Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 708 з 1230 ПершаПерша ... 2086086586986997007017027037047057067077087097107117127137147157167177187588081208 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 14 141 по 14 160.

Тема: Балаканина - 3

  1. #14141
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    а щодо вашого срачу вже другу добу: Конгресвумен Спартц "необачно допомагає Путіну", - конгресвумен-демократка Каптур
    зря пишешь секта этого не видит... задачи у них другие
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  2. #14142
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  3. #14143
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Коментарі до звернення конгресвумен... Ще не чув, але сподіваюсь, це попереду - версію "їй заплатили", з широким списком зацікавлених осіб, від карлика до гетьмана.
    Ти запізнився - рашоголова Абдуріум вчора цим вже насрала у бік Спартц:
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Видать карлик хорошо заплатил.

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    когда политик оппы, не предоставив никаких доказательст
    В тебе є ДОКАЗИ того, що вона НЕ НАДАЛА доказів Байдену? Лише повний дебіл може вважати, що подібні докази ПОВИННІ викладати у публічний простір. Згадується трагедія з "Боїнгом", коли все ваше бидло-стадо волало, що слідча группа ЗОБОВ'ЯЗАНА викладати в публічний простір всі отримані факти та докази, та ще й ДО закінчення слідства та вердикту суду, а якщо не викладає, то їх у неї немає, а значить, паРаша не збивала "Боїнг".
    Востаннє редагував Дейнерис: 10.07.2022 о 15:57
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #14144
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово страшная весть в дом птичниц-2

    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  5. #14145
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    вы еще не поняли что цель не Ермак , а дедушка?
    Дебіл.
    сейчас плюете в американскую разведку ,что она ничего не знала и только после запроса начнет проверять?
    Двічі дебіл.
    Vozar рашист идейный
    Сказав рашист.
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    на час перевірки могуть придержать поставку оружия - ведь вам это важно?
    А для тебе було б краще, якби цю зброю нам надали, а потім вона завдяки Єрмаку відійшла б до орків?
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    міжна відмовитись від єрмака (та інших токсиків) на посаді якщо важлива Україна
    Коли це Україна для зелених була важливою? ВАЖЛИВИХ не називають актрисами порнофільмів.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  6. #14146
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    ну вот вам и новая зрада - шаурму на пляже не ел, стопудова агент путина.... а если и еще яйцо не с того конца... то всё, звезды сошлись и банду геть
    будете конгрессменом -- озвучите, хорошо
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  7. #14147
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    это что то личное? недержание? ну так обратитесь к врачам, а не тут показываете.... а то завоняетесь скоро не только морально, но уже и материально, что в транспорт не пустят... да и к врачу
    А тобі лікарі, схоже, не змогли допомогти, бо від тебе смердить, як від сільского громадського сортиру, який не чистили принаймні сторіччя.
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    рашист рашист - все прослеживается по действиям на форуме
    У кого "прослєживаєцца"? У рашиста, який навіть "НА Україні" казати не соромиться?
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Ваши хозяева уже не первый месяц пытаются вбить клин между Залужным иЗеленским.
    Тобто клоун та його "квартал" - це НАШІ хазяї???
    Обосрались
    Підмитися не забудь.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  8. #14148
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Капец, уже Залужного к Ермаку лепят лишь бы не было расследований, которые могут поставить точку в вопросе
    +10000
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Так старая ж отработанная ими схема. Ноль доказательств,но кучу дерьма навалили и с утра до вечера размазывают.
    Саме так ви, рашики, і працюєте дев'ятий рік.
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Никогда такого не было. Вас наибали в методичке ОП ))
    У неї КРЕМЛІВСЬКА методичка. А там може бути все, що завгодно.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  9. #14149
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    На кого там эта коза доагая изначально бочку катит?) На американца работающего в Ермаком,которые в свою очередь пригласили в формат военных с обоих сторон. А именно Милли и Залужного.
    Це яким же місцем треба було читати той лист Спартц, щоб побачити там Міллі та Залужного замість Єрмака, Зеленського та Татарова????
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Пока ещё презумпцию невиновности не отменили.
    Тобто саме через те, що її НЕ ВІДМІНИЛИ, ти зараз БЕЗ ДОКАЗІВ звинувачуєш Спартц у співпраці з Ху.йлом? А до того БАГАТО разів звинувачувала Пороха у купі злочинів. А також ПОСТІЙНО звинувачуєш Возара в тому, що він бере гроші за свої дописи та співпрацює з ворогом. Як твою обожнювальну зелену владу - так лише З ДОКАЗАМИ можна у чомусь звинувачувати, а як інших політиків, в тому числі й західних, так можна і БЕЗ доказів звинувачувати у БУДЬ-ЯКОМУ злочині? А чи не охрініла ти, гнида ху.йловська?
    Завтра тебя обвинят в убийстве или изнасиловании. Ты ж потребуешь доказательств?
    А ти ВИМАГАЛА доказів у того, хто тобі брехав, що я намагаюся відібрати квартиру у своїх батьків та б'ю свою дитину?
    Востаннє редагував Дейнерис: 10.07.2022 о 16:00
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #14150
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Безугла взялася за виключення Тищенка зі "Слуги народу" /

    "Можливо, кілька моїх публікацій стосовно шахрая Моні (Михайла Маймана – ред.) та Миколи Тищенка могли здатися комусь жартівливими. Але це як бенкет під час чуми.

    Ці люди, мабуть, не втрачали близьких, вони сміють робити "схеми" на війні, людській надії, горі, а часом, – нерозбірливості. І там питання не тільки про нагородну зброю, це вершина айсберга".

    Аха-ха, такого підступного нападу на кума Єрмака від депутатки СН реально не очікувала

  11. #14151
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    В письме о ком речь? О каком американце?
    Какаяразница?(с)
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    проблемма
    Жесть!
    того кто поддержал радость за орков, то что стали воевать, а не тупить
    Не тому, хто ПІДТРИМАВ заклики до НАСИЛЬСТВА (спалювати живцем жінок та дітей, вирізати живцем органи тощо), попрікати Возара чи когось іншого!
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Вот такая хуёвая, импортозамещённая Металлика, дядя.

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    друзья - просточитатели)) вы осторожней с возаром, особенно инфой от него.... ловил его и на брехне и на оговорах и на манипуляциях.... и не только я....
    Я і не лише я вже сотні разів ловила на брехні та маніпуляціях вашу Абдуріум. Але чомусь ваше бидло-стадо НЕ СТАЛО оберешнішим з нею. ЇЇ лайно вам не смердить - це ваша найулюбленіша страва.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  12. #14152
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 837

    Типово

    -привет, Возар
    - я не Возар, я Денеэрис
    -привет Денеэрис
    - я не Денеэрис, я Возар ..
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  13. #14153
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    На ПОПа уголовное дело в кучу томов подтверждающих документов и следствие в неодин месяц - и вы орет,что он невиноватый.
    Хоча б по одній з цих справ суд ДОВІВ, що ці докази СПРАВЖНІ? Ні? Тоді засунь ці справи собі у дупу!
    А на Ермака пока ни дела,ни доказательств ,только пустые обвинения
    Ти і ДОКАЗИ того, що в американців НЕМАЄ справ та доказів на нього, маєш, рашоголова?
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Сейчас Диареис притащит Берёзу.
    Задля того, щоб тебе розривало на шматки від ненависті до нього, я його буду таскати сюди ЩОДНЯ!
    яндексбраузер закипает
    В тебе?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  14. #14154
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    это березу который от российских дрг в монастыре глубоко в тылу любит прятаться и нервничает, когда повестки в военкомат ему пытаются подарить?)))
    даааа, авторитетный дядя
    Ні, це той Береза, який вже п'ятий місяць НА ФРОНТІ, у НАЙГАРЯЧІШИХ точках. В той час, як ти, пропаГАНДОН кремлівський, в обісраному памперсі сидиш тут, в тилу, та сереш у бік наших захисників!
    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    на какую публику рассчитаны ваши аргументы?
    На розумних. Ваше бидло-стадо не є такими, не переймайся.
    на людей нечитающих книги и незнающих историю?
    Ви саме такі, так.
    поймут
    ЧИМ ти чи бур'яніха збираєтеся розуміти? Ви позичили в когось мізки?
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    когда есть неопровержимые улики с таким человеком американцы не разговаривают или разговаривают в суде
    Американці подадуть до суду на Єрмака за те, що він співпрацює з Ху.йлом????? Ти скільки пляшок бояришника вилакав, перш ніж народив ТАКУ ахінею????
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  15. #14155

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 823

    Типово

    Интересно чем это закончится ? но думаю зе не отдаст ермака беню и прочих легче войну просрать, чем друзей предать. Одним городом больше одним городом меньше, какая разница, все на шашлычки (с)

  16. #14156
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 381

    Типово

    Алекс, думаю, что 60-ый смотрит на вас укоризненно. Зачем вы переделали его подпись)?

  17. #14157
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 837

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Алекс, думаю, что 60-ый смотрит на вас укоризненно. Зачем вы переделали его подпись)?
    я больше не бу
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

  18. #14158
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    Потребность в боевой технике.
    должны... необходимо...
    Повинні???? Не "можуть", "будь ласка" тощо, а саме ПОВИННІ??? Вища ступінь нахабства!
    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    Удивительно, люди, которые так активно распинались в шейринге постов Спарц сегодня с языками в жопе и делают вид, что не видят заявление демократки Марси Капур о Спарц.
    а щодо вашого срачу вже другу добу: Конгресвумен Спартц "необачно допомагає Путіну", - конгресвумен-демократка Каптур
    Щось я не бачу, щоб ваше бидло-стадо надало ДОКАЗИ того, що у Каптур Є докази того, що Спартц співпрацює з Ху.йлом. Чи у вас, як і завжди, "этадругое"(с)?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  19. #14159
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    -привет, Возар
    - я не Возар, я Денеэрис
    -привет Денеэрис
    - я не Денеэрис, я Возар ..
    Дейнерис: - Привет, Alexs!
    Alexs: - Я не Alexs, я дебил!
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    страшная весть в дом птичниц-2
    "Фыфсёфрёти!"(с) Абдуріум сказала, що винен лише ПОРОХ, а вона краще знає, бо працює на паРашу. Ви не вірите Абдуріум, Мафальдо?
    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Безугла взялася за виключення Тищенка зі "Слуги народу" /
    Аха-ха, такого підступного нападу на кума Єрмака від депутатки СН реально не очікувала
    Береза з неї вже третій день регоче.
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    думаю зе не отдаст ермака беню и прочих легче войну просрать, чем друзей предать.
    ППКС
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  20. #14160
    Аватар для Alexs
    Реєстрація
    18 серпень 2008
    Звідки Ви
    Украина, г.Днепропетровск
    Дописів
    16 837

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Дейнерис: - Привет, Alexs!
    о, а где Мофальда?
    привет, Мофальда..
    "Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)

Сторінка 708 з 1230 ПершаПерша ... 2086086586986997007017027037047057067077087097107117127137147157167177187588081208 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті