Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1967 з 2532 ПершаПерша ... 967146718671917195719581959196019611962196319641965196619671968196919701971197219731974197519761977201720672467 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 50627, показано з 39 321 по 39 340.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #39321
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Бачу ситуацію інакше.
    Підтримка є, вона реальна; більше того, рівень її може бути стабільним роками, незважаючи на результати дії/бездіяльності сучасної влади.
    Зараз практично загальновизнаним є існування в суспільстві трьох основних груп за соціально-політичною орієнтацією: проукраїнська, проросійська або совєтська, і третя - байдужі до всього, що виходить за рамки споживання і випорожнення. Колись навіть такий витриманий і досвідчений політик, як Мороз, не втримався і назвав їх біомасою. Помітний відсоток цих людей не обтяжені зайвими думками, виховані на тупих серіалах про подібних до себе, активно підтримують прості рішення: як зупинити війну? - нада перестать стрелять; звільнити територію? - нада договориться. Політику презирають, вважають брудною справою, бо всі крадуть, і інакше бути не може. А тому какая разница, хто там "нагорі", нехай краще навіть комедіант, хоч весело буде.
    Тривалий час ця група була розпорошена між різними таборами: добре організованим проросійським, хаотичним проукраїнським і окремими особистостями без визначеної позиції. Але в в 2014 нарешті з'явились перші ознаки згуртування: третє місце на президентських виборах (під час активних бойових дій!) зайняв Олег Ляшко, багатьма характеризований, як клоун. І, як закономірний наслідок, артист розважального жанру Зеленський, давній знайомий з телевізора, в 2019 став уособленням симпатій цієї групи і їх кумиром. Бо краще розважав і взагалі не був пов'язаний з такою ненависною політикою.
    Можна сказати, що консолідація цього прошарку населення відбулась. Поскільки чисельність його оцінюють в 40-50%, враховуючи явку на вибори, стабільно підтримуватимуть свого обранця 25-30%, що зовсім немало і обіцяє непогані шанси на можливих виборах.
    Виникає справедливе запитання, підтримки чого, своєї нездатності впливати на повсякденну політику і захисту свого вибору тільки розмовами, що є рейтинг для майбутніх виборів, бо сьогодні політику в Україні формують інші чинники - активні громадяни, виклики світової економіки і наш дерибан. І де те місце так званої підтримки частини електорату і сподівань цього ж електорату?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  2. #39322
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Nzol Переглянути допис
    У Притули непогані шанси за наявністю можливих спонсорів. Тільки йому буде значно важче,бо політики важкої ваги мабуть уже не зроблять такої сліпої помилки.
    Немає в Притули ніяких шансів, бо занадто серйозні виклики ставить світ перед кожною країною. Хто не встигне вчасно перебудуватися і модернізуватися отримає занадто багато проблем, бо потрібно робити послідовні прораховані кроки і дії розраховані на 10-20 років.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  3. #39323
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    ... лысого в гэтьманы! ... у него и фамиля подходящая.. Кошевой атаман... а то какой-то там притуля, к кому он будет притуляться?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  4. #39324
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... лысого в гэтьманы! ... у него и фамиля подходящая.. Кошевой атаман... а то какой-то там притуля, к кому он будет притуляться?
    Можна подумати, що дурнів не провчать, ага а ж біном.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  5. #39325
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    ... главный вопрос - кто проучит?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  6. #39326

    Реєстрація
    25 вересень 2009
    Звідки Ви
    ТАМ, ГДЕ НАС НЕТ!!!
    Дописів
    8 266

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Можна подумати, що дурнів не провчать, ага а ж біном.
    бином чего???

  7. #39327

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    не меряй по себе.... мой принцип - Не справился - НАХ и навсегда!... а настальгировать о гетьманах есть лишь петесекта)
    Овцами управляет телевизор.
    Успешного президента Порошенко активно шельмовал весь олигархический пул телеканалов, не брезгуя и совершенно дикой брехней.
    И таки добились своего - воспитали секту иванов без головы, в последствии ставшей зелеными овцами.
    А сегодня шмаркля прыгает, как вошь из зашквара в зашквар.
    Уже и госизмена и откровенная уголовщина тянется непрерывным шлейфом....
    Но те каналы молчат, их владельцам укурыш довподобы.
    Вот овечки и резвятся, демонстрируя полную атрофию головного мозга.

  8. #39328

    Реєстрація
    25 вересень 2009
    Звідки Ви
    ТАМ, ГДЕ НАС НЕТ!!!
    Дописів
    8 266

    Типово

    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    Овцами управляет телевизор.
    Успешного президента Порошенко активно шельмовал весь олигархический пул телеканалов, не брезгуя и совершенно дикой брехней.
    И таки добились своего - воспитали секту иванов без головы, в последствии ставшей зелеными овцами.
    А сегодня шмаркля прыгает, как вошь из зашквара в зашквар.
    Уже и госизмена и откровенная уголовщина тянется непрерывным шлейфом....
    Но те каналы молчат, их владельцам укурыш довподобы.
    Вот овечки и резвятся, демонстрируя полную атрофию головного мозга.
    А откуда ты знаешь, что по ТВ показують, если ты его не смотришь/? *****БОЛЫ ХЕРОВЫ!

  9. #39329
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... главный вопрос - кто проучит?
    Riality show почалося, але ми навіть не учасники, а тільки глядачі.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  10. #39330

    Реєстрація
    25 вересень 2009
    Звідки Ви
    ТАМ, ГДЕ НАС НЕТ!!!
    Дописів
    8 266

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Riality show почалося, але ми навіть не учасники, а тільки глядачі.
    Да ты даже не наблюдатель, ты терпила!

  11. #39331

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Цитата Допис від Vivera Переглянути допис
    А откуда ты знаешь, что по ТВ показують, если ты его не смотришь/? *****БОЛЫ ХЕРОВЫ!
    Вот всем хороша бешеная белочка - и глупа, и паскудна и вшам прилежна.
    Так я тебе скажу - смотрю. Смотрю, вошь тя заешь.
    Так что иди подмойся.

  12. #39332
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Vivera Переглянути допис
    Да ты даже не наблюдатель, ты терпила!
    І таке буває, коли придурок, типу тебе, за розумного себе видає.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  13. #39333

    Реєстрація
    25 вересень 2009
    Звідки Ви
    ТАМ, ГДЕ НАС НЕТ!!!
    Дописів
    8 266

    Типово

    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    Вот всем хороша бешеная белочка - и глупа, и паскудна и вшам прилежна.
    Так я тебе скажу - смотрю. Смотрю, вошь тя заешь.
    Так что иди подмойся.
    не глупее расстрелянного диктатора, так что иди сам подмывай свой мумифицированный зад, гандон штопаный!

  14. #39334

    Реєстрація
    25 вересень 2009
    Звідки Ви
    ТАМ, ГДЕ НАС НЕТ!!!
    Дописів
    8 266

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    І таке буває, коли придурок, типу тебе, за розумного себе видає.
    Хуже когда такое как ты, за умного себя думает!

  15. #39335

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 842

    Типово

    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    ...
    Так что иди подмойся.
    дырявка - снова с утра нажрался боярышника?

  16. #39336

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Цитата Допис від Vivera Переглянути допис
    не глупее расстрелянного диктатора, так что иди сам подмывай свой мумифицированный зад, гандон штопаный!
    Ах вон оно че.
    Сливу с вечера залил или уже утром поправляешься?
    Пнх.

  17. #39337

    Реєстрація
    19 березень 2013
    Дописів
    3 279

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    дырявка - снова с утра нажрался боярышника?
    Ну как же без главной форумной затычки?
    Ты сявкой у всех подрабатываешь или тока кто заплатит?

  18. #39338

    Реєстрація
    25 вересень 2009
    Звідки Ви
    ТАМ, ГДЕ НАС НЕТ!!!
    Дописів
    8 266

    Типово

    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    Ах вон оно че.
    Сливу с вечера залил или уже утром поправляешься?
    Пнх.
    Чё пидар, в яблочко попал, иди схрон рой, за тобой уже выехали, ебланчик тупой!

  19. #39339
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Пиночет Переглянути допис
    Овцами управляет телевизор.
    Успешного президента Порошенко активно шельмовал весь олигархический пул телеканалов, не брезгуя и совершенно дикой брехней.
    И таки добились своего - воспитали секту иванов без головы, в последствии ставшей зелеными овцами.
    А сегодня шмаркля прыгает, как вошь из зашквара в зашквар.
    Уже и госизмена и откровенная уголовщина тянется непрерывным шлейфом....
    Но те каналы молчат, их владельцам укурыш довподобы.
    Вот овечки и резвятся, демонстрируя полную атрофию головного мозга.
    как правильно сказал, что овцами тв управляет, ведь петя был успешным презом лишь в телевизоре))) выйдешь на улицу и всё, успешность заканчивается...
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  20. #39340

    Реєстрація
    25 вересень 2009
    Звідки Ви
    ТАМ, ГДЕ НАС НЕТ!!!
    Дописів
    8 266

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    как правильно сказал, что овцами тв управляет, ведь петя был успешным презом лишь в телевизоре))) выйдешь на улицу и всё, успешность заканчивается...
    PIZDAчёт удалился в схрон)))))))))))))))

Сторінка 1967 з 2532 ПершаПерша ... 967146718671917195719581959196019611962196319641965196619671968196919701971197219731974197519761977201720672467 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті