Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 833 з 963 ПершаПерша ... 333733783823824825826827828829830831832833834835836837838839840841842843883933 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 19260, показано з 16 641 по 16 660.

Тема: Петр Порошенко

  1. #16641
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Spoiler Spoiler: Порох сбежал! 
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость)
    Пэтро Не первый раз уже убегает при малейшем шухере.
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость)
    Ваш "гуру" трусливо сбежал.
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость)
    А Пэтро вон как оказалось всех банально продал. И сбежал.
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость)
    Пэтро трусливо сбежал. И от этом сказали еще в день его побега.
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость)
    за гроши ворогу Пэтро сбежал....
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость)
    Пэтро бежал аж пятки сверкали.... все нормально...
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость)
    Цитата Допис від observer Переглянути допис
    Ну шо, сбежал?
    Таки да...
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Пэтро именно сбежал. И ты это прекрасно понимаешь.
    Цитата Допис від Dereza
    сбежал, все иносми пишут
    Цитата Допис від Dereza
    Педро поехал искать своих бывших со-партнеров и содействии в помощи.
    Цитата Допис від Dereza
    Россия и сев Корея тоже за бугор. Маршрут узнаем позже) Не удивлюсь, если он уже не рукопожатный)
    Цитата Допис від Vovan_ Переглянути допис
    Та же Юля никуда не убегала, а стойко прошла все суды и вышла колясочницей. Тот же Медведчук никуда не бегал, а пошел в суд. Почему Порох не пошел в независимые суды, созданные им же?
    Цитата Допис від Душ Переглянути допис
    СМИ пишут что Порошенко прилетит 17 января......Кто в это верит кроме Порохоботов?
    Цитата Допис від Заурус
    гетьман тікає
    Цитата Допис від GALAтея
    смыться подальше от украинского судопроизводства


    Віл зрадойобів Порох все тікає та тікає, тікає та тікає. Лише від одного Шурєга він тікав принаймні 8 разів, від кози тричі. А скільки разів він тікав від сміттєвоза я навіть рахувати не стала. Цікаво, чому він досі не схуд від такої кількості втеч?
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #16642
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    где вы и где думать?
    'Там, де це роблять всі нормальні люди: в голові. Але для тебе це невідомо.
    ненормальное существо с нездоровым восприятием...
    Зі самокритикою в тебе все гараз. І на тому дякуємо.
    Цитата Допис від Nikoy Переглянути допис
    Единственно о чем "гетьман" может "там" "договариваться" это о прикрытии своей жопы.....
    Ну и традиционное "давайте фотографуватися"......
    Лікуйся.
    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    безопасность жопы в подобной ситуации как бы не последнее дело...Безотносительно вины или безвинности этой самой жопы.
    Ще одна. Таки розпилювали вчора щось над форумом. Треба вдягти протигаз.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #16643

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 315

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Я так понимаю, что не выпустили:
    https://eurosolidarity.org/2022/05/2...i-gerashhenko/
    Не, ну смішно ж......как бьі к нему не относились....
    Підставою відмови у виїзді п'ятому президенту України лідеру "Європейської солідарності" Петру Порошенку прикордонники назвали проблему з підтвердженням дійсності дозвільного документу.
    Під час проходження паспортного контролю він надав копію розпорядження голови Верховної Ради Руслана Стефанчука про відрядження Постійної делегації ВРУ у Парламенській асамблеї НАТО та працівника апарату ВРУ до Литовської Республіки для участі у весняній сесії ПА НАТО.
    Водночас, як зазначає співрозмовник УП, в ході перевірки цього документу виявилося не можливим встановити його дійсність: не зчитувався QR - код.
    Логичньій вопрос - а у остальньіх считался код?!

  4. #16644
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 396

    Типово

    Отож...
    Но разве это что-то новенькое в нашем царстве))?

  5. #16645
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Сколько же у Дейнерис диагнозов? ...по крайней мете тех что мы тут наблюдаем воочию...это ж не одну докторскую по психиатрии защитить можно...и такие люди ходят среди нас по улице...и их не изолируют....я на полном серьёзе....ну это невозможно не замечать....ну мне страшно с такой в одном городе жить...

  6. #16646
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Пэтро предпринял очередную попытку смыться. Чес говоря, уже даже не интересно. Самый переоцененный политик за всю историю Украины.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  7. #16647

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    "...не зчитувався QR - код"

    Не на часі.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  8. #16648

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 826

    Типово

    Цитата Допис від GALAтея Переглянути допис
    вы это серьезно сейчас написали?
    то что он лично хотел пообщаться с политиками,
    а не смыться подальше от украинского судопроизводства?)

    думала вы умнее...
    Дейнерис аплодирует...
    а вы чё ванга штоли ?
    на фоне закрытия каналов более логично предположить,
    что власть хочет забрать весь пиар (простигосподи) от войны себе.
    Порошенко под следствием ? По какому закону его не выпустили ?

    Я понимаю, что у поклонников власти всё "по приколу" происходит.
    Путин просто так "по приколу" маринует 150 тыщ возле наших границ,
    чтобы не напасть, давайте лучше дороги построим, каналы сами закрылись "прикольно же"
    куар код не считался "по приколу", бывает же такое

    но тут как бы логика намекает на другое, не ?

  9. #16649
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Iryna Gerashchenko
    2 ч. ·
    Тільки но мала телефонну розмову з головою ВР Ruslan Stefanchuk.
    Він підкреслив , що підписав 2 розпорядження про закордонні відрядження Петро Порошенко.
    І що в нього немає інших розпоряджень, з іншими реквізитами чи QR кодами, бо діють ці.
    Пан Руслан поінформував, що вчора мав дуже насичений день, рано ліг спати, тому ми не могли з ним зв’язатися о 23 вечора вчора….
    На заклики долучитися до нашого відстоювання демократіі, прав опозиції і парламентаризму , які почали порушуватися в Україні не сьогодні, а подих автократії вже надто відчутний, голова ВР сказав, що не поділяє моїх застережень і вважає ці заяви несуттєвими.
    В той же час, документ, який видав голова ВР, дійсно не зчитується. Отже , він кимсь пошкоджений. Диверсанти в апараті ВР? Чи хто? Ця історія дуже погано тхне. І ми не виключаємо , що на ПА НАТО не визнають повноважень української делегації. Що може бути більшим ударом для країни зараз?
    Відмазки виконавців всіх цих ганебних історій , які почалися з відключення телеканалів, «марафону єдності» без опозиції, тепер вже не випуском з країни лідера опозиції, який має вже сьогодні виступати на ПА НАТО у Вільнюсі- тільки підкреслюють, що героїчна краіна з героїчною армією, яка героїчно і мужньо обороняє нашу країну , рухається не в бік демократіі...
    Мовчу вже про те, що міністри. депутати від більшості , інші свої люди для Банкової не мають проблем з виїздом за кордон.
    Дії влади абсолютно незаконні. І ми не дамо їм під прикриттям війни будувати автократію.
    Більше того, чинне законодавство і Конституція забороняють обмежувати діяльність народних депутатів, і воєнний стан не може виправдати самодіяльність влади , яка почала на власний розсуд вносити депутатів в так звану систему «Шлях» і випускати чи ні з країни, попри розпорядження голови ВР.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  10. #16650

    Реєстрація
    26 лютий 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    16 826

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    ohdesu , всё, готовься...тебя сама Дейнерис поппкасесила...надеюсь ты любишь такое
    а ты единомышленников ищешь ?

    не, сорян бро я не по этим делам тут я тебе не помошник, я здесь политику обсуждаю поищи на других ресурсах ))
    Востаннє редагував ohdesu: 28.05.2022 о 13:08

  11. #16651
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Сколько же у Дейнерис диагнозов? ...по крайней мете тех что мы тут наблюдаем воочию...это ж не одну докторскую по психиатрии защитить можно...и такие люди ходят среди нас по улице...и их не изолируют....я на полном серьёзе....ну это невозможно не замечать....
    Я прошу модераторів закрити пельку цьому покидьку - повинна же бути хоч якась межа його лайнометанню!
    ну мне страшно с такой в одном городе жить...
    Вали нах у свою паРашу, рашоголовий!
    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Пэтро предпринял очередную попытку смыться.
    Це від тебе ДЕВ'ЯТИЙ раз він втікає. Не набридло тобі ще виставляти себе форумським посміховиськом? Цього разу так у подвійному розмірі, враховуючи, що Стефанчук ПІДТВЕРДИВ командировку Пороха.
    Самый переоцененный политик за всю историю Украины.
    Угу. Настільки "переоцененный"(с), що його навіть через три роки після закінчення каденції ПРОДОВЖУЮТЬ запрошувати на важливі форуми або на зустрічі з західними політиками.
    Цитата Допис від ohdesu Переглянути допис
    на фоне закрытия каналов более логично предположить,
    что власть хочет забрать весь пиар (простигосподи) от войны себе.
    ППКС Плюс нікуди не ділося бажання знищити сильного конкурента на майбутніх виборах.
    но тут как бы логика намекает на другое, не ?
    Логіка та сміттевози з шурєгами - речі несумісні.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  12. #16652

    Реєстрація
    10 березень 2010
    Дописів
    5 315

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Пэтро предпринял очередную попытку смыться. Чес говоря, уже даже не интересно. Самый переоцененный политик за всю историю Украины.
    Ну он закон не нарушал при вьіезде (вроде), оте тупьіе отмазки как то не альо....
    П. С. Попробовал считать код - таки не считался, штрих-код считался....))
    П.П.С. Попробовал в Вики считать, даже поврежденньій считался, т.е. сканер работает....))
    Востаннє редагував Nikoy: 28.05.2022 о 13:10

  13. #16653
    Аватар для Заурус
    Реєстрація
    12 лютий 2022
    Дописів
    3 086

    Типово

    Порошенко во второй раз попытался выехать из страны.

    Причем в том же пункте пропуска –*Рава-Русская во Львовской области. Об этом сообщает «Страна» со ссылкой на собственные источники: «Выехал на встречку, чтобы объехать очередь, и был остановлен патрульными».

    В Госпогранслужбе отметили, что экс-президенту отказали в выезде за границу, потому что на его документах не считывался QR-код.

    Рябошапка смог с третьего раза и ты сможешь.
    Когда есть разделитель - мозги не нужны. Это европейская практика © Шашки 15.06.2019

  14. #16654
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    В світі є лише три країни, в яких місцеві бидло-стада РАДІЮТЬ порушенням законів країни діючою владою: Північная Корея, паРаша та... Україна.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  15. #16655
    Аватар для Smith
    Реєстрація
    23 квітень 2008
    Звідки Ви
    Make America Great Again
    Дописів
    59 041

    Типово

    Ситуация обостряется. Пограничники и таможенники продолжают героически удерживать оборону. Верим в ГПСУ!

  16. #16656
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Пэтро предпринял очередную попытку смыться. Чес говоря, уже даже не интересно. Самый переоцененный политик за всю историю Украины.
    неодоцененный.... раз не сидит
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  17. #16657
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    неодоцененный.... раз не сидит
    С этой стороны его только начали оценивать...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  18. #16658
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Smith Переглянути допис
    Ситуация обостряется. Пограничники и таможенники продолжают героически удерживать оборону. Верим в ГПСУ!
    https://www.youtube.com/watch?v=aBLT...BD%D1%82%D0%B8
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  19. #16659
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    неодоцененный.... раз не сидит
    С этой стороны его только начали оценивать...
    Керуючись вашою збоченою логікою, вас обох теж недооцінили. Правоохоронні органи. Але впевнена, це ненадовго.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  20. #16660

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 869

    Типово

    а ведь мог как шуфрич...трое детей

Сторінка 833 з 963 ПершаПерша ... 333733783823824825826827828829830831832833834835836837838839840841842843883933 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті