А де Alexs писав, що вони ПРОЙШЛИ вперед?Він написав "пошли в атаку", - лише ти могла там побачити "прошли ... км".
Читати навчися.
Так не всі ж, як дехто (не будемо тицяти пальцем), РАДІЮТЬ тому, що їх діти/онуки живуть в місті, в якому бувають прильоти, - багатьом діти/онуки ВАЖЛИВІ.
Щось давно бидло-стадо шоу не дивилося - ось йому і кинули черговукісткусерію. Беріть попкорн і спостерігайте за черговим оргазмом курки.



Він написав "пошли в атаку", - лише ти могла там побачити "прошли ... км".
)
А якщо деяким смердючим птахофермам подобається жити під ракетами, нехай пі...дують на фронт! 

Bookmarks