| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Доречі,я теж не голосувала за Зеленського.
Але наступного разу обов'язково проголосую. Бо не почуваюся ні як ковбаса,ні як сало. А лише як людина,що має свою особисту думку і не аплодує тим,хто намагається ділити українців на категорії.
І так... В мене підгорає. В Бахмуті і в Енергодарі,і в Маріуполі ,і ще багато де... Не повірите. Навіть душа горить. Та вам це ,як бачу,нідочого.
Та Шойгу скоро сам не будет знать куда бежать. Там сегодня в их северной столице толпы защитников чистоты руZкой крови,весь день с плакатами роженицу,родившую в ночь с 31на1 маленького бурята,Чи хто там Шойгу по национальности...,чмырят на всех углах. Типа за то что первый рождённый в их сране в этом году должен быть руZкий ,а не какой-то чурка.
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
В Игноре: utwer, Krema,_pavel,†Raptor†, VitЁk, Alex_I, Антуриум . "Одразу хочу запевнити — іду на один термін, щоб змінити систему заради майбутнього." - Зе.
передайте цій неадекватній, яка меньше як за добу попала в ігнор, бо читати тошно, що перед тим, як писати хрінь з методічки, треба хоча б для справки вікі відкривати.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D...5%D0%BA%D1%81)
За словами Олега Коростельова розробка всього комплексу РК-360МЦ «Нептун» включно з крилатою ракетою та всіма машинами коштувало Україні лише близько 40 млн дол. США. Саме стільки було потрібно ДККБ «Луч» до доведення комплексу берегової оборони до державних випробувань, які успішно завершились прийняттям на озброєння у серпні 2020 року
про Грім-2 я взагалі мовчу, його розробляли виключно на експорт в Саудівську Аравію, при тому, що в країні була війна.
як же ці безмозклі порохоботи задовбали зі своїми методичками "Зевлада за 2 роки все просрала"...
Ustas77 стосовно написання в/на Україні: сам предлог стал оружием мошенников из тупой толпы... мне допустим всеравно как говорят в или на...
і як після цього не вірити, що бог є?Republic
Погибших в Макеевке самарских резервистов перед отправкой на фронт благословляли крестом, похищенным в Луганске:
![]()
шах і мат атеїсти!![]()
Ustas77 стосовно написання в/на Україні: сам предлог стал оружием мошенников из тупой толпы... мне допустим всеравно как говорят в или на...
В них він ніколи не виникає. Наприклад, пам'ятаєте, скільки лайна це стадо вивернуло на Пороха за призначення Юрія Луценка Генпрокурором? Через те, що в нього немає потрібної освіти. І ось сьогодні зустрічаю таку новину:
Тобто тренінгом українськіх прокурорів займаються НЕфахівці!А чергові "фотографи", "ресторатори", "клоуни" та "фахівниці з мінєту".
Наприклад, ось одна з них:
І після цього ми ще сподіваємося отримати ЧЕСНІ та ФАХОВІ суди.
А тепер здогадайтеся з одного разу: чи було/буде якесь обурення цим фактом бодай від декількох представників зебидло-стада?Питання риторичне. Вони жили, живуть і будуть жити задля лише однієї мети: главноешобнепорах!
![]()
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
І головне: жодного ж ДОКАЗУ цього ваше бидло-стадо НЕ МАЄ. Але вже ОБІСРАЛО.
Браво!
Звісно. Яке ж сало з драної рашистської курки?Та й ковбаса така собі.
Тобі до ЛЮДИНИ ще далі, ніж ху.йлу!А лише як людина
Кремлівську.що має свою особисту думку
Брехло! Зелена влада ділила українців з перших днів! і ПРОДОВЖУЄ це робити!не аплодує тим,хто намагається ділити українців на категорії.А ти не лише АПЛОДУЄШ їй - ти цілодобово вилизуєш їх дупи!
Бо твої брати-кацапи там все ніяк НЕ МОЖУТ перемогти!І так... В мене підгорає. В Бахмуті і в Енергодарі,і в Маріуполі ,і ще багато де...
Звісно!Не повірите.
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
Ну, звісно: вашому бидло-стаду завжди "тошно"(с) читати дописи РОЗУМНИХ людей, які є СПРАВЖНІМИ патріотами України, а не фальшивими, як ви всі.
Так, дійсно, варто УВАЖНО читати чужі дописи, перш ніж ротяку відкривати. Бо Texture писала НЕ про ту модифікацію "Нептуну", яка знищила "Москву", а про ІНШУ, ту, в якої не лише НЕ БУЛО випробувань, а навіть розробка якої ще НЕ ЗАКІНЧЕНА.перед тим, як писати хрінь з методічки, треба хоча б для справки вікі відкривати.
Як же ці дебільні зебіли задовбали цілодобовим вилизуванням зелених дуп і ВИПРАВДОВУВАННЯМ будь-яких їх ЗЛОЧИНІВ!як же ці безмозклі порохоботи задовбали зі своїми методичками "Зевлада за 2 роки все просрала"...![]()
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
[QUOTE=Дейнерис;38655448][url=https://i
Звісно. Яке ж сало з драної рашистської курки?Та й ковбаса така собі.
[/QUOTE]
Ну то,что ты одно сплошное сало,тут уже давно все знают. Могла б лишний раз и не напоминать.)
Бідні студенти! Тепер я розумію, чому в нас СТІЛЬКИ дебілів.
Угу. А ще знають, що я "мешкаю на ж/м Перемога"(с), що "намагаюся відбити квартиру у батьків"(с), що від мене "втекли донька та мати"(с) тощо. Вони багато чого знають - ти жбрехаларозповідала. Ти продовжуй, продовжуй!
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
Борислав Береза
У меня есть принципиальная позиция - хвалить или критиковать оценивая эффективность и действия, а не фамилии. Так вот у меня есть реальный повод похвалить НАЗК и высказать агенству свое уважение за результат. А теперь по пунктам.
Некоторое время назад я обратился внимание на то, что французская компания Bonduelle ведёт себя, как проститутка и обслуживает российскую оккупационную армию. И не просто обслуживает, но и не стесняется подобного. Написал об этом.
https://t.me/BerezaJuice/25694
А сегодня я увидел, что фигурант скандала с посылками российским солдатам Bonduelle внесён НАЗК в перечень Международных спонсоров войны. Это более чем достойно уважения. Сейчас объясню почему.
https://sanctions.nazk.gov.ua/en/boycott/13/
Практически сразу, с момента появления в реестре международных спонсоров войны, компания и данные о её официалах появляются в базе мирового комплаенс World check с красной лампочкой. А это мегапроблема для любой компании ведущей экономическую деятельность. Почему?
Потому что это означает, что любые активности связанные с банкингом, кредитованием, страхованием и ценными бумагами будут требовать комментариев и нивелирования этого запрета. А без одобрения Украины этого добиться невозможно.
Как минимум – это миллионы евро на юристов, как максимум – остановка соответствующих операции от кредитования до участия в международных проектах. И компании весело так, что плакать хочется.
При этом НАЗК регулярно получает письма от европейских банков, риелторов и страховщиков о том, что к ним обратился клиент, который находится вашем реестре и мы уточняем его статус, до этого останавливаем все операции. Одно из писем в первом коменте.
Смешно было когда немецкий риэлтор написал о том, что он отказывается от клиента обозначенного в реестре, однако сообщает НАЗК о том, что этот клиент пытался купить недвижимость Германии на 6 000 000 €. Но очень неудачно пытался. ))
В общем, сотрудники НАЗК большие умницы, что сделали это. Есть за что сказать спасибо.
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks