| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Ну, хоч визнала це - і то добре.
Кому "заметен"? Вашому стадові раша-пропагандонів? А кому цікаві ваші галюцінації?
А чиє ще? Твоєї улюбленої Скабєєвої?и это не только мое имхо..
Нащо ж ти йому штани обісрав?
Він все ще сподівається, що його паРаша сюди прийде.
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
А вот в Новике уже, Новик - молодец, опять-таки)
https://dnepr.express/post/v-novomos...risa-dzhonsona
Арестович спрогнозировал оптимистические сроки завершения войны в Украине
"Алексей Арестович считает, что война в Украине точно завершится в течение 2,5 лет."
это что за прогноз, астрологический?
почему - оптимистический?
почему точно?
почему не за 2?
почему не за 3?
короче, прогноз "зачетный"..))
"Ты сказал - и я поверил, ты повторил - я засомневался, ты стал настаивать, и я понял, что ты врешь".(км)
Как украинка коленьку баксова в Турции встретила:
https://www.ua-football.com/ua/lifes...cidu-foto.html
вот получит Президент осенью премию мира Нобелевскую - тогда можно и бюст на родине героя
а проспект в честь Джонсона надо
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks