Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 849 з 963 ПершаПерша ... 349749799839840841842843844845846847848849850851852853854855856857858859899949 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 16 961 по 16 980.

Тема: Петр Порошенко

  1. #16961
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Злив не зарахований. Спробуй ще.
    У тебя там шото не сливается,ты и пробуй.
    Можешь хоть руками протолкнуть.

  2. #16962

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 324

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    У тебя там шото не сливается,ты и пробуй.
    Можешь хоть руками протолкнуть.
    При диареи оно же вроде жидкое, что там толкать?! )))

  3. #16963
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    При диареи оно же вроде жидкое, что там толкать?! )))
    Спросите у той,у кого не сливается. Я без понятия.)

  4. #16964
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 221

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    У тебя там шото не сливается,ты и пробуй.
    Твоє лайно не зливається, як залила ти ним весь форум, щойно тут з'явилася, так і не можем вимити.
    Можешь хоть руками протолкнуть.
    Відчувається твій багатий власний досвід. А куди ти своє лайно руками проштовхуєш? До рота? Смачного!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #16965

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 324

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Спросите у той,у кого не сливается. Я без понятия.)
    Наверное как в отом кино с Камерон Диас...
    Пришел муж домой, жена спрашивает "что с тобой" а он говорит "у меня анальная катастрофа"....жена, "ты что, обосрался?!", он "Да"
    У Диарейрис наверное постоянные "анальные катастрофы"....))))

  6. #16966
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 221

    Типово

    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    Наверное как в отом кино с Камерон Диас...
    Пришел муж домой, жена спрашивает "что с тобой" а он говорит "у меня анальная катастрофа"....жена, "ты что, обосрался?!", он "Да"
    У Диарейрис наверное постоянные "анальные катастрофы"....))))
    Про анальні проблеми найчастіше кажуть ті, хто сам їх має. На форумі це бур'ян та ти.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #16967
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 221

    Типово

    Петро Порошенко
    45 мин. ·
    Вітаю Кіра Рудик із обранням віце-президенткою ALDE Party – Liberals and Democrats for Europe. Та новим етапом роботи на міжнародному фронті задля відстоювання європейських цінностей та інтересів України.
    Це обрання однозначно означатиме нові можливості для нашої країни. Сил та наснаги у нашій спільній боротьбі! Переможемо!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  8. #16968

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    дякую, Йоране! дякую за вашу часточку у всьому цьому лайні.


    ?
    На всякий випадок повторю питання: якби обрали альтернативного кандидата, країна процвітала б, мирно розвивалась і все таке?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  9. #16969
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 500

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    На всякий випадок повторю питання: якби обрали альтернативного кандидата, країна процвітала б, мирно розвивалась і все таке?
    От навіщо Ви таке питаєте? Відповідь же очевидна!
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  10. #16970

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    Ты на что это намекаешь, царская морда?! ©
    Спроба трохи пофантазувати.
    Обидва крайніх президенти надто захоплені взаємопоборюванням, на шкоду справі, але не можуть зупинитись, на радість ворогам. Аби обох призначити вождями, поселити на якийсь острів (Зміїний, або ближче - Березань), і нехай там змагаються по довільній програмі досхочу.
    А тим часом, за ці 5 років, можливо, вдалось би економіку налагодити. Без цілющого впливу придворних, кумів і сусідів по будинку.

    Кажу ж бо: фантазія. Шютка. Барбамбія кергуду.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  11. #16971
    Экзархов
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    На всякий випадок повторю питання: якби обрали альтернативного кандидата, країна процвітала б, мирно розвивалась і все таке?
    Я не являюсь адептом прежнего или нынешнего, но по моему мнению, было бы по другому. Абсолютно не факт,что лучше или хуже. Но по другому. И это вопрос очень часто меня грызет. Что именно было бы. Вопросов очень много,даже к себе. Покойный жирик орал что "год будет немирным" "что вторжение состоится 22.02.22. , ***ло накорябало свой майн капф, как можно было в упор это игнорировать?
    И если в случае президента можно было очень сильно укрепить страну, то в частном случае тоже можно было предусмотреть. Подготовится. Мне лично люди, имеющие отношение к военным,в частном разговоре сказали в сентябре 21-"идет к войне". Я промолчал, потом поржал. Параноей посчитал. Никогда в жизни так не ошибался. Вот и суди кого-то,когда сам был слеп. Другой вопрос,что мне простительно, как обывателю,собственно..
    А потом уже,задним умом, я вспомнил про увеличение ответственности за не постановку на учет при смене места жительства, середина 21,если не ошибаюсь..Про регистрацию женщин с определенными профессиями..Эти все движения доказывают что-знали. Ну естественно. Ведь сказать обывателю в частной беседе в сентябре и не знать на уровне разведки- это вряд ли.
    Востаннє редагував Экзархов: 04.06.2022 о 23:25

  12. #16972
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 378

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    На всякий випадок повторю питання: якби обрали альтернативного кандидата, країна процвітала б, мирно розвивалась і все таке?
    альтернативного -- це без шефів в ФСБ? без єрмака і патрушева?
    думаю, багато чого можна було б мати більш процвітаючого, так.

    Spoiler Spoiler: це ж не одноразовий точковий пройоб. це політика і ви, покручі з засраними головами, її обрали.  
    на прикриття Київа із сторони Білорусі указом Порошенко була сформована танкова бригада.

    Розформована указом Зеленського. I жодної заміни цій бригаді Зеленский не зробив. Напрямок з Білорусі таким чином був оголений.
    Востаннє редагував Мафальда: 04.06.2022 о 23:47
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  13. #16973
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    На всякий випадок повторю питання: якби обрали альтернативного кандидата, країна процвітала б, мирно розвивалась і все таке?
    На поверхности.

    До 19 года никто войска не разводил на неподготовленные позиции, дискотеки на Чонгаре с экскурсиями не устраивал и мир в глазах не искал. В армии никто грызню в верхах не устраивал и боевых генералов под суд не отправлял и позорно не увольнял.

    Прямо говорил - путин нападет. На каждом углу говорил.

    Продолжать перечислять очевидное?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  14. #16974

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    От навіщо Ви таке питаєте? Відповідь же очевидна!
    Очевидність індивідуальна.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  15. #16975

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 880

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Знак (с) там для чего стоит?

    Хотя да - с облегчением очередным. Публичным
    это как с военным опытом получается, а кто ж тогда автор этого дерьма и с какой целью ты его сюда принес?

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    ..... Потрібно розуміти, що з евакуації повертаються в основному саме виборці Зеленського, захищати країну вирушили виборці ура-патріотичної оппозиції - порохоботи та націоналісти.....

  16. #16976

    Реєстрація
    08 липень 2016
    Дописів
    2 323

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    На поверхности.

    До 19 года никто войска не разводил на неподготовленные позиции, дискотеки на Чонгаре с экскурсиями не устраивал и мир в глазах не искал. В армии никто грызню в верхах не устраивал и боевых генералов под суд не отправлял и позорно не увольнял.

    Прямо говорил - путин нападет. На каждом углу говорил.

    Продолжать перечислять очевидное?
    А ещё говорил: "Или Я - Или путин"

    Правда ж очевидное?
    Но хрен и тому и тому -- тоже ж очевидное?

  17. #16977
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Слободжанин Переглянути допис
    А ещё говорил: "Или Я - Или путин"

    Правда ж очевидное?
    Но хрен и тому и тому -- тоже ж очевидное?
    Кто вам сказал что это очевидно?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  18. #16978
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Кто вам сказал что это очевидно?
    думаешь ху.йло победит?
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  19. #16979
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Очевидність індивідуальна.
    Если говорить о желаниях, а не фактах.

    Как например у Слобожанина.

    Я перечислял факты.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  20. #16980

    Реєстрація
    08 липень 2016
    Дописів
    2 323

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    думаешь ху.йло победит?
    Так они только об этом и мечтают. Я уже не первый раз говорю.

    Если не Я - то Путин.
    Всё.
    У них других вариантов нет.

    Причём "у них" - это у сподвижников и секты.

    У самого Перта Алексеевича - может и мыслей уже таких нет.

Сторінка 849 з 963 ПершаПерша ... 349749799839840841842843844845846847848849850851852853854855856857858859899949 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті