Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 860 з 963 ПершаПерша ... 360760810850851852853854855856857858859860861862863864865866867868869870910960 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 17 181 по 17 200.

Тема: Петр Порошенко

  1. #17181
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Cool

    .
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  2. #17182
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 495

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    за вымя даст подержатся и писю понюхать...давай, не робей...
    Действительно, это же прекрасно - побыть самцом-богомолом! Хоть недолго...
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  3. #17183
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Не правда
    Я й не сумнівалася, що ти НЕСПРОМОЖНИЙ відповідати за свої слова та дії. Бо ти слимак смердючий, а не чоловік. І, впевнена, такого ж і виховуєш.
    гляди, за вымя даст подержатся и писю понюхать
    Жахливо навіть уявити ту істоту, яка обрала собі в чоловіки це лайно, яке дозволяє собі писати такі гидоти про жінку.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #17184
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Дура, я ж смеюсь но все запоминаю, а потом ты мне за каждую гадость в мою сторону ответишь...но я ещё подумаю как...если тебя до этого времени жизнь не накажет ... думаю второе случится быстрее ...

  5. #17185
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 950

    Типово

    нормально так хлопці та дівчата про політика Петра Олексійовича балакають, пристрастно так, по шекспірівські )))

  6. #17186
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    На самом деле.


    Петр Порошенко в Лондоне из средств своего фонда приобрел из наличия британской армии 12 грузовых автомобилей DAF 45.120. Внесен залог еще за 16 грузовиков (с)



    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  7. #17187

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    кроме благодарности и сказать нечего - молодец

  8. #17188
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Куроплещим стоя, браво гетьман, многие лета ...но только вот не быть тебе больше президентом , от слова никогда.

  9. #17189
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    потом ты мне за каждую гадость в мою сторону ответишь
    Спочатку відповіси ТИ. За все: і за лайно в мій бік та в бік інших форумчан, і за погрози життю моїй дитині, і за зраду країни, і за лайно та брехню у бік Порошенка, і багато за що інше. Думаю, на пожиттєве ти вже назбирав.
    все запоминаю
    Я теж.
    если тебя до этого времени жизнь не накажет
    Тебе вона вже наказала.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #17190
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Дмитро "Калинчук" Вовнянко
    14 ч. ·
    Петро Порошенко везе з Британії ддя ЗСУ 12 вантажівок підвищенної прохідності Leyland DAF 45.150. Автівки вже в дорозі.
    Ще за 16 вантажівок вже внесена застава.
    Я оце збагнути не можу. Я бачу на фронті КрАЗи і МАЗ-Богдани, зскуплені в часи Порошенка. І які за Зеленського просто свавільно перестали пускати на тендери Міноборони, аж до банкрутства "Богдана". Я бачу на фронті швидкі "від свинарчуків" - вкалують як прокляті.
    А де хвалені "Татри" від ЗЕкоманди? Про цивільні МАЗи з Білорусі, які за Зеленського стали постачати до ЗСУ по ціні дорожчій за значно якісніший МАЗ-Богдан, зараз якось і питати незручно.
    Це що, Порошенко ще й досі забезпечує військо вантажівками?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  11. #17191
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Дура, я ж смеюсь но все запоминаю, а потом ты мне за каждую гадость в мою сторону ответишь...но я ещё подумаю как...если тебя до этого времени жизнь не накажет ... думаю второе случится быстрее ...
    Ты смеешся ровно так, как смеялась уже находящаяся в мусорных мешках кацапня. Только они надеялись на триумф а ты знаешь во что он превратился, поэтому твой смех от ихнего отличается слезами. А еденит вас беспомощность, как следствие. И примитивность мысленных процессов, как причина

  12. #17192
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 381

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    кроме благодарности и сказать нечего - молодец
    Главное,чтоб после съёмок видосика о раздаче машин,следом хлопчики не собрали эти машинки,как ранее автоматы
    Правда,автоматы были без рожков,надеюсь машинки хоть с мотором.

  13. #17193
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Куроплещим стоя, браво гетьман, многие лета ...но только вот не быть тебе больше президентом , от слова никогда.
    Тану не плачь ты так откровенно уже навзрыд. Пердни хотябы не ротом. Ато твой откровенный навзрыд получается и не такой откровенный. Будет конечно. Стони, сука от приблежающегося. Но не ссы. Тыж абизяна. Мы тебя, после выборов в закрытом террариуме показывать будем. Как глотательного троглодила
    ))

  14. #17194

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 312

    Типово

    И зачем же за благое дело мобилу отбирать и ногти ломать?! ))

  15. #17195
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Главное,чтоб после съёмок видосика о раздаче машин,следом хлопчики не собрали эти машинки,как ранее автоматы
    Правда,автоматы были без рожков,надеюсь машинки хоть с мотором.
    А такое было? Или просто встроенная курвость, под управлением нанесенной гнилостности и не контролированная организмом произвела до такого поста?
    Запусь в ваши ряды если докажешь шо это просто никчемный пиар от Пороха.

  16. #17196
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від Noskinauhi Переглянути допис
    Запусь в ваши ряды если докажешь шо это просто никчемный пиар от Пороха.
    Давай поспеши, я походатайствую тебе должность старшего по сортирам...извини, других должностей для тебя нет.

  17. #17197
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Главное,чтоб после съёмок видосика о раздаче машин,следом хлопчики не собрали эти машинки,как ранее автоматы
    Правда,автоматы были без рожков,надеюсь машинки хоть с мотором.
    Ну, ты и гнида! Ты еще бОльшая гнида, чем сами кацапы! Человек уже на миллионы помог армии, а ты срёшь в его адрес? Да ты не оказала и миллиардной доли той помощи, которую оказал он! Где и какие автоматы он собирал, тварь ху.йловская? ДОКАЗАТЕЛЬСТВА, шавка продажная!!!
    Цитата Допис від Noskinauhi Переглянути допис
    А такое было?
    Просто параша Абдуріум читає сайти лише паРАШІ й дивиться відео лише паРАШІ. Бо лайно - це її найулюбленіша страва. Ось один з тих "відосіків", про які вона смердить: https://www.youtube.com/watch?v=IOfv...BC%D0%B8%D1%80. Як бачите, канал РАШИСТСЬКИЙ. Жоден УКРАЇНСЬКИЙ чи проУКРАЇНСЬКИЙ ресурс таку гидоту виставляти не буде, бо знає, що це брехня. Але ху.йловському лайну, яке цілодобово бреше про форумчан та їх родини, яких вона не знає і не бачила, брехати про політиків - це взагалі як два пальці об асфальт. Впевнена, вона і своїй родині постійно бреше, навіть у дрібницях. Хвора людина.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #17198
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Санитары поспешите, она уже кровью дристать начала...срочно усыпительный укол несите

  19. #17199
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    я походатайствую тебе должность старшего по сортирам
    А молодший - це ти. А до асенізатора тебе коли підвищать?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  20. #17200
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    она уже кровью дристать начала
    А на лікаря для коханої ти не заробляєш? Ну, може, призначать тебе асенізатором - то й зарплатню трохи підвищать.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

Сторінка 860 з 963 ПершаПерша ... 360760810850851852853854855856857858859860861862863864865866867868869870910960 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті