| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы
Так, у них обох ВИСОКИЙ айкью. Шкода, що ти таким не можеш похвалитися.
І це викликало в тебе бурний оргазм: нарешті у твоєї обожнювальної паРаші може з'явитися шанс на перемогу!
+10000 Жахливо навіть уявити, СКІЛЬКИ бабла Ху.йло туди вбухав, щоб досягти цього.Залишилося ще Байдена скинути, і про перемогу нам можна буде навіть не мріяти.
![]()
Востаннє редагував Дейнерис: 07.07.2022 о 18:16
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы
У Сміттєвоза буде багатомісячне святкування цієї ДОВГООЧІКУВАННОЇ для нього події!
Справа не лише у військовій допомозі. А ще й в тому, що він майстерно вправляв декому мізки! Згадайте, скільки разів він кидав всі свої справи та раптово незаплановано з'являвся у Києві, щойно дехто знов хотів знайти мир в очах Ху.йла. Навряд чи інший прем'єр буде теж так діяти.А значить, ризики значно підвищуються.
Вже декілька разів рашоголовому дебілу пояснювали, що поставити нам зброю ЗАМАЛО - треба ще ВМІТИ ПРАЦЮВАТИ з нею! А щоб навчитися потрібні ТИЖНІ, а часто навіть МІСЯЦІ!!! Але до фаната паРаші так і не дійшли ці прості істини.
Три місяці, якщо не помиляюся, наші військові вчилися працювати з "Хамерсами", - щойно навчилися, "Хамерси" нам надали. Зараз навчаються працювати з іншою зброєю - її поставлять, коли буде, кому з нею працювати.
Плюс рашоголовому дебілу складно зрозуміти, що навіть в Штатах НЕ БЕЗКІНЕЧНА кількість зброї, - щоб нам щось надати, треба це на щось ЗАМІНИТИ! А для цього теж потрібен час. Все це знають РОЗУМНІ люди, але не тупорилі алекси.![]()
«Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)
ой, коняки такие прикольные, и чю у них дай бог каждому. Шли берегом реки, дошли до моста. Перед мостом пасется гнедко. Увидел нас и стал мордой к нам жопой к мосту, но так, что есть щель между ним и тропинкой. Друг спокойно мимо прошел, чуть коня не подвинул. А мы забоялись. Начали обходить по дуге, чтоб зайти на мост не мимо него, а как бы ближе к берегу. вижу по морде и ехидной ухмылке что задумал что то. Точняк, только мы прицелились на мост он - раз! - и стал боком, то есть полностью загородил вход на мост. Мы тогда вообще чуть в реку не полезли чтоб с речки зайти, а эта падла передвинулась так чтоб мы и с реки не зашли, и лыбится. Пришлось другу вернуться, отогнать. Так он нам фыркал вслед, издевательски.
Я их тоже люблю, но боюсь больше.
alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы
Ustas77 стосовно написання в/на Україні: сам предлог стал оружием мошенников из тупой толпы... мне допустим всеравно как говорят в или на...
Тем временем на россии. Джонсон лично Белгород и Курск обстреливал, вот оно как.
Володин, глава госдуры рф:
"Клоун уходит…
Близкий друг и покровитель Зеленского, премьер Британии Борис Джонсон вынужден покинуть свой пост.
Сохраниться, несмотря на все потуги и усилия, у него не получилось.
Борис Джонсон стоит за обстрелами наших мирных городов — Белгорода, Курска. Подданные Британии должны это знать.
Он один из главных идеологов войны против России до последнего украинца.
Правильно лидерам европейских государств задуматься, к чему приводит такая политика."
Этот Володин у них вообще шутник знатный - вчера предлагал Аляску вернуть))))
Та это ж их давний баттхёрт
"Отдавай-как землицу Алясочку, отдавай-ка родимую взад"
Ustas77 стосовно написання в/на Україні: сам предлог стал оружием мошенников из тупой толпы... мне допустим всеравно как говорят в или на...
Братських могил нікому не треба: у Новомосковську з 1 вересня учні не сядуть за парти
Про це повідомив сьогодні мер Новомосковську Сергій Рєзнік.
Таке рішення міський голова прийняв після заслуховування результатів роботи комісії з обстеження стану укриттів у навчальних закладах міста.
Результати обстежень показали, що стан підвальних приміщень не дозволяє, навіть у разі наведення там порядку, облаштування освітлення, вентиляції, туалетів тощо. Використовувати їх у якості укриттів не можна.
Тому в разі, якщо бойові дії на території України триватимуть, з 1 вересня діти Новомосковську не підуть до шкіл та дитсадочків.
Ustas77 стосовно написання в/на Україні: сам предлог стал оружием мошенников из тупой толпы... мне допустим всеравно как говорят в или на...
Молодцы Новик. А Днепр?
Слышала, что очень планируют вывести детей в школы. Списки составляют, бурную деятельность ведут.
Это ж поседеть можно будет. Мамам.
И это всё на фоне того, как эти целенаправленно по школам бьют, как в Харькове, например.
Я не понимаю.
И я не понимаю.
Даже если не бьют.
Нужно ж будет гнать быстро толпу детей в подвал при каждой сирене, пихать их туда кучей малых и взрослых, вы себе этот треш представляете? Это вам не великий и ужасный ковид. Всего лишь воздушная тревога. А, уже обсуждали(....
Стресс, стресс, больше, больше стресса.
Мало же его. Добавить надо.
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks