Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 54 з 69 ПершаПерша ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 1375, показано з 1 061 по 1 080.

Тема: Как это видится нам, в НКВД

  1. #1061
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Маски скинуті, бо не повелися. Зразу кацапа понесло, а так старався, а залишився просто придурком.
    О как..
    "автомат с ограниченным набором функций" перешел к оскорблениям..
    Прогресс..
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  2. #1062
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    О как..
    "автомат с ограниченным набором функций" перешел к оскорблениям..
    Прогресс..
    Звісно прогрес, бо на дурнів розрахований так званий історичний дискурс. Бо сьогодні йде війна, а це один з її напрямків, війна жорстока і доволі з негативними наслідками, яка змушує швидко приймати адекватні кроки.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  3. #1063
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    Скоростное переобувание в прыжке не отменяет старых привычек
    А громкие призывы к патриотизму не улучшат образовательную базу

    Как учили где нибудь в Задрышенском техникуме партработников для колхозов
    что "история есть продажная девка империализма" так и запомнилось..


    Так це для дурнів, що є якби хтось десь там освічений, який настирливо намагається нав'язати свою інтерпретацію, замість нашої переможної інтерпретації нашої української історії.
    Це жорстока реальність в боротьбі із ворогом, якими він там благими намірами не прикривався.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  4. #1064
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Так це для дурнів, що є якби хтось десь там освічений, який настирливо намагається нав'язати свою інтерпретацію, замість нашої переможної інтерпретації нашої української історії.
    Це жорстока реальність в боротьбі із ворогом, якими він там благими намірами не прикривався.
    Дорогой мой
    ВАМ ничего не навязывали.. Вопрос был вообше "НЕ ВАМ"
    в рамках "изучить родную историю как можно подробней и без купюр"
    И в вопросе предлагали "дать своим словами оценку событию и оценку последствий к которым привело событие"
    Вопрос "зачем" не ставился (он сложный)
    Или вы будете отрицать что УНР в 1918 году участвовала в переговорах Бресте ??
    Или факт наличия подписи гражданина Севрюка (главы делегации УНР) ??
    Или как.. ??
    "Мы подписали но это не мы.." - тоже как бы не совсем правильная позиция ибо
    "pacta sunt servanda" принцип ОЧЕНЬ старый
    И в мире не очень любят тех кто ему не следует..
    В бизнесе так вообще - ненавидят и наказывают при первейшей возможности

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    замість нашої переможної інтерпретації нашої української історії.
    Вы вообще поняли что ВЫ сказали
    Это "совок в голове".. Причем в тяжелой форме..
    Востаннє редагував Пал Степаныч: 21.07.2021 о 17:54
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  5. #1065
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    ... история - политика, опрокинутая в прошлое (цы) ... для чистых академических исследователей это разумеется не так, но мы истории не пишем (еще раз цы) ... а исторические события (как подтвержденные факты) подлежат трактовке, хотелось бы этого кому-либо, или нет ... поэтому, если попытаться втолковать гражданам США, что их революция за независимость в принципе не имела смысла (по примеру канадцев и австралийцев с новозеландцами) - они вам покрутят пальцем у виска (а где-то могут и по мордам заехать) ... Но все зависит от точки зрения ....
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  6. #1066
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... история - политика, опрокинутая в прошлое (цы) ... для чистых академических исследователей это разумеется не так, но мы истории не пишем (еще раз цы) ... а исторические события (как подтвержденные факты) подлежат трактовке, хотелось бы этого кому-либо, или нет ... поэтому, если попытаться втолковать гражданам США, что их революция за независимость в принципе не имела смысла (по примеру канадцев и австралийцев с новозеландцами) - они вам покрутят пальцем у виска (а где-то могут и по мордам заехать) ... Но все зависит от точки зрения ....
    Отрицать сам факт события - оно как то глупо
    А трактовать можно как угодно и что угодно..
    Я например знаю 4-ре трактовки причин гибели Титаника
    и все верные .. "Трактовщики" толко до сих пор спорят какая "главнее"

    Но событие осталось событием..
    Корабль утонул и люди погибли
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  7. #1067

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    Дорогой мой
    ВАМ ничего не навязывали.. Вопрос был вообше "НЕ ВАМ"
    в рамках "изучить родную историю как можно подробней и без купюр"
    И в вопросе предлагали "дать своим словами оценку событию и оценку последствий к которым привело событие"
    Вопрос "зачем" не ставился (он сложный)
    Или вы будете отрицать что УНР в 1918 году участвовала в переговорах Бресте ??
    Или факт наличия подписи гражданина Севрюка (главы делегации УНР) ??
    Или как.. ??
    "Мы подписали но это не мы.." - тоже как бы не совсем правильная позиция ибо
    "pacta sunt servanda" принцип ОЧЕНЬ старый
    И в мире не очень любят тех кто ему не следует..
    В бизнесе так вообще - ненавидят и наказывают при первейшей возможности
    А хоч одна сторона з підписантів, в т.ч. і педантичні німці, виконували те що тоді підписали?
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  8. #1068
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    Дорогой мой
    ВАМ ничего не навязывали.. Вопрос был вообше "НЕ ВАМ"
    в рамках "изучить родную историю как можно подробней и без купюр"
    И в вопросе предлагали "дать своим словами оценку событию и оценку последствий к которым привело событие"
    Вопрос "зачем" не ставился (он сложный)
    Или вы будете отрицать что УНР в 1918 году участвовала в переговорах Бресте ??
    Или факт наличия подписи гражданина Севрюка (главы делегации УНР) ??
    Или как.. ??
    "Мы подписали но это не мы.." - тоже как бы не совсем правильная позиция ибо
    "pacta sunt servanda" принцип ОЧЕНЬ старый
    И в мире не очень любят тех кто ему не следует..
    В бизнесе так вообще - ненавидят и наказывают при первейшей возможности



    Вы вообще поняли что ВЫ сказали
    Это "совок в голове".. Причем в тяжелой форме..
    Це ж очевидно. Якщо мені необхідно переглянути сторінки української історії то звернуся до відповідних джерел без коментарів від недолугих і посіпак ворога, типу тебе.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  9. #1069
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    ... история - политика, опрокинутая в прошлое (цы) ... для чистых академических исследователей это разумеется не так, но мы истории не пишем (еще раз цы) ... а исторические события (как подтвержденные факты) подлежат трактовке, хотелось бы этого кому-либо, или нет ... поэтому, если попытаться втолковать гражданам США, что их революция за независимость в принципе не имела смысла (по примеру канадцев и австралийцев с новозеландцами) - они вам покрутят пальцем у виска (а где-то могут и по мордам заехать) ... Но все зависит от точки зрения ....
    Якраз, свою українську історію пишемо, звісно, розставляючи наші акценти.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  10. #1070
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    А хоч одна сторона з підписантів, в т.ч. і педантичні німці, виконували те що тоді підписали?
    И немцы и даже австияки..
    турки нет.. Но на них никто и не "расчитывал"

    Проблема в том что Германии нужны были продукты
    Сильно..
    Немцы расчитывали что хотя бы менонитам не будут "мешать"
    но увидев что "вместо продуктов" идет "дележ власти" - попытались навести порядок
    Как умели..
    Например освободили от большевиков Киев
    Правда при этом и Раду тоже разогнали как "неоправдавщую доверие"
    НО обратите внимание - верхушку УНР никто не посмел даже " пальцем тронуть"
    Не были расстреляны ни Петлюра ни Грушевский ни еще с десяток "самостийникив"
    ибо германский представитьль четко дал понять Скоропадскому что
    "Ты сиди тут но это недолго- а мы пока вправим мозги кой кому.."
    А потом действие Брестского мира было официально отменено Компьенским соглашением..

    Скоропадский правда "подвел"
    И вместо "незалежности" тут же начал игру с большевиками против немцев..
    Востаннє редагував Пал Степаныч: 26.07.2021 о 17:39
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  11. #1071

    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    10 628

    Типово

    Вот в бьільіє врємєна ісконнікі бьілі! Коля-топор, Ауткаст, Оушен. Обмотаньі гєй-оргієвской лєнтой, с тріколорамі. А вот еті Стєпаньічі, Хлобусьі і Страннікі уньільі, только протів бєндєр і ЗАЖОПУ.

  12. #1072
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Duke Nukem Переглянути допис
    Вот в бьільіє врємєна ісконнікі бьілі! Коля-топор, Ауткаст, Оушен. Обмотаньі гєй-оргієвской лєнтой, с тріколорамі. А вот еті Стєпаньічі, Хлобусьі і Страннікі уньільі, только протів бєндєр і ЗАЖОПУ.
    Там ще були ісконікі-імперці, типа клінік-контроля, скрозніка, змєя і якогось депутата з Крима.
    Порівняння не в бік цих унилих...
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  13. #1073

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    И немцы и даже австияки..
    турки нет.. Но на них никто и не "расчитывал"

    Проблема в том что Германии нужны были продукты
    Сильно..
    Немцы расчитывали что хотя бы менонитам не будут "мешать"
    но увидев что "вместо продуктов" идет "дележ власти" - попытались навести порядок
    Как умели..
    Например освободили от большевиков Киев
    Правда при этом и Раду тоже разогнали как "неоправдавщую доверие"
    НО обратите внимание - верхушку УНР никто не посмел даже " пальцем тронуть"
    Не были расстреляны ни Петлюра ни Грушевский ни еще с десяток "самостийникив"
    ибо германский представитьль четко дал понять Скоропадскому что
    "Ты сиди тут не это недолго- а мы пока вправим мозги кой кому.."
    А потом действие Брестско мира было официально отменено Компьенским соглашением..
    А між тим "танок з шаблями" все ближче...
    Востаннє редагував Long: 24.07.2021 о 12:03

  14. #1074

    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Звідки Ви
    48°48'N, 35°04'E
    Дописів
    13 174

    Типово

    И ??
    Пример есть..
    Что мешает ??
    Евреев у нас маловато...
    Никогда не говори - "НИКОГДА" !

  15. #1075

    Реєстрація
    15 жовтень 2005
    Дописів
    10 628

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Там ще були ісконікі-імперці, типа клінік-контроля, скрозніка, змєя і якогось депутата з Крима.
    Порівняння не в бік цих унилих...
    Коля і єсть Ткачєнко ілі Скрознік. Мабуть на форумє Руссскіх м-ков із Сарою.

  16. #1076
    Аватар для Пал Степаныч
    Реєстрація
    28 серпень 2006
    Звідки Ви
    Отовсель
    Дописів
    13 132

    Типово

    Цитата Допис від Long Переглянути допис
    А між тим "танок з шаблями" все ближче...
    На мягеньких лапках под самый конец
    почти незаметно подкрался песец


    Оно понимаете когда начинаются всякие "танцульки с шаблями "
    то потом обычно плохо..
    Тем кто на перестрелку пришел с ножами..

    Ну и естественно тем кто плохо знает историю
    Ибо им верится в то что "кто - то" "что - то" будет делать
    для Украины
    Например вывозить говно с улиц или к примеру очищать страну от свалок с мусором
    Ибо если повоевать еще может и найдутся "добровольцы" то вот в золотари- это точно нет.
    Востаннє редагував Пал Степаныч: 26.07.2021 о 17:46
    В самолете все работало отлично даже двигатель автоматически восстановил режим.
    Вот только летчик перепугался и "сбежал"

  17. #1077

    Реєстрація
    20 травень 2021
    Дописів
    81

    Типово

    Цитата Допис від Duke Nukem Переглянути допис
    Вот в бьільіє врємєна ісконнікі бьілі! Коля-топор, Ауткаст, Оушен. Обмотаньі гєй-оргієвской лєнтой, с тріколорамі. А вот еті Стєпаньічі, Хлобусьі і Страннікі уньільі, только протів бєндєр і ЗАЖОПУ.
    а шо, Глобус бендеру не любит?))

  18. #1078

    Реєстрація
    22 травень 2008
    Дописів
    8 158

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    На мягеньких лапках под самый конец
    почти незаметно подкрался песец


    Оно понимаете когда начинаются всякие "танцульки с шаблями "
    то потом обычно плохо..
    Тем кто на перестрелку пришел с ножами..

    Ну и естественно тем кто плохо знает историю
    Ибо им верится в то что "кто - то" "что - то" будет делать
    для Украины
    Например вывозить говно с улиц или к примеру очищать страну от свалок с мусором
    Ибо если повоевать еще может и найдутся "добровольцы" то вот в золотари- это точно нет.
    Це було очевидно самого початку ще))
    Штати і Європа немають наміру допомагати українській владі, причому кожен по своїм особистим мотивам. Штати пам'ятають В'єтнам, і ті уроки які в ньому отримали. Європа дивиться в бік Германії і Франції, а їм цікаві ринки збуту в Росії і аж ніяк не зобов'язання перед Україною. І якщо Європа легко і просто Україну продасть (буквально), то у Штатів дещо інший підхід. Штати небудуть очевидно підтримувати Україну присилаючи своїх військових чи організовуючи якісь бази, вони просто будуть слати озброєння, причому чим далі тим все сучасніше, поки українці готові воювати то чомби й ні??? Це щодо помощі...
    А щодо "танку з шаблями" то відповідна втрата керованості відбувається коли Зеленський формує тісний кружок із в доску своїх людей)) декілька десятків особливо наближенних + їх родичі. Ставши окремо існуючою групою людей в Україні, вони гарантовано втратять владу над підлеглими і їх просто почнуть ігнорувати. А намагаючись роздувати щоки їм щей морду почнуть бити, причому бити будуть саме ті силовики які захищають країну реально.

  19. #1079
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Пал Степаныч Переглянути допис
    На мягеньких лапках под самый конец
    почти незаметно подкрался песец


    Оно понимаете когда начинаются всякие "танцульки с шаблями "
    то потом обычно плохо..
    Тем кто на перестрелку пришел с ножами..

    Ну и естественно тем кто плохо знает историю
    Ибо им верится в то что "кто - то" "что - то" будет делать
    для Украины
    Например вывозить говно с улиц или к примеру очищать страну от свалок с мусором
    Ибо если повоевать еще может и найдутся "добровольцы" то вот в золотари- это точно нет.
    Це навіть не розмова, це про щось взагалі.
    А нам потрібна комплексна програма по зміні уламка імперії на звичайну європейську державу.
    Системно - смітники це комплекс заходів, що було куди і відповідальність, якщо не туди. Це стосується всієї економіки. Воювати, то армія за нашої підтримки, а для перемоги - мова і віра
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  20. #1080

    Реєстрація
    26 липень 2021
    Дописів
    2

    Типово

    Согласен, хотелось бы что-то поменять

Сторінка 54 з 69 ПершаПерша ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті