Тупе повторення совкового повинен просто отримувати зряплату, а ще нормально жити і розвиватися. Куди і на яких засадах розвиватися з перспективою десять, двадцять і більше років, бо такі сучасні технологічні цикли? Як знайти і зайняти в глобальному світі свою економічну нішу і хто може організувати відповідні зміни в державі?



А общение с продавцом, это не бытовое общение? Чи таки ДЕРЖАВНА УСТАНОВА?

Bookmarks