Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 170 з 353 ПершаПерша ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180220270 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 7050, показано з 3 381 по 3 400.

Тема: Русский язык получит равные права с украинским!(ч.2)

  1. #3381
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ну, как идея следующего шага - вся продаваемая новая оргтехника должна иметь установленній по умолчанию украинский язік основным. Никто не запретит установить любой и работать на нем, хоть суахили. Но, при уходе в спящий режим - автоматически снова переключается на украинскую раскладку.
    нет...в начале АРМИЯ...без мовы туда не допускать никого
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  2. #3382
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ну, как идея следующего шага - вся продаваемая новая оргтехника должна иметь установленній по умолчанию украинский язік основным. Никто не запретит установить любой и работать на нем, хоть суахили. Но, при уходе в спящий режим - автоматически снова переключается на украинскую раскладку.
    І в чому проблема?
    Зараз не перешивають у те, що треба?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  3. #3383

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 867

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    І в чому проблема?
    Зараз не перешивають у те, що треба?
    кто сказал проблема? как вариант - мелочь но приятно

  4. #3384
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    кто сказал проблема? как вариант - мелочь но приятно
    Нема питань..
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  5. #3385
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 388

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Тобто перекопувати і потім передруковувати тут Гугл? Та хай йому.
    нет конечно. Я не просила об этом.
    Найпростіший і очевидний - елементарне виконання законів. І тоді виявиться, що громадянин, який з різних, в тому числі ідеологічних причин не володіє державною мовою, має можливість працювати лише там, де його контакти з людьми відсутні або обмежені, або робота не потребує складних пояснень. На зразок - копай звідси і до обіду. Відповідно і стимул - вчиш мову, і маєш простір до необмеженого росту добробуту.
    Поняла. Но это - непозитивный способ. Позитивные - это другое.
    Да вы и сами делаете упор на негатив в тексте, и с негатива начинаете....возможно не специально.Или подсознательно.
    По-друге, є багато методів економічного стимулювання. Податки, пільги, різноманітні призи, реклама, надання сприятливих режимів. Це якраз те, що я категорично не хочу шукати, а фахівці знають і без мене.

    По-третє, висвітлення і популяризація в ЗМІ (теж по суті реклама, але не тільки виключно з точки зору економіки).

    Та багато чого можна застосувати; аби було бажання і державна політика в цьому напрямку.
    вероятно так, да.
    Вы видите позитивное стимулирование в Украине?
    А перспективы его появления?
    Я - нет. Два раза.

  6. #3386

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Тобто перекопувати і потім передруковувати тут Гугл? Та хай йому.

    Найпростіший і очевидний - елементарне виконання законів. І тоді виявиться, що громадянин, який з різних, в тому числі ідеологічних причин не володіє державною мовою, має можливість працювати лише там, де його контакти з людьми відсутні або обмежені, або робота не потребує складних пояснень. На зразок - копай звідси і до обіду. Відповідно і стимул - вчиш мову, і маєш простір до необмеженого росту добробуту.

    Хіба не позитив? .
    Звісно "позитив". Громадянин, який з різних причин, в тому числі і ідеологічних, не володіє державною мовою, спокійнісінько працює собі в дистанційному режимі НЕ НА УКРАЇНУ, заробляє більше, аніж "МОВНИЙ" в самій Україні , і чхав на усілякі веселі пропозиції десь там щось копати. Бо таки "позитив".

  7. #3387
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Звісно "позитив". Громадянин, який з різних причин, в тому числі і ідеологічних, не володіє державною мовою, спокійнісінько працює собі в дистанційному режимі НЕ НА УКРАЇНУ, заробляє більше, аніж "МОВНИЙ" в самій Україні , і чхав на усілякі веселі пропозиції десь там щось копати. Бо таки "позитив".
    І що?
    Світ відкритий. Є люди, які сидять на Гоа, громадяни Латвії, які не володіють латишською і заробляють більш ніж пересічний латиш.
    А серед громадян багатьох європейських країн, наприклад Кіпру, чи Швейцарії, є купа людей, які тільки великодержавною, а заробляють більше ніж будь який пересічний росіянин.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #3388

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    Но это - непозитивный способ. Позитивные - это другое.
    .
    Всього лиш емоційне сприйняття. Кожне навчання можна сприйняти, як наругу над особистістю. Навіть навичку тримати ложку в руках. Що вже казати про читання, математику. Для відторгнення потрібна лише відповідна життєва установка, чи як це називається у психологів. Можливо, неявно виражені порушення психіки, соціальна дезадаптація.

    І негатива я дійсно не бачу. Ніхто ж не примушує. Хочеш - живи так. Недарма ж великі міста західного світу мають гетто, де іноді цілком благополучно весь вік проживають люди, які не знають мови країни і за межі свого кварталу виходять, як у відкритий космос. Китайські квартали, наприклад. Їх вибір.

    А перспективи дійсно в тумані невизначеності. Справа в тому, що за 30 років нікого з керівників держави це не колихало. Та і хто б цим займався, коли всі президенти були при Союзі комуністами? Сподіватись теоретично можна було лише на Ющенка, але лиха доля винесла на верхівку влади доконаного політичного імпотента. А тепер - Зеленський; формально не ленінець, але ж послідовний спадкоємець совка. Мова його зацікавить (можливо) лише перед виборами. Якщо до них дотягне.
    Востаннє редагував Йоран: 19.01.2021 о 23:01
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  9. #3389
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Звісно "позитив". Громадянин, який з різних причин, в тому числі і ідеологічних, не володіє державною мовою, спокійнісінько працює собі в дистанційному режимі НЕ НА УКРАЇНУ, заробляє більше, аніж "МОВНИЙ" в самій Україні , і чхав на усілякі веселі пропозиції десь там щось копати. Бо таки "позитив".
    Яке це має відношення до української мови, тільки означає, що особа реалізує себе в сприятливий спосіб.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  10. #3390

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    І що?
    Світ відкритий. Є люди, які сидять на Гоа, громадяни Латвії, які не володіють латишською і заробляють більш ніж пересічний латиш.
    А серед громадян багатьох європейських країн, наприклад Кіпру, чи Швейцарії, є купа людей, які тільки великодержавною, а заробляють більше ніж будь який пересічний росіянин.
    Саме це я й кажу. А Ви мені: "мова...мова...". Звісно мова. Але та, яка дозволить знайти прожиток або реалізувати себе. І то не Українська мова. Нажаль. То й до біса. Сентименти на харч не дадуть.

  11. #3391

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Яке це має відношення до української мови, тільки означає, що особа реалізує себе в сприятливий спосіб.
    Мин сине аңламыйм. Мин аңлаган телгә тәрҗемә итегез.

  12. #3392
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Strannik-57 Переглянути допис
    Саме це я й кажу. А Ви мені: "мова...мова...". Звісно мова. Але та, яка дозволить знайти прожиток або реалізувати себе. І то не Українська мова. Нажаль. То й до біса. Сентименти на харч не дадуть.
    На харчі якби не додає,але ж скільки часу витрачається на пусту балаканину на непотрібну якби мову.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  13. #3393

    Реєстрація
    14 жовтень 2007
    Дописів
    8 852

    Типово

    КИЕВ. 19 января. УНН. На Закарпатье отменены все решения органов местного самоуправления о функционировании региональных языков. Об этом Уполномоченного по защите государственного языка Тараса Кремня проинформировали письмом с Закарпатской областной прокуратуры, передает УНН со ссылкой на Facebook языкового омбудсмена.

    "На Закарпатье отменены все решения органов местного самоуправления о функционировании региональных языков", - говорится в сообщении.

    Отмечается, что к Уполномоченному по защите государственного языка пришло письмо Закарпатской областной прокуратуры, в котором сообщается о том, что решением Береговского районного совета № 40 от 29 декабря 2020 года признаны утратившими силу решения относительно регионального языка Береговского и Виноградовского районных советов.

    "Таким образом, все решения органов местного самоуправления о функционировании региональных языков на территории Закарпатской области отменено", - говорится в письме.

    Напомним, Уполномоченный по защите государственного языка Тарас Кремень обратился в местные советы о необходимости отменить решение о функционировании региональных языков и попросил проследить за этим Генпрокурора Ирину Венедиктову.

    Добавим, еще в 2012 году Закарпатский облсовет признал особый статус венгерского, румынского и русинского языков, ссылаясь на статью 7 Закона Украины "Об основах государственной языковой политики".
    https://www.unn.com.ua/ru/news/19130...gionalnikh-mov

  14. #3394
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Вся документація і офіційні документи українською.
    Переписка будет вестись на том языке, который удобен сторонам. Иски, претензии - это уже строго на государственном, вот только у "малышей" этим как правило занимаются специально нанятые люди, а в крупных компаниях такие в штате.

  15. #3395
    Аватар для Александр_L
    Реєстрація
    22 серпень 2007
    Звідки Ви
    г.Днепр, Мих.Шейнкмана
    Дописів
    25 689

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ну, как идея следующего шага - вся продаваемая новая оргтехника должна иметь установленній по умолчанию украинский язік основным. Никто не запретит установить любой и работать на нем, хоть суахили. Но, при уходе в спящий режим - автоматически снова переключается на украинскую раскладку.
    Просто будет больше спрос на "перешивку".

  16. #3396
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Переписка будет вестись на том языке, который удобен сторонам. Иски, претензии - это уже строго на государственном, вот только у "малышей" этим как правило занимаются специально нанятые люди, а в крупных компаниях такие в штате.
    Це якщо особиста, чи на рівні домовленостей без офіціозу.
    Так. Це нормально. Так скрізь у світі. Але офіційно буде все оформлюватися на державній.
    Малиши це ті, у кого персонал не володіє державною. В великих компаніях людей вже набирають зі знанням мовами.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  17. #3397

    Реєстрація
    06 лютий 2010
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    13 528

    Типово

    Цитата Допис від Александр_L Переглянути допис
    Просто будет больше спрос на "перешивку".
    Спрос на "перешивку"? С "державной"? Запретить!!! Наказать !!! нет....Ввести новый налог!!!! Вот. Малча-а-а-а-ть!!!!


  18. #3398
    Аватар для ~ Электра ~
    Реєстрація
    23 січень 2009
    Звідки Ви
    Україна. Харків-Дніпро
    Дописів
    56 388

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Всього лиш емоційне сприйняття. Кожне навчання можна сприйняти, як наругу над особистістю.
    нет, не эмоциональное. Есть же понятия и определения. Вы описали негатив(, а не позитив.Позитив - это конфета, а не конфета вместо палки

    И далеко не каждое обучение воспринимается как насилие. Я даже не соображу, что это за обучение такое, которое есть насилие. И зачем оно(((? Это дрессура, тирания, садизм и тп....но не обучение.
    Ніхто ж не примушує. Хочеш - живи так.
    угу)))). Это вы мне можете сказать.
    А молодежи что вы предложите?
    Нормальной умной умеющей и желающей учиться молодежи. Про гетто им расскажете?
    Можливо, неявно виражені порушення психіки, соціальна дезадаптація.
    у кого?

  19. #3399

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    ь.
    А молодежи что вы предложите?
    Нормальной умной умеющей и желающей учиться молодежи.
    Нормальна і розумна молодь скоріш за все і так володіє кількома мовами в достатньому обсязі, щоб не корчитись в судомах від такого незначного кроку, на який наважилась влада. Думаю, вони на це і уваги не звернуть. Якщо їм не "допоможуть". Можливо, помиляюсь, та не полишає відчуття, що основну партію в цьому істеричному хорі "униженных и оскорбленных" виконує старшенька група. Сподіваюсь, що ця молодь вже побувала в багатьох країнах і наочно розуміє, як влаштоване нормальне життя, а також бачила, як різні народи шанують свою ідентичність. Це вже вони можуть нам розказати.
    Визначте значення слів, і ви позбавите людство половини його непорозумінь.
    Рене Декарт

  20. #3400
    Аватар для margret
    Реєстрація
    22 березень 2012
    Дописів
    5 841

    Типово

    Цитата Допис від ~ Электра ~ Переглянути допис
    нет, не эмоциональное. Есть же понятия и определения. Вы описали негатив(, а не позитив.Позитив - это конфета, а не конфета вместо палки

    И далеко не каждое обучение воспринимается как насилие. Я даже не соображу, что это за обучение такое, которое есть насилие. И зачем оно(((? Это дрессура, тирания, садизм и тп....но не обучение.
    угу)))). Это вы мне можете сказать.
    А молодежи что вы предложите?
    Нормальной умной умеющей и желающей учиться молодежи. Про гетто им расскажете?
    у кого?
    Простий приклад - Моєму онукові 6 років, вн не хоче до школи, а хоче залишитися у садочку. Але до школи він піде. Насильство? Тіранія? Конфета - хочеш бути поліціянтом (його бажання на сьогодні), треба в школу, тому що бла-бла-бла...
    "Даже в тех случаях, когда нам не до шуток, нас угнетает не неприятность сама по себе, а то, как мы её воспринимаем"

Сторінка 170 з 353 ПершаПерша ... 70120160161162163164165166167168169170171172173174175176177178179180220270 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті