| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
если пенс и 10 лет назад выглядил не очень, но в политике кой какие знания имеет, я тогда могу предположить, что был комунякой и тогда понятно что хочется в союз поэтому и зрады толкает и как некоторые думают что бесплатно... в таком случае - может и бесплатно.... поколение то еще)
Многие спекулируют на заблуждениях
и ложных чудесах,обманывая глупое
большинство.
ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ
Spoiler: непонятно откуда в єтом благородном собрании русофилов слово рашапомойка теперь ахаха
хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?
Ти Возара з обосраною Абдуріум переплутав, чмо: це ЇЇ по сто разів на дню тичуть рилом в її брехню.
Шановні модератори, я, звісно, все розумію, але все ж таки, може, вже НА ЧАСІ почати зупиняти кремлівську пропаганду від цього стада?Жителів західних областей хають - їм дозволяють, опозицію хають - їм дозволяють, Ху.йлу дупу вилизують - їм дозволяють. Але вони пішли далі: тепер вони хають НАШИХ ПАРТНЕРІВ!!!
Тих, хто нам ДОПОМАГАЄ!!! Тих, завдяки кому наша армія має потужну зброю, якою НИЩИТЬ ОРКІВ!!! Ці проплачені Ху.йлом антуріуми, сміттєвози та інші, НЕ МАЮЧИ жодного ДОКАЗУ, оббріхують та ображають ЧЕСНИХ людей, які зі шкіри лізуть, нам допомагаючи! Може, вже на часі припинити це рашоголове форумське беззаконня?
![]()
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
Кто-то понимает, что происходит?
кто здесь?(с)
даже можно біло не заморачиваться)) авторитетное мнения КГБшника
Юрий Борисович Швец (укр. Юрій Борисович Швець; род. 16 мая 1953, Херсон или Харьков) — бывший советский разведчик (1980—1990; майор КГБ в вашингтонской резидентуре Первого главного управления КГБ СССР, корреспондент службы советского государственного информационного агентства ТАСС[2]),
а забавно получается - начали через внутреннего обывателя качать Джонсона (уже фсе), Байдена (через Ермака), теперь Шольц - следующий думаю Макрон. кто то верит в случайности? ну и наши полезные идиоты
На закритій вечірці Соціал-демократичної партії Німеччини щонайменше 8 жінкам підмішали "наркотики для зґвалтування". На цьому заході було близько тисячі осіб, у тому числі німецький канцлер Олаф Шольц. (с)
https://news.obozrevatel.com/ukr/abr...n=subscription
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks