Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 835 з 963 ПершаПерша ... 335735785825826827828829830831832833834835836837838839840841842843844845885935 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 16 681 по 16 700.

Тема: Петр Порошенко

  1. #16681
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Носок лучше застрелись, не смешно
    Та ти шо?? Тобто коли ТИ виливаєш тони свого лайна на всіх підряд форумчан, які посміли не лизати тобі дупу, то це нормально, всі повинні реготати. А як тільки про ТЕБЕ хтось сказав ПРАВДУ, так він одразу алкаш і шизофренік, який повинен застрелитися? А може, це ТИ, нарешті, застрелишся або повісишся, щоб більше не псувати форумське повітря та не шкодити країні?
    Цитата Допис від evgenij Переглянути допис
    Заурус, Вас это радует? Позвольте поинтересоваться, по какой причине?
    По причині ненависті до України. Все, що ПОГАНО для України, ПОДОБАЄТЬСЯ заурусам, сміттєвозам, шурєгам та іншим зрадойобам.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #16682
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Настоящий день пограничника сегодня, тех кремней , которые охраняли границы.
    Отак і паляться фанати паРаші та Ху.йла.
    День пограни́чника — профессиональный праздник пограничной службы ФСБ России. Отмечается ежегодно 28 мая.
    День прикордонника України— професійне свято прикордонників України. Відзначається щорічно 30 квітня
    Тварюко продажна!
    Шановні модератори, будь ласка, приберіть цього ху.ловського агента з форуму! А його особисті дані бажано передати в СБУ.
    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    так был месяц назад - какой второй день пограничника?
    Ти хіба не знаєш, що у Сміттєвоза єдина ЛЮБИМА країна: паРаша. Саме ЇЇ свята він і відзначає: День перемоги у ВВВ (у нього немає Другої світової - є лише Велика Вітчизняна), Дєнь савєцкай армії (тепер російської), Дєнь ВДВшніка, Дєнь пагранічніка тощо. УКРАЇНСЬКІ свята в нього викликають лише ненависть.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #16683
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Хорошо что про погранцов эти слова черноротой не слышит мой тесть, сразу бы на месте пошли клочки по закоулочкам...а я бы участвовал

  4. #16684

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 865

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Хорошо что про погранцов эти слова черноротой не слышит мой тесть, сразу бы на месте пошли клочки по закоулочкам...а я бы участвовал
    Карацюпа?))

  5. #16685

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Смит, 7 ноября тоже празднуешь?

  6. #16686
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    никогда еще агент смит не был так близко к провалу
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  7. #16687

    Реєстрація
    08 липень 2016
    Дописів
    2 319

    Типово

    Аха.
    Если ещё добавить, что погранцы в сссрии относились к КГБ, то можно ой какие выводы сделать.
    Не в пользу Смита.

    P.S. все мои знакомые погранцы, которые тусили в этот день - сейчас на фронте, и не со стороны рашки.
    Поэтому не нужно расставлять клейм.

  8. #16688
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Давайте по теме. Пороха стадо ненавидело мы понимаем почему, потому что они стадо. Их с них сделали скотов как и с кацапов. Но сама отара блеяла про Крым доллар и Илловайский котел...
    Что имеем после двух лет правления молодого и быстрообучающегося гения?
    Но вовамаладец? Не так ли?
    Где наш местный румын? Хорошо что не венгр.

  9. #16689
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    На Заході Порошенка вітали б - як лідера української опозиції і як реформатора, чия діяльність стала грунтом для українського спротиву. Порошенко дав би десятки інтерв'ю. Його запросили б на телебачення. З ним би радилися і питали його думки.
    Все це не припустиме для президента, названого найвпливовішим згідно видання Time. Одна лише думка, що славу захисника України доведеться ділити з Порошенко, для Зеленського то жах і катастрофа. Тому влада вдається до відвертого свавілля - Порошенка не випускають з країни без жодних пояснень. От просто не випускають - і край. Так само як канали виключили.
    пишуть, що Зе ревнує
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  10. #16690

    Реєстрація
    08 липень 2016
    Дописів
    2 319

    Типово

    Цитата Допис від Noskinauhi Переглянути допис
    Давайте по теме. Пороха стадо ненавидело мы понимаем почему, потому что они стадо. Их с них сделали скотов как и с кацапов. Но сама отара блеяла про Крым доллар и Илловайский котел...
    Что имеем после двух лет правления молодого и быстрообучающегося гения?
    Но вовамаладец? Не так ли?
    Где наш местный румын? Хорошо что не венгр.
    Да не Пороха "ненавидят", а вас - которые всех остальных считают "стадом".
    Элита, мля...

  11. #16691

    Реєстрація
    08 липень 2016
    Дописів
    2 319

    Типово

    Да я даже не удивлюсь, если эта "элита" корректировщиками огня у х..ла работают, только чтобы "стаду" навредить....

  12. #16692

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від Noskinauhi Переглянути допис
    Давайте по теме. Пороха стадо ненавидело мы понимаем почему, потому что они стадо. Их с них сделали скотов как и с кацапов. Но сама отара блеяла про Крым доллар и Илловайский котел...
    Что имеем после двух лет правления молодого и быстрообучающегося гения?
    Но вовамаладец? Не так ли?
    Где наш местный румын? Хорошо что не венгр.
    Но сдрыскивал румын почему-то в Венгрию.

  13. #16693

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від Слободжанин Переглянути допис
    Да я даже не удивлюсь, если эта "элита" корректировщиками огня у х..ла работают, только чтобы "стаду" навредить....
    Интеллекта у тебя ... даже не знаю, есть ли он.

  14. #16694
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    Цитата Допис від Слободжанин Переглянути допис
    Да я даже не удивлюсь, если эта "элита" корректировщиками огня у х..ла работают, только чтобы "стаду" навредить....
    больше чем стадо само себе навредило, навредить ему явно невозможно
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  15. #16695

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 313

    Типово

    Цитата Допис від Слободжанин Переглянути допис
    Да я даже не удивлюсь, если эта "элита" корректировщиками огня у х..ла работают, только чтобы "стаду" навредить....
    Після перемоги Зелі тут на форумі деякі "мечталі" щоб пуйло висадив десант під Харковим ... так шо з коригувальниками не так вже і фантастично....

  16. #16696
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Смит, 7 ноября тоже празднуешь?
    Нет, 10 ноября ...подымаю рюмку как Жиглов, за погибших...

  17. #16697
    Аватар для Мафальда
    Реєстрація
    15 лютий 2013
    Дописів
    84 377

    Типово

    пральна,
    давайте все вместе паскудить и коверкать фамилиёв из имперской пропаганды.
    двойной агент смит
    хейтите поляків за їх протест проти глорифікації УПА? а довічне державне утримання судді Плахтія в 200 тис + грн на рік вам не тисне?

  18. #16698
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Хорошо что про погранцов эти слова черноротой не слышит мой тесть, сразу бы на месте пошли клочки по закоулочкам...а я бы участвовал
    Та я й не сумнівалася, що в тебе ВСЯ РОДИНА - кацапи.
    Вали нах в свою паРашу, орк, доки ми не попомогли!
    Цитата Допис від Мафальда Переглянути допис
    пишуть, що Зе ревнує
    Це очевидно ще з першого дня передвиборчої кампанії.
    Цитата Допис від Слободжанин Переглянути допис
    Да не Пороха "ненавидят", а вас - которые всех остальных считают "стадом".
    Тобто нас МОЖНА було ображати найгидотнішими епітетатми всі п'ять років, а у ваш бік й слова сказати не можна? Ви нас почали ненавидіти ще ДО того, як ми почали називати вас стадом! Не треба ВАШУ провину приписувати нам! Де їхало - там й здибало!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  19. #16699
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Слободжанин Переглянути допис
    Да я даже не удивлюсь, если эта "элита" корректировщиками огня у х..ла работают, только чтобы "стаду" навредить....
    Пля, ви, тварюки, взагалі береги втратили?
    Модератори, приберіть, будь ласка, цих уродів з форуму: порівнювати порохоботів з орками та стверджувати, що ми допомагаємо ворогу бомбардувати українські міста, - це за будь-якими межами!
    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Интеллекта у тебя ... даже не знаю, есть ли он.
    Він у нього навіть не починав закладатися під час внутрішньоутробного розвитку.
    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    Після перемоги Зелі тут на форумі деякі "мечталі" щоб пуйло висадив десант під Харковим
    Так, ваше стадо про це мріяло. Ваші мрії збулися.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  20. #16700
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Нет, 10 ноября ...подымаю рюмку как Жиглов, за погибших...
    10 ноября - День сотрудника органов внутренних дел РФ (День полиции). В Україні День поліції відзначається 4 липня.
    Smith, пішов нах з форуму, тварюко кремлівська!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

Сторінка 835 з 963 ПершаПерша ... 335735785825826827828829830831832833834835836837838839840841842843844845885935 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті