Навіщо??!
Це цілком доречне запитання... тож навіщо??!
Падіння загрожує лише і виключно верхівці української влади, ніхто більше постраждати від цього падіння незможе. Більш того і ЄС і США просто констатують що це падіння відбулося але ні допомоги ні санкцій не припинять і будуть продовжувати так ніби нічого і не сталося. Формально влади в Україні і "небуло" фактично, тож небачу ніяких причин згідно яких вони мусилиби переглядати своє відношення до країни.



Відповісти з цитуванням

Bookmarks