Та ти шо?? Тобто коли ТИ виливаєш тони свого лайна на всіх підряд форумчан, які посміли не лизати тобі дупу, то це нормально, всі повинні реготати. А як тільки про ТЕБЕ хтось сказав ПРАВДУ, так він одразу алкаш і шизофренік, який повинен застрелитися?А може, це ТИ, нарешті, застрелишся або повісишся, щоб більше не псувати форумське повітря та не шкодити країні?
По причині ненависті до України. Все, що ПОГАНО для України, ПОДОБАЄТЬСЯ заурусам, сміттєвозам, шурєгам та іншим зрадойобам.



А може, це ТИ, нарешті, застрелишся або повісишся, щоб більше не псувати форумське повітря та не шкодити країні?

Bookmarks