Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 848 з 963 ПершаПерша ... 348748798838839840841842843844845846847848849850851852853854855856857858898948 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 16 941 по 16 960.

Тема: Петр Порошенко

  1. #16941
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Хоч посміємося.
    А рашеголовим аби реготати. Минулими виборами нареготали декілька сотен тисяч смертей, мільйони біженців, частина з яких не повернеться, майже два мільйона депортованих, 20% окупованої території, десятки знищених населенних пунктів, зруйнована економіка, майже трільйон збитків, розкидання українським громадянством, як просом перед курями... Вам мало? Ви не заспокоїтеся, доки не ЗІТРЕТЕ Україну зі світової мапи?
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Оскільки та,про кого пише оце чмо Діареїс,ніколи не була презиком нашої країни,яким був Порох,то й звітів їй писати нізачим.
    Тобто хвалитися тобі немає чим. Що й потрібно було довести. Власне я про це знала й без твоєї відповіді.
    А Петюні попіаритись хлібом не годуй.
    Та краще вже так "піаритися", як він, але ДОПОМАГАТИ Україні, аніж мати таку діарею, як у тебе, та ШКОДИТИ Україні, як ти.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #16942
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    если не давать пулемёту остыть
    Це і є головна ознака діареї.
    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Мафа лечись.
    Шкода, що ти вже давно невиліковна.
    В соседней теме писали,что форум глючит.
    Тільки чомусь "дублянулось" лише В ТЕБЕ.
    Но тебе ж абы гавкнуть.
    Тявкнула головна шавка форуму.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #16943
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 378

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Не вередуйте. Обох. І всі вдоволені. 25%+73%. А 2% - в ігнор.
    вам мішаподоляк намалює нову голограму якщо у цієї буде від'ємний рейтинг, не хвилюйтесь
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  4. #16944

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    вам мішаподоляк намалює нову голограму якщо у цієї буде від'ємний рейтинг, не хвилюйтесь
    Як же не хвилюватись. Коли постійно трапляються, образно кажучи, "юноши бледные со взором горящим" (обох статей, прекрасної і огидної), які знемагають від самого факту існування 73 чи 25 процентів. І яких коробить сам факт існування інакодумців ( та що там - ворогів).
    Хоча давно не існує ні 73, ні 25, та і цифри ті значили зовсім інше, ніж це проголошується.

    А тут такий шанс на Велику Єдність.
    Під звуки "Imagine".
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  5. #16945
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 378

    Типово

    ні, справа не в інакодумцях (вони що -- думали?) як факті, не треба прикидатись дурнішим ніж ви є. справа в результатах того, що ці інакодумці понаобирали.
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  6. #16946
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 500

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А тут такий шанс на Велику Єдність.
    Під звуки "Imagine".
    Немає ніякої єдності вже два місяці.
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  7. #16947

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    ні, справа не в інакодумцях (вони що -- думали?) як факті, не треба прикидатись дурнішим ніж ви є. справа в результатах того, що ці інакодумці понаобирали.
    А якби понаобирали правильнодумці, ото були б результати!
    Адже так?
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  8. #16948
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 546

    Типово

    [QUOTE=ОлегБ;38536642]В стране воина, а интеллектуальным инвалидам все По покоя не дает.
    Дебилы, мля. (с)

    Все как говорил путин: "лишь бы кто, только не Порошенко". По уже 3 года как не президент, а умственных инвалидов до сих пор от него пучит.[/QUOTE


    забавно это слышать от интеллектуального инвалида),
    ну хоть - самокритично...

  9. #16949
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 378

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А якби понаобирали правильнодумці, ото були б результати!
    Адже так?
    дякую, Йоране! дякую за вашу часточку у всьому цьому лайні.
    А давайте розмінуємо Чонгар з "гуманітарних міркувань"
    Упс, проїбали

    А давайте розмінуємо підходи до Одеси з "гуманітарних міркувань"
    скажіть, Невзоров -- це той обмін азовців про який ваші обранці казали чи ще ні?
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  10. #16950

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 324

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А давайте обох одночасно.
    Ты на что это намекаешь, царская морда?! ©

  11. #16951
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Немає ніякої єдності вже два місяці.
    Едности вокруг Зеленского или Украины?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  12. #16952
    Аватар для GALAтея
    Реєстрація
    20 травень 2017
    Дописів
    33 546

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Ты такая дурная, потому что бедная, или такая бедная, потому что дурная?
    так вам виднее,
    судя по всему вы относитесь к обеим категориям).

  13. #16953

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 827

    Типово

    хорошо

  14. #16954
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    Невзоров -- це той обмін азовців про який ваші обранці казали чи ще ні?
    Доречі, про азовців: хтось щось про них чув? Де вони? Що з ними? Коли обіцяний обмін? ТИША!!! Тиша з моменту, як їх здали ворогу. І через це я ВІРЮ тому, що сказав Чорновіл стосовно цього питання.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  15. #16955
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Доречі, про азовців: хтось щось про них чув? Де вони? Що з ними? Коли обіцяний обмін? ТИША!!! Тиша з моменту, як їх здали ворогу. І через це я ВІРЮ тому, що сказав Чорновіл стосовно цього питання.
    Они в тюрьме в Еленовке под Волновахой. В Ростов их не вывозили. Красный крест к ним отношения не имеет. В рашке и ДЫНЫРЫ их грозятся судить. Разрешают иногда звонить домой. Знаю за моряков

    По зелёному марафону у Мосейчучки рассказывали что они типа под зонтиком красного креста и типа вывезли в рашку что бы не грозила смертная казнь, которая есть в ДЫНЫРЫ. Ложь и про красный крест и про вывоз.

    ЗЫ а что сказал Черновол?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  16. #16956
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 500

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    А якби понаобирали правильнодумці, ото були б результати!
    Адже так?
    Так. Пропоную після перемоги обрати Петра. Хоч посміємося! А то з Зелею не до сміху...
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  17. #16957
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Хоч посміємося!


    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А рашеголовим аби реготати. Минулими виборами нареготали декілька сотен тисяч смертей, мільйони біженців, частина з яких не повернеться, майже два мільйона депортованих, 20% окупованої території, десятки знищених населенних пунктів, зруйнована економіка, майже трільйон збитків, розкидання українським громадянством, як просом перед курями... Вам мало? Ви не заспокоїтеся, доки не ЗІТРЕТЕ Україну зі світової мапи?
    Гниди!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  18. #16958

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 324

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Так. Пропоную після перемоги обрати Петра. Хоч посміємося! А то з Зелею не до сміху...
    На форуме он и так всегда побеждает.... или вы про другие выборы?!

  19. #16959
    Аватар для Антуриум
    Реєстрація
    22 січень 2012
    Дописів
    56 385

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А рашеголовим аби реготати. Минулими виборами нареготали декілька сотен тисяч смертей, мільйони біженців, частина з яких не повернеться, майже два мільйона депортованих, 20% окупованої території, десятки знищених населенних пунктів, зруйнована економіка, майже трільйон збитків, розкидання українським громадянством, як просом перед курями... Вам мало? Ви не заспокоїтеся, доки не ЗІТРЕТЕ Україну зі світової мапи?

    Тобто хвалитися тобі немає чим. Що й потрібно було довести. Власне я про це знала й без твоєї відповіді.

    Та краще вже так "піаритися", як він, але ДОПОМАГАТИ Україні, аніж мати таку діарею, як у тебе, та ШКОДИТИ Україні, як ти.
    Походу у тебя проблемы с пониманием простых фраз и предложений
    Ты разницу между " нема Чим" и "немає потреби" улавливаешь?
    Вопрос риторический.)

  20. #16960
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 222

    Типово

    Цитата Допис від Антуриум Переглянути допис
    Походу у тебя проблемы с пониманием простых фраз и предложений
    Ты разницу между " нема Чим" и "немає потреби" улавливаешь?
    Вопрос риторический.)
    Злив не зарахований. Спробуй ще.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

Сторінка 848 з 963 ПершаПерша ... 348748798838839840841842843844845846847848849850851852853854855856857858898948 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті