| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
Шо вы прицепились к тем качкам, кому они нужны???...у мужиков кончик вянет а дам сизьге тают...де там красота и польза???
но это рекомендации области, вв, что горсовет переиначит, а чо...Рекомендувати органам місцевого самоврядування відновити з 22 травня роботу громадського транспорту.
Відновити користування громадським транспортом на загальних умовах, без використання спец пропусків.
Обов’язковою умовою є використання засобів безпеки – масок, респіраторів тощо, дезінфекція салонів.
Використання транспорту в межах кількості місць для сидіння».
Это ж завтра, да...![]()
Клиника на Южной предлагает анализ ИФА на Ковид. Ну пока не усомнились мировое сообщество в точности и этих анализов![]()
Востаннє редагував SVKisa: 21.05.2020 о 14:35
Теперь в транспорте снова будет куча безработных лентяев и пенсиков "готовься к земле"
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks