До речі, про "Байрайтари". Мені цікаво: а чому це ми вже навіть на них кошти збираємо? А де ж ті "Байрактари", про які начебто домовився невтікущий? Він же так красиво бив себе в груди копитом, коли кричав, як ВІН домовився про закупівлю "Байрактарів", і навіть завод повинні були побудувати! То нічого, що договір про закупівлю "Байрактарів" було підписано ще при ПОРОХУ. І навіть декілька штук Україна отримала ще ДО виборів президента. Це дрібниці, які ані клоуна, ані його бидло-стадо не цікавлять, їм не вперше ЧУЖІ заслуги приписувати собі. Але зараз не про це. Так де ж та КУПА "Байрактарів", про які начебто домовився Бубочка? Були та спливли? Тепер народ купує?
В якому сенсі?
Головне, що у нас немає дебілів, як у вашому стаді. І сміттєвозів теж немає.
При цьому ПОЯСНЕНЬ того, В ЧОМУ САМЕ ахінея, так і не дочекалися.

Що є доказом того, що головною твоєю ціллю було просто НАСРАТИ.

Bookmarks