, коли нашим хлопцям не вистачає дронів та купи іншого, витратити кілька тисяч баксів на те, щоб просушити свої обісрані дупи на дорогому курорті, можуть лише ті, хто НЕНАВИДИТЬ Україну та її захисників.
    Як і десятки тисяч випущених руснею снарядів на передову.
    Тільки така дура, як ти, може вважати, що "Patriot" ЗАХИСТИТЬ від ЦИХ снарядів. Але я нічому не дивуюся: якщо в істоти Авдєєві стайні та "Байрактар" сконструювала Україна, то про які "Patriot" може йти мова?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #17787
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 855

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Та ні. Важливіше дупу діареіс прикрити. Один пєтріот на одну її дупу.
    судя по амплитуде - одного маловато будет.

  8. #17788
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 373

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    судя по амплитуде - одного маловато будет.
    Я ж казала - ось чим треба було прикривати південь.

  9. #17789
    Почетный форумчанин
    Остроумие года 2007, 2008, 2010
    Рекламист года 2008
    Подпись года 2009, 2012
    Циник года 2012, 2013
    Аватар для 1960
    Реєстрація
    13 грудень 2004
    Звідки Ви
    Киев, эт. 6, 25 кв.
    Дописів
    61 855

    Типово

    отличная иллюстрация того, куда соевая пидорасина толкала Украину. в мир лицемерия и полшишечки.

    Израиль имеет право на защиту от агрессии ХАМАСа, "но он должен делать это в соответствии с международным правом, гуманитарным правом, а некоторые решения противоречат этому международному праву". Об этом заявил глава дипломатии ЕС Боррель.

    транслируя на реалии Украины: ЕС не против, чтобы ВСУ аккуратненько постригла ноготочки бурятам - убийцам, но ни в коем случае не затронула жизненно важные органы.

    глубоко уверен, что после победы Украины и полного разгрома рашизма не Украина должна стремиться в ЕС и НАТО (две абсолютно бесполезные и эгоцентричные игрушки Франции и Германии), а заинтересованные унылые державы Европы должны покупать у Украины консалтинг - как строить сильное государство.
    не забыть сжечь парашенко с семьёй на выдуманном им и проплаченном майдане )

  10. #17790

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    заинтересованные унылые державы Европы должны покупать у Украины консалтинг - как строить сильное государство.
    )
    Розпочинати з єдиного телемарафону, який транслюватиме єдину позицію єдиної "партії".
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  11. #17791
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    судя по амплитуде - одного маловато будет.
    Ну, якщо залп буде з твоєї дупи, то дійсно мало. Боюся, цілої батареї не вистачить, щоб відбитися від твого лайна.
    Цитата Допис від 1960 Переглянути допис
    не забыть сжечь парашенко с семьёй на выдуманном им и проплаченном майдане )
    Одразу після того, як там опинишся ТИ зі всім своїм родом, гнида рашистська! Скільки тобі паРаша платить, щоб ти тут срав кремлівщиною?
    Востаннє редагував Дейнерис: 11.10.2023 о 00:49
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  12. #17792

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 819

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Розпочинати з єдиного телемарафону, який транслюватиме єдину позицію єдиної "партії".
    https://i.ibb.co/QYVJL76/IMG-9023.jpg

  13. #17793
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 373

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Розпочинати з єдиного телемарафону, який транслюватиме єдину позицію єдиної "партії".
    Та ви заї6али з тим марафоном.
    Що саме вас в ньому не влаштовує? Те,що там коли не включи - наших воїнів показують,або ситуацію на фронті чи в прифронтових місцях обговорюють? Чи навіть в окупованих. Про те як русня наших дітей в Мелітопольської школах вчить диверсійній роботі і запускати бойові дрони?
    В той час як на п'ятому і " кривому" з ранку до вечора про " влада краде!" " тепер влада краде на дронах" " верховна рада прийняла не такий закон" і тд. А де,млять,опозиційні депутати були коли ті " не такі" закони приймали?

  14. #17794
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 502

    Типово

    Что вы обсуждаете - непонятно. Я, например, уже лет 15 телек не смотрю - силы воли не хватает

  15. #17795
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Что вы обсуждаете - непонятно. Я, например уже лет 15 телек не смотрю - силы воли не хватает
    м. а податки?
    податки - сплачуєте?
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  16. #17796
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 502

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    м. а податки?
    податки - сплачуєте?
    Та я ж на госпредприятии, это без меня делается))

  17. #17797
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Схоже, зима нас чекає ще більш пекельна, ніж минула, враховуючи кількість дронів та ракет у паРаші та той факт, що з минулої зими пошкоджені об'єкти відновили лише на 1,5%.
    monitor
    Ворог проводить деталізовану космічну розвідку енергетичного комплексу України.
    Розвідуються та фотографуються ТЕЦ, ТЕС, електропідстанції, лінії електропередачі.
    Це свідчить про підготовку до ракетно-дронових атак по цих об'єктах.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #17798
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від aglaya Переглянути допис
    Та я ж на госпредприятии, это без меня делается))
    і доля цих податків вас не дуже цікавить, я правильно розумію?
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  19. #17799
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    я не знаю як Ізраїль збирається перемагати без гумористичного контрнаступу
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  20. #17800
    Аватар для aglaya
    Реєстрація
    15 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    9 502

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    і доля цих податків вас не дуже цікавить, я правильно розумію?
    Я вам скажу по большому секрету, я даже свой оклад "грязными" не знаю

Сторінка 890 з 1270 ПершаПерша ... 390790840880881882883884885886887888889890891892893894895896897898899900940990 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті