Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2790 з 3000 ПершаПерша ... 179022902690274027802781278227832784278527862787278827892790279127922793279427952796279727982799280028402890 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 55 781 по 55 800.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #55781
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Ну, как бы, за это следует банить хотя бы на неделю.
    Я согласна на бан. Но при условии, что перед этим будет забанена бОльшая часть вашего стада за "шоколадный барыга", "ПоТрошенко/Потрошок", "потрошки", "петесекта" и т.п., а также за "ДНРиха". Или ты думал, что вам всё должно с рук сходить?
    Копия ушла модератору в личку.
    При том, что модератор просил в личку писать исключительно о СПАМЕРАХ. И потом эти люди еще что-то вопят о стукачах!
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #55782
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    Цитата Допис від Королевишна-Красавишна Переглянути допис
    Сейчас договоримся до того.что Суболг и Шурик будут публично извиняться за рагулей
    не будут. ибо соринка в чужом глазу важнее бревна в своем.
    ***

  3. #55783
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Щоб не повторюватись і теж не починати довгу розмову - я так і не зрозумів, чому ви наполягаєте виключно (або переважно) на емоціональному сприйнятті. А навіть якщо припустити, що це так, то "известная калька" - цілком справедлива. Різниця лише в джерелі постачання емоцій. Претензії на "елітарність", вони, вибачте, недоречні, а ще смішні, під настрій.

    Щодо економіки - читаючи такі пафосні тексти, хочеться встати і довго аплодувати. За старою совєтською звичкою. Особливо - про "созданый международный союз". Так от хто, виявляється, вирішує долі держав - скромна Україна. А вся проблема в тому, що "достаточно успешно" вона розвивається на думку її керівників. А от населення вважає, що "недостаточно", бо порівнює те, що зроблено, з тим, що можна було б зробити. Навіть в умовах війни. І з іншими країнами порівнюють. Словом, як не крути, а народ невдячний попався. Недовірливий. Не виходить все на пропаганду списати, як би не хотілось.
    А коли населення вважало по іншому?
    Проїхала Україну зі схода на захід і назад. Багато спілкувалася і аналізувала. Все як завжди. Для більшості нема ніякої війни. Весь позитив, всі зміни найкраще сприймаються як щось, що само по собі зробилося, але мало. Тому Вован повинен бути Ґудвіном. Євробляхєри чекають вирішення своїх проблем, ті хто мотається часто за кордон хочуть проходити його за півгодини, ті, хто копає бурштин, вале ліс, хочуть щоб їм не заважали, дальнобійники-щоб возили спокійно перевантаж, автомеханікі, які працюють на себе по гаражам не хочуть платити ніякі податки, але дуже очікують, що Вован наведе порядок і знизить ціни на пальне, всі хочуть маленької комуналки і дешевий борщовий набір, хворі хочуть безплатно лікуватися, медики-велику зарплатню, угорці не хочуть вчити українську, хтось ностальгує по Брежнєву, молоді зовсім на все наплювати, молоді хочуть нічого не робити, але все мати відразу і т. і.

    Ви ж не дурний, ви ж маєте розуміти, що в державі не можно всіх задовільнити, держава не може всім зробити добре. У неї інші функції і прерогативи. І мало хто розуміє за що відповідає Президент, що має робити ВР, до кого конкретно на містах звертатися з вирішення місцевих проблем. Хочемо ВСЕ і ВІДРАЗУ і, щоб нам зробили, а з нас нічого не вимагали.
    А Вован їм це пообіцяв, як вони сприйняли його передвиборчі шоу. У нього все просто, все вирішиться тільки треба всіх старих розігнати, перестати стріляти, позмінювати назву на офіс, забрати все у олігархів, знизити указом ціни і відстати від людей.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  4. #55784
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Ну і по факту:
    Ротердам+ норм
    з Банкової не переїде
    літаки не продасть
    на ровері опасно
    У Авакова є прихований ігровий бізнес-ми його легалізуємо. Аваков те, що треба.
    Прем'єр має бути економістом - технократом-най буде юрист.
    Супрун була некомпетентна, тому най теж юрист буде.
    Новий міністр ВО не має во. Дєлов - то.
    ВР була неефективною, я її розігнав, а зараз вона приймає все по назві, а нащо їм розбиратися за що вони голосують, все одне нічого в цьому не розуміються, потім впишемо туди що треба.
    І кожен день якийсь п.. ь, і думаю, що овоч рве волосся на голові: А що, так можно було?
    Востаннє редагував Vedma: 01.09.2019 о 07:45
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  5. #55785
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ну і по факту:
    Ну шо вы все радуетесь и радуетесь?

  6. #55786
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Ну шо вы все радуетесь и радуетесь?
    Тобто, коли я говорю, що кожен день п.. ц, це ви сприймаєте за радість? Ви збоченка?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  7. #55787
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Королевишна-Красавишна Переглянути допис
    Сейчас договоримся до того.что Суболг и Шурик будут публично извиняться за рагулей
    договоритесь - это без сомнений, обожаемый Дейнерис модератор Вам в помощь
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  8. #55788

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    так вас, петесекту вообще стоит выпилить всех скопом с форума. потому что вы как клоны одними словами и фразами срете в чате
    Варианта два - или нажрался или окончательно свихнулся.
    А когда то я его считал приличным человеком.
    Но продолжай веселить публику,дирехтор)).

  9. #55789
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тобто, коли я говорю, що кожен день п.. ц, це ви сприймаєте за радість? Ви збоченка?
    Могла і не запитувати. Це їх соціальний дефект, система валиться, а вдіяти нічого не можуть.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  10. #55790

  11. #55791
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від UKRBAT Переглянути допис
    Варианта два - или нажрался или окончательно свихнулся.
    А когда то я его считал приличным человеком.
    Но продолжай веселить публику,дирехтор)).
    сходи за киевским тортиком, поправь душевное здоровье
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  12. #55792
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    До того олигарх получал еще больше как субсидии. А теперь субсидии получают нуждающиеся. А не олигарх.
    Да ладно врать то.
    Субсидии получает тот же олигарх, только через, типа, нуждающихся.

    ЗЫ:
    И пониманием процесса тоже умные отличаются.
    )))))))))))))))))))))

  13. #55793
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Ви ж не дурний, ви ж маєте розуміти, що в державі не можно всіх задовільнити, держава не може всім зробити добре. У неї інші функції і прерогативи.
    И какие же у нее, державы, первоочередные функции и прерогативы ?

  14. #55794
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    И какие же у нее, державы, первоочередные функции и прерогативы ?
    Позбутися таких як ти.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  15. #55795
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Гы.
    Придурок.
    ))))))))))))))))))))))))

  16. #55796
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 248

    Типово

    О Зеленском от наших бывших из США.

  17. #55797
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Зеленський про Богдана в Сан-Тропе.

    "Не все меряется законами".
    Оце і є, на мій погляд, та ідея яка об'єднує Вована з 73%.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  18. #55798

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Гы.
    Придурок.
    ))))))))))))))))))))))))
    Во самокритичный парень.И текст соответствует.Маладец.

  19. #55799

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис

    Зеленський про Богдана в Сан-Тропе.

    "Не все меряется законами".
    Оце і є, на мій погляд, та ідея яка об'єднує Вована з 73%.
    А какая идея у оставшихся 24 ? Передёргивать фразы и простить подготовленную низкоквалифицированными чувкаками хрень ?

    Нарушал ли он закон? Да, не нарушал. Но я думаю, что не все меряется законами
    Куда первые два предложения контекста дели?

    Стыдно должно быть , товарищ комсорг . Клейма уже ставить негде .

    ЗЫ.. и если че , Богдан да, некрасивый персонаж во всей этой зелёной истории , но посмотрим .
    Shit or get off the pot!

  20. #55800
    Аватар для Королевишна-Красавишна
    Реєстрація
    10 січень 2013
    Звідки Ви
    Тополь
    Дописів
    15 669

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    договоритесь - это без сомнений, обожаемый Дейнерис модератор Вам в помощь
    Алексей.я лишь о том.что странно устраивать истерики про оскорбления и требовать извинений.если сами оскорбляете других людей
    я помню. Вы писали про справедливость
    Разности мои(декупаж.моделирование.квиллинг.лепка)http://forum.gorod.dp.ua/showthread....84296&page=114

Сторінка 2790 з 3000 ПершаПерша ... 179022902690274027802781278227832784278527862787278827892790279127922793279427952796279727982799280028402890 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті