Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 673 з 1230 ПершаПерша ... 1735736236636646656666676686696706716726736746756766776786796806816826837237731173 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 13 441 по 13 460.

Тема: Балаканина - 3

  1. #13441
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Там среди главных претендентов - один из ярых активистов брекзит
    ну Борис как раз и был компромиссом между ним и мягкой терезой мей, так что мавр сделал свое дело, негатив начала разрыва заберет с собой
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #13442
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Сподіваюся, що за життя бабулі - ні.
    на жаль, і вона вже прогнулася. Одна Маркл чого варта
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  3. #13443
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    А теперь? Фас чи анфас?! )))
    тут норм. Грустный взгляд красивой женщины, полный непролившихся слез, скорбный излом губ. Для первой леди страны, которая борется за существование, хороший образ.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  4. #13444
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    ))

  5. #13445
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Після форуму в Лугано ще не прозвучала фраза про те, що майбутні задачі настільки масштабні, що правляча команда просто змушена залишатись ще на 2-3 терміни?
    Бо саме вони розробили і міжнародна спільнота їм довірила.
    А вона ДОВІРИЛА? Щось я не бачила такого.
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Зеленский в трусиках всех победил причем тут какие-то военные вобще,
    +1000
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    Асикью

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Мы тогда просто не знали что красные трусы, это вот зачем...
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  6. #13446
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    Вас случайно не Олежка Б зовут..? ..))
    какой ваш айй кьюю..?
    судя по постам - один в один..
    Так, у них обох ВИСОКИЙ айкью. Шкода, що ти таким не можеш похвалитися.
    Цитата Допис від VitЁk Переглянути допис
    Боря Джонсонюк почитавши вас в отставку сипаццо решил.
    І це викликало в тебе бурний оргазм: нарешті у твоєї обожнювальної паРаші може з'явитися шанс на перемогу!
    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    Додушили таки
    +10000 Жахливо навіть уявити, СКІЛЬКИ бабла Ху.йло туди вбухав, щоб досягти цього. Залишилося ще Байдена скинути, і про перемогу нам можна буде навіть не мріяти.
    Востаннє редагував Дейнерис: 07.07.2022 о 18:16
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #13447

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 882

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    ....Залишилося ще Байдена скинути, і про перемогу нам можна буде навіть не мріяти.
    это ты о чем сейчас?

  8. #13448
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    О, ну всё, спокойная жизнь закончена, собаку выпустили...или сама отвязалась...



    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    это ты о чем сейчас?
    не мешай рашапропагандонке мечтать

  9. #13449
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Не держал. Но знал, а сказал, что нет. Это у нас чем больше врешь, тем лучше. Ну, ещё недавно так было. У них по-другому.
    а как тогда выплало, что он знал? сам признался или те двое сдали?

    Ото нечего групповухой заниматься, третий не зря лишний, особенно с длинным языком, простите за двусмысленность
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  10. #13450
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Не, всё, уходит...сегодня на парасеи праздник, красный день календаря...будут бухать неделю...а мы лишились основной военной поддержки...теперь всё..Минск-3.
    У Сміттєвоза буде багатомісячне святкування цієї ДОВГООЧІКУВАННОЇ для нього події!
    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    по цифрам основная помощь из штатов идет все равно.
    Справа не лише у військовій допомозі. А ще й в тому, що він майстерно вправляв декому мізки! Згадайте, скільки разів він кидав всі свої справи та раптово незаплановано з'являвся у Києві, щойно дехто знов хотів знайти мир в очах Ху.йла. Навряд чи інший прем'єр буде теж так діяти. А значить, ризики значно підвищуються.
    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    по этому обещанному лендлизу.. с которым они тянут резину
    есть у меня версия, но озвучивать я ее не буду..))
    Вже декілька разів рашоголовому дебілу пояснювали, що поставити нам зброю ЗАМАЛО - треба ще ВМІТИ ПРАЦЮВАТИ з нею! А щоб навчитися потрібні ТИЖНІ, а часто навіть МІСЯЦІ!!! Але до фаната паРаші так і не дійшли ці прості істини.
    Три місяці, якщо не помиляюся, наші військові вчилися працювати з "Хамерсами", - щойно навчилися, "Хамерси" нам надали. Зараз навчаються працювати з іншою зброєю - її поставлять, коли буде, кому з нею працювати.
    Плюс рашоголовому дебілу складно зрозуміти, що навіть в Штатах НЕ БЕЗКІНЕЧНА кількість зброї, - щоб нам щось надати, треба це на щось ЗАМІНИТИ! А для цього теж потрібен час. Все це знають РОЗУМНІ люди, але не тупорилі алекси.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  11. #13451
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    с языка сняли),
    пушо бабуля всю жизнь любила лошадок, а сын - виски)).
    ой, коняки такие прикольные, и чю у них дай бог каждому. Шли берегом реки, дошли до моста. Перед мостом пасется гнедко. Увидел нас и стал мордой к нам жопой к мосту, но так, что есть щель между ним и тропинкой. Друг спокойно мимо прошел, чуть коня не подвинул. А мы забоялись. Начали обходить по дуге, чтоб зайти на мост не мимо него, а как бы ближе к берегу. вижу по морде и ехидной ухмылке что задумал что то. Точняк, только мы прицелились на мост он - раз! - и стал боком, то есть полностью загородил вход на мост. Мы тогда вообще чуть в реку не полезли чтоб с речки зайти, а эта падла передвинулась так чтоб мы и с реки не зашли, и лыбится. Пришлось другу вернуться, отогнать. Так он нам фыркал вслед, издевательски.

    Я их тоже люблю, но боюсь больше.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  12. #13452
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    А теперь? Фас чи анфас?! )))
    шо, вкид не вдався? який би переріс у срач, як з коміксами.
    от біда ж то.

  13. #13453
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Тем временем на россии. Джонсон лично Белгород и Курск обстреливал, вот оно как.

    Володин, глава госдуры рф:

    "Клоун уходит…

    Близкий друг и покровитель Зеленского, премьер Британии Борис Джонсон вынужден покинуть свой пост.
    Сохраниться, несмотря на все потуги и усилия, у него не получилось.

    Борис Джонсон стоит за обстрелами наших мирных городов — Белгорода, Курска. Подданные Британии должны это знать.
    Он один из главных идеологов войны против России до последнего украинца.

    Правильно лидерам европейских государств задуматься, к чему приводит такая политика."

  14. #13454
    Аватар для bia
    Реєстрація
    15 серпень 2007
    Дописів
    7 267

    Типово

    Этот Володин у них вообще шутник знатный - вчера предлагал Аляску вернуть))))

  15. #13455
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    Та это ж их давний баттхёрт
    "Отдавай-как землицу Алясочку, отдавай-ка родимую взад"

  16. #13456
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    Этот Володин у них вообще шутник знатный - вчера предлагал Аляску вернуть))))
    та у них усі жартівники знатні
    В Красноярске начали появляться билборды с надписью «АЛЯСКА НАША!».

  17. #13457
    Пешеход года 2009 Аватар для after midnight
    Реєстрація
    27 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    15 550

    Типово

    Братських могил нікому не треба: у Новомосковську з 1 вересня учні не сядуть за парти

    Про це повідомив сьогодні мер Новомосковську Сергій Рєзнік.

    Таке рішення міський голова прийняв після заслуховування результатів роботи комісії з обстеження стану укриттів у навчальних закладах міста.

    Результати обстежень показали, що стан підвальних приміщень не дозволяє, навіть у разі наведення там порядку, облаштування освітлення, вентиляції, туалетів тощо. Використовувати їх у якості укриттів не можна.

    Тому в разі, якщо бойові дії на території України триватимуть, з 1 вересня діти Новомосковську не підуть до шкіл та дитсадочків.

  18. #13458
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 416

    Типово

    Молодцы Новик. А Днепр?
    Слышала, что очень планируют вывести детей в школы. Списки составляют, бурную деятельность ведут.
    Это ж поседеть можно будет. Мамам.

  19. #13459
    Аватар для Lenuhen
    Реєстрація
    22 липень 2009
    Дописів
    9 040

    Типово

    И это всё на фоне того, как эти целенаправленно по школам бьют, как в Харькове, например.
    Я не понимаю.

  20. #13460
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 416

    Типово

    Цитата Допис від Lenuhen Переглянути допис
    И это всё на фоне того, как эти целенаправленно по школам бьют, как в Харькове, например.
    Я не понимаю.
    И я не понимаю.
    Даже если не бьют.
    Нужно ж будет гнать быстро толпу детей в подвал при каждой сирене, пихать их туда кучей малых и взрослых, вы себе этот треш представляете? Это вам не великий и ужасный ковид. Всего лишь воздушная тревога. А, уже обсуждали(....

    Стресс, стресс, больше, больше стресса.
    Мало же его. Добавить надо.

Сторінка 673 з 1230 ПершаПерша ... 1735736236636646656666676686696706716726736746756766776786796806816826837237731173 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті