Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 655 з 1230 ПершаПерша ... 1555556056456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646657057551155 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 24593, показано з 13 081 по 13 100.

Тема: Балаканина - 3

  1. #13081
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    это у нас по руски описаны задачи МО Украины? интересный документ
    Ответить на вопрос забыл опять?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  2. #13082

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 878

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Ответить на вопрос забыл опять?
    если ты копируешь википедию то копируй полностью
    а отсюда и следует что военкоматы подчиняются ЗСУ и далее МО

    Министе́рство оборо́ны Украи́ны (укр. Міністерство оборони України) — является центральным органом исполнительной власти и военного управления, в подчинении которого находятся Вооружённые силы Украины.

  3. #13083
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    это их последняя скрепа.
    больше у них ничего нет
    Зачекайте, Залужний вже успішно обран ОПой як хлопчик для биття та винуватим в усьому

  4. #13084
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Alexs Переглянути допис
    --
    собственно, как и предполагалось озвучен вариант с дискредитацией Залужного и ЗСУ
    так вы там уже определитесь - чей аккаунт, и кто туда инфу постит, прежде чем..
    слуги народа запостили же. думаете, слуги -- такое уж хвно?
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  5. #13085

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 878

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Зачекайте, Залужний вже успішно обран ОПой як хлопчик для биття та винуватим в усьому
    пока эту херню разгоняет только Vozar и товарищи - Залужний хоть сам знает что его в чем то обвинили?

  6. #13086
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Так, згоден повністю. Але те, що якось проходило в мирних умовах, під час війни викликає лише відразу. Фактично, зараз своєю пропагандою порошки і порошиці тільки підвищують авторитет влади. Добре, що вони цього не розуміють...
    Смішно це чути від того, кого на декільках ресурсах забанили за раша-пропаганду.
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    прямое - потому что они отвечают за комплектацию ЗСУ личным составом
    Залужний відповідає???
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    ну вони ж спочатку перекручують факти та додають трохи фейків, і вже після цього додають агресії, мовляв показати вагу своїм словам.
    на рашці це працює.
    але навіщо вони це роблять і у нас, коли у нас менталітет зовсім інший. не знаю.
    як вже вище неодноразово написав - вважаю, у них мозку не вистачає це зрозуміти.
    То може у нас менталітет інший? А в них такий самий совковий,як і в рашці.
    Ми з вами б дуже здивувалися,якби в рашці якось інакше ставилися до нашого президента.. А цих людей чомусь дивує що раша погано відгукується про нього.
    Мабуть для них було б краще,щоб рашисти ним захоплювалися,як своїм карликом,або хоч медведчукои.
    "Кукушка хвалит петуха за то, что хвалит он кукушку".(с)
    Цитата Допис від Антуриум
    тут від них лунало завзяте совкове " а що люди скажуть!!!" Починаючи з "ура! Навіть Лукашенко назвав нашого президента дурнем!" і до сьогоднішнього " в рашці нашого президента і так вважають ...."
    Мене лише одне цікавить: зебидло-стадо, а вас ще не нудить від ПОСТІЙНОЇ брехні вашої сокоритниці? Не важливо, у ЧИЙ САМЕ бік вона бреше: Порошенка, його команди, наших західних партнерів, форумчан, їх родин тощо. Головне, що БРЕШЕ! Постійно. Навіть у дрібницях. Вас від цього ще не нудить? Вона ж все ваше стадо дискредитує цією брехнею. Чи вас це ВЛАШТОВУЄ?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #13087
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Діючу норму про заборону військовозобов'язаним виїжджати без дозволу з міст проживання проголосована Слугами народу в 2021 році на базі невідкладного законопроекту Зеленського Володимира Олександровича.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  8. #13088
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    пока эту херню разгоняет только Vozar и товарищи - Залужний хоть сам знает что его в чем то обвинили?
    Ну як знає, він же розумна людина)) За останній місяць ОПа ненав'язливо показала пальцем на нього у ситуації з поганим забезпеченням війскових ЗСУ, та з цими дозволами війсковозобов'язаних. Вангую, далі буде ...
    А ваш сотовариш Глобус прямим текстом тут звинуватив Залужного у відході ЗСУ з Лисичанську
    Востаннє редагував Манула: 06.07.2022 о 19:13

  9. #13089

    Реєстрація
    18 березень 2010
    Звідки Ви
    Левобережный
    Дописів
    2 503

    Типово

    Цитата Допис від after midnight Переглянути допис
    але ж хіба треба опускатися до її рівня? бо виглядає дійсно як накидання на вентилятор.
    тим більш я впевнений, шо зараз в ЗСУ майже таке ж співвідношення відсотків, як і в цивільному суспільстві.
    а до таких висловів, та відсутності мозку у більшості порохоботів особисто я вже звик.
    Вы сами написали это сообщение про ЗСУ, вам хватило совести.
    Мне стыдно за вас….
    И стыдно, что его прочитал Юрик или другие наши защитники форумчане…
    Погибших тоже делите по мозгам и процентам?(вопрос не требует ответа, у дна дна нет)

  10. #13090
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    ДНРиха, заткни свою клевету себе между ног, отам де плесенью уже всё покрылась и залезь под шпонку к прусачне, откуда вылезла....жопе слово не давали.
    яка ж це клєвєта, якщо ви систематично вкидуєте які погані западенці.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  11. #13091
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    ...шо я вчера говорил? сегодня собака, завтра человек...и да , Пролисок, я ни на секунду не удивлюсь , если это житель западной Украины.
    Мені дуже шкода, що такого гівна як ви, у нас більша половина населення. От тому і маємо війну.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  12. #13092

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 878

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Ну як знає, він же розумна людина)) За останній місяць ОПа ненав'язливо показала пальцем на нього у ситуації з поганим забезпеченням війскових ЗСУ, та з цими дозволами війсковозобов'язаних. Вангую, далі буде ...
    А ваш сотовариш Глобус прямим текстом тут звинуватив Залужного у відході ЗСУ з Лисичанську
    ну Глобус такой же мой как и ваш и не ему судить решения Залужного. как и нас собственно

  13. #13093
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Кастрюлеголовый прохоскот кроме стучать и лить гавно на оппонента больше ничего не умеет...а сами ведь тупые как пробки, только по методичкам могут работать....почему то я не удивлен...себе там нажми ещё, хотя ума не добавит.
    я ж кажу, раша гівно, замасковане під щирого громадянина України. Типовий образ перекінчика - ненавидить все українське, українське для нього уособлює саме ЗУ, зараз пхає расєянські тези про касрюлєголових через пост. Але розказує про якусь Самсонку. В своєму оці, як то кажуть.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  14. #13094

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 323

    Типово


  15. #13095
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Как нет? А телевизор? ))

    В версии Украины - видосики
    видосики -- это форма. а суть, скрепляющая их, ненависть к пороху ))
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  16. #13096
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    У прохоскота и тут подгорает...ведь...на этих фото и везеде вместо Зеленского должен был быть сывый кнур, а они бы оргазмировали под этими ликами тогда...а так да, быстрее пожрут друг друга эти рашапропагандоны, быстрее их не станет тут.
    тобто показувати себе до і після це для тебе, перекінчику, норм. Але до чого тут порошенко? Ах так, аби ж не він.
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  17. #13097
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    если ты копируешь википедию то копируй полностью
    а отсюда и следует что военкоматы подчиняются ЗСУ и далее МО

    Министе́рство оборо́ны Украи́ны (укр. Міністерство оборони України) — является центральным органом исполнительной власти и военного управления, в подчинении которого находятся Вооружённые силы Украины.
    И какое отношение эта цитата имеет к моему вопросу? Дурака лепить долго будем? Ответ на мой вопрос где?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  18. #13098
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від bia Переглянути допис
    а можете объяснить вашу тз, почему дно?
    вы видели когда-нибудь презентации пиарщиков, маркетологов? вот тут примерно тот случай - для нас это трагедия, а кому-то проект для инвестиций, будем надеяться, что в скоро обозримом будущем.
    ну як би тому і дно. Що тут незрозумілого? товкти копієчку будь на чому це також дно. А аж опуститися до того, що до війни/після війни... Ну якщо вам норм, то й добре
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  19. #13099
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Конечно же прохоскоту дико видеть нормальное государство с нормальным Президентом у руля....они привыкли к такому, только на такое они дрочат и о таком мечтают...





    пуйло, перелогінься
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  20. #13100
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 218

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    это их последняя скрепа.
    больше у них ничего нет
    +1000
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    это у нас по руски описаны задачи МО Украины? интересный документ
    Рашоголовому знов браковану методичку Ольгіно надіслало: в ній забули прописати, що в Україні ВСІ сайти мають ДЕКІЛЬКА мов, в тому числі й російську.
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    Министе́рство оборо́ны Украи́ны (укр. Міністерство оборони України) — является центральным органом исполнительной власти и военного управления, в подчинении которого находятся Вооружённые силы Украины.
    Феєричний дебіл! Сам же своєю цитатою ПІДТВЕРДЖУЄ слова Возара про те, що військомати знаходяться у відомстві МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ, а не Головнокомандуючого, - і водночас хає Возара за його інформацію.
    Востаннє редагував Дейнерис: 06.07.2022 о 19:32
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

Сторінка 655 з 1230 ПершаПерша ... 1555556056456466476486496506516526536546556566576586596606616626636646657057551155 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті