Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 857 з 963 ПершаПерша ... 357757807847848849850851852853854855856857858859860861862863864865866867907957 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 17 121 по 17 140.

Тема: Петр Порошенко

  1. #17121
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Тут больше уместен вопрос: каким боком Петька на нашему кандидатству?
    Рідкісна дебілка.
    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Не было бы военного вторжения роZZийской федерации на территорию Украины, не было бы и кандидатства.
    От як Ви так можете, Мануло? Хіба Ви не знаєте, що це лише НАЙВЕЛИЧНІШОГО заслуга в отриманні кандидатства! Він і лише він прикладав МАКСИМУМ зусиль, щоб Україна його отримала! Про кандидатство він ще в "Буковелі" домовився, коли з'їзджав на лижах з найвищої гірки. Не цінуєте Ви нашого Бубочку, ой, не цінуєте.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #17122
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    В этой ситуации просто подумайте - как про Байрактары на донаты читает Зеленский ))
    До речі, про "Байрайтари". Мені цікаво: а чому це ми вже навіть на них кошти збираємо? А де ж ті "Байрактари", про які начебто домовився невтікущий? Він же так красиво бив себе в груди копитом, коли кричав, як ВІН домовився про закупівлю "Байрактарів", і навіть завод повинні були побудувати! То нічого, що договір про закупівлю "Байрактарів" було підписано ще при ПОРОХУ. І навіть декілька штук Україна отримала ще ДО виборів президента. Це дрібниці, які ані клоуна, ані його бидло-стадо не цікавлять, їм не вперше ЧУЖІ заслуги приписувати собі. Але зараз не про це. Так де ж та КУПА "Байрактарів", про які начебто домовився Бубочка? Були та спливли? Тепер народ купує?
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    которые литовцы покупают по 8, а притула по 15?
    В якому сенсі?
    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    А шо ты хотел, парашеновский электорат...ылита...там других нет, либо бабы с дурки, либо алкашня.
    Головне, що у нас немає дебілів, як у вашому стаді. І сміттєвозів теж немає.
    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    Каждый зарабатывает как может, но нести откровенную ахинею это нечто
    При цьому ПОЯСНЕНЬ того, В ЧОМУ САМЕ ахінея, так і не дочекалися. Що є доказом того, що головною твоєю ціллю було просто НАСРАТИ.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #17123
    Аватар для Заурус
    Реєстрація
    12 лютий 2022
    Дописів
    3 086

    Типово

    1. Каким боком петька с подписанию договора о кандидатстве Украины в ЕС ?

    2. Причём тут НАТО ?

    3. Кому ты жмёшь руку ? Человеку который снял бредовый видеоролик ?
    Когда есть разделитель - мозги не нужны. Это европейская практика © Шашки 15.06.2019

  4. #17124
    Аватар для Заурус
    Реєстрація
    12 лютий 2022
    Дописів
    3 086

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Mason Lemberg
    1 д. ·
    Ніщо так не підкреслює "мудрість" наріду як Луценко в фронтовому окопі на фоні жирних призовного віку кабанів з 95-го кварталу, що розїжджають по Європі... як Порошенко який купляє за свої гроші необхідне на фоні повернутих на 4 місяці війни клістронів, які весь той час були під арештом і могли врятувати сотні життів
    !!! Не люблю згадувати минуле і говорити "що було б" (в тому нема сенсу насправді) але це такі разючі відмінності за межею здорового глузду і криміналу, про які гріх змовчати.
    Осталось вспомнить когда Луцика посадили и что нёс он и его жена

    А я напомню цирроз печени и многое другое, смертельно болен, немедленно освободите иначе он умрет и тут бац в окопе уже, жив и здоров….

    Правда медицина чудесная и Луцика вылечила и Тимоху на ноги моментально поставила
    Когда есть разделитель - мозги не нужны. Это европейская практика © Шашки 15.06.2019

  5. #17125
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 495

    Типово

    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    А я напомню цирроз печени и многое другое, смертельно болен, немедленно освободите иначе он умрет и тут бац в окопе уже, жив и здоров….
    Всегда раньше рассказывали, что в ВОВ никто на фронте не болел. Наверное, тот же случай.
    Востаннє редагував ashim1990: 24.06.2022 о 17:36
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  6. #17126
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    которые литовцы покупают по 8, а притула по 15?
    Там другая математика.

    Литовцы купили 1 птичку и ракет к ней.

    Притула 15 за 3 птички выставил

    Один стоит примерно 5 млн.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  7. #17127
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    До речі, про "Байрайтари". Мені цікаво: а чому це ми вже навіть на них кошти збираємо? А де ж ті "Байрактари", про які начебто домовився невтікущий? Він же так красиво бив себе в груди копитом, коли кричав, як ВІН домовився про закупівлю "Байрактарів", і навіть завод повинні були побудувати! То нічого, що договір про закупівлю "Байрактарів" було підписано ще при ПОРОХУ. І навіть декілька штук Україна отримала ще ДО виборів президента. Це дрібниці, які ані клоуна, ані його бидло-стадо не цікавлять, їм не вперше ЧУЖІ заслуги приписувати собі. Але зараз не про це. Так де ж та КУПА "Байрактарів", про які начебто домовився Бубочка? Були та спливли? Тепер народ купує?

    В якому сенсі?

    Головне, що у нас немає дебілів, як у вашому стаді. І сміттєвозів теж немає.

    При цьому ПОЯСНЕНЬ того, В ЧОМУ САМЕ ахінея, так і не дочекалися. Що є доказом того, що головною твоєю ціллю було просто НАСРАТИ.
    Немного не так. Украина закупает их.

    Притула просмотрел на литовцев и решил что хороший рекламный ход. Правильно решил))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  8. #17128
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    1. Каким боком петька с подписанию договора о кандидатстве Украины в ЕС ?
    Ти дебіл? Яким боком це твоє питання до того повідомлення Пороха, яке я процитувала? Він в ньому сказав, що це лише ЙОГО заслуга? Чи я це написала? Цитату!!! Якщо до тебе не доходить сенс навіть простіших повідомлень, то якого хріна ти лізеш у дискусії?
    2. Причём тут НАТО ?
    Таки дебіл.
    3. Кому ты жмёшь руку ? Человеку который снял бредовый видеоролик ?
    Аут! Це ж треба було народитися ТАКИМ ідіотом!!!
    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    Осталось вспомнить когда Луцика посадили и что нёс он и его жена
    А я напомню цирроз печени и многое другое, смертельно болен, немедленно освободите иначе он умрет и тут бац в окопе уже, жив и здоров….
    Правда медицина чудесная и Луцика вылечила и Тимоху на ноги моментально поставила
    Звернися до Гальки - вона дасть тобі телефон свого психіатра. Правда, він не допоможе (їй не допоміг), але хоча б запхає тебе у психушку, щоб ти здоровим людям життя не псував.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  9. #17129
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    в ВОВ
    Рашик смердючий!
    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Немного не так. Украина закупает их.
    Притула просмотрел на литовцев и решил что хороший рекламный ход. Правильно решил))
    Зрозуміла.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #17130
    Аватар для Заурус
    Реєстрація
    12 лютий 2022
    Дописів
    3 086

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Ти дебіл? Яким боком це твоє питання до того повідомлення Пороха, яке я процитувала? Він в ньому сказав, що це лише ЙОГО заслуга? Чи я це написала? Цитату!!! Якщо до тебе не доходить сенс навіть простіших повідомлень, то якого хріна ти лізеш у дискусії?

    Таки дебіл.

    Аут! Це ж треба було народитися ТАКИМ ідіотом!!!

    Звернися до Гальки - вона дасть тобі телефон свого психіатра. Правда, він не допоможе (їй не допоміг), але хоча б запхає тебе у психушку, щоб ти здоровим людям життя не псував.
    Мдаааааа…. У тебя клиника….Кроме оскорблений увы, ты ни на что больше не способна

    Есть хорошая, но правдивая шутка на тему про тебя:

    Вчені з’ясували, що кожен третій порохобот такий же тупий, як і обидва попередні
    Когда есть разделитель - мозги не нужны. Это европейская практика © Шашки 15.06.2019

  11. #17131
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    Мдаааааа…. У тебя клиника….Кроме оскорблений увы, ты ни на что больше не способна
    Есть хорошая, но правдивая шутка на тему про тебя:
    Вчені з’ясували, що кожен третій порохобот такий же тупий, як і обидва попередні
    Тобто ВІДПОВІДЕЙ на питання не буде? Лише чергове лайно? Що й треба було довести. Злив зараховано.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  12. #17132
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    1. Каким боком петька с подписанию договора о кандидатстве Украины в ЕС ?
    Петро Олексійович підготував асоціацію ЄС, а потім забезпечив підписання і практичне втілення. А це було одним з етапів до кандидатства.
    Здавалося, що надання кандидатства Україні мало стати об'єднуваним фактором, але нічого не змінилося Датському совковому королівстві - розборки, розборки. З такими підходами членства в ЄС досягти неможливо.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  13. #17133
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 381

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Петро Олексійович підготував асоціацію ЄС, а потім забезпечив підписання і практичне втілення. А це було одним з етапів до кандидатства.
    Здавалося, що надання кандидатства Україні мало стати об'єднуваним фактором, але нічого не змінилося Датському совковому королівстві - розборки, розборки. З такими підходами членства в ЄС досягти неможливо.
    Там ещё несколько требований выполнить же надо. Одно из которых - разобраться с олигархами . И шо ж теперь с кондитером делать? Или он ниразу не олигарх?
    И да. Чёрное море выкопал тоже он?)

  14. #17134

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Там ещё несколько требований выполнить же надо. Одно из которых - разобраться с олигархами . И шо ж теперь с кондитером делать? Или он ниразу не олигарх?
    И да. Чёрное море выкопал тоже он?)
    Про распятого мальчика еще расскажи.

  15. #17135

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    даже с Микелки пыль стряхнули и в бой) совсем грустно у Петра Алексеевича

  16. #17136
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    даже с Микелки пыль стряхнули и в бой) совсем грустно у Петра Алексеевича
    Так після суперечки типу з тобою, на мене з переляку наклали двомісячний бан.
    А без послідовною політики Україна не досягне успіхи. Ти ж не здатний генерувати новітніх ідей, ти продовжує все ті ж розборки, які не надають позитивного позитивного результату.
    І як тоді втілювати членство в ЄС, коли ти не здатен об'єднатися заради майбутнього. Або приймаємо вимоги ЄС, або продовжуємо жити у твоїй совковій багнюці.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  17. #17137
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Петро Олексійович підготував асоціацію ЄС, а потім забезпечив підписання і практичне втілення. А це було одним з етапів до кандидатства.
    Кому Ви це пояснюєте? До дебілів не дійде, що кандидатство в ЄС - це работа НЕ ОДНОГО року, і що до цього зусиль доклали ДЕКІЛЬКА президентів. В збоченій реальності зебидло-стада це заслуга лише клоуна - і більше нікого.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Там ещё несколько требований выполнить же надо. Одно из которых - разобраться с олигархами . И шо ж теперь с кондитером делать? Или он ниразу не олигарх?
    И да. Чёрное море выкопал тоже он?)
    Убожество кремлівське, це ТВОЯ ВЛАДА саме ТАК озвучує цю вимогу! А насправді вона ІНША! НЕМАЄ там вимоги "розібратися з олігархами". Є вимога, щоб почав працювати закон про олігархів. При чому ВРАХОВУЮЧИ висновки Венеціанської комісії! А саме ці висновки зелену владу і НЕ ВЛАШТОВУЮТЬ! Тому, озвучуючи цю вимогу для зебидла накшалт тебе, вони ЗАМОВЧУЮТЬ цю "маленьку" деталь. І скоріше за все ця вимога НЕ БУДЕ виконана. Як і призначення керівника САПу - того, хто ВИГРАВ КОНКУРС, а не того, хто потрібен Бєні. А значить, великий ризик ВТРАТИТИ кандидатство так само швидко, як і отримали. Але ваше стадо і це проковтне, і це виставить як ПЕРЕМОГУ. Бо вам начхати на Україну! Чим гірше країні - тим вам КРАЩЕ!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #17138

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 864

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Кому Ви це пояснюєте? До дебілів не дійде, що кандидатство в ЄС - це работа НЕ ОДНОГО року, і що до цього зусиль доклали ДЕКІЛЬКА президентів.....
    как и Томос с безвизом?

  19. #17139
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Заурус Переглянути допис
    Мдаааааа…. У тебя клиника….Кроме оскорблений увы, ты ни на что больше не способна

    Есть хорошая, но правдивая шутка на тему про тебя:

    Вчені з’ясували, що кожен третій порохобот такий же тупий, як і обидва попередні
    Включи фронтальную камеру на телефоне и могучим голосом спроси в гугля конкретно - кито имеет заслуженный статус найтупорылейшего ватного поца на огороде после смидта? И гугль тебе ответит шо со смидтом твое сравнение ложно ибо он собо никуда в темы не лезет, а если залез то да, дыбил конкретно в чемто, но только там, где он есть. А ты во всем ибо ты есть во всех темах и во всех темах, где ты есть, результат оценок твоего творчества одинаков со стороны абсолютно случайных людей. Как там в классике - большинство... тудасюда.. Гордись, тебя в твоем идиотизме обозначило большинство форумчан.
    Но пусть тебя не успокаивает мантра шо то же большинство форумчан меня записало в алкаши.
    Вопервых, они правы.
    Вовторых, я для них был алкаш даже в те года, когда не пил.
    В третьих и в серьезных - я просплюсь, как говорится, а ты, судя по возрасту, уже нет)

  20. #17140
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Там ещё несколько требований выполнить же надо. Одно из которых - разобраться с олигархами . И шо ж теперь с кондитером делать? Или он ниразу не олигарх?
    И да. Чёрное море выкопал тоже он?)
    А с Беней? Его какжеж теперь?

    А он если шо много обещал про Вову рассказать)) Какбыть? Про вскопку черного моря овцам рассказывать?))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

Сторінка 857 з 963 ПершаПерша ... 357757807847848849850851852853854855856857858859860861862863864865866867907957 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті