Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2695 з 3000 ПершаПерша ... 169521952595264526852686268726882689269026912692269326942695269626972698269927002701270227032704270527452795 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 53 881 по 53 900.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #53881
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Я уже задавал этот вопрос тут, в этом форуме, Повторюсь - подскажите, где в Конституции Украины написано про должность этого богдана. Что бы хоть как-то соотнести этого кренделя с жителями страны, с исполнентем государственных (!!!!!!) функций и со словом "отставка".

    Напомню, что в Конституции описаны _ВСЕ_ органы государственной власти.
    Так в Конституції і офіса ніякого нема, а він є. Нема ніякого Богдана, а він є.
    Я так зрозуміла, що сьогодні влада України живе і діє поза Конституцією.
    Тобто, гарант Конституції порушує цю Конституцію.
    Структури і люди якіх нема в Конституції керують державою і вас все влаштовує. Вони мають права керувати, але не мають відповідальності за це, бо по Конституції вони - ніхто.
    Це не шизофренія?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  2. #53882
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    Спостерігаю на форумі стійку тенденцію. Зе-бидло може самостійно знаходити інформацію, представляти її, обговорювати. Порохо-бидло може лише бажати чи вимагати, щоб їм цю інформацію хтось подав і потім ще багаторазово повторив. ( Для засвоєння?)

    У змаганні двох команд, на мою думку, перевага в розумових здібностях у першої.
    да неужели?
    так это оказывается порохоботы живут телевизором и это у порохоботов девиз по-жизни "надо верить", "дайте ему 100 дней/парламент/до конца срока"? ну надо же. а все те пруфы пртив гидранта и его "новых лиц", то все трудовая заслуга зебыдла?
    отета поворот.
    ***

  3. #53883
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    хотелось бы узреть авторитетнейшее мнение трудового результата мыслеброжения зеленой (не моей) братии - почему курт волкер встречался с порохом, а не с зеленским? какие такие вопросы он мог с ним обсуждать, неужели кондитерские? куй с тем порохом, главное ответьте - почему не с зеленским? кто из них кого брезгует?
    ***

  4. #53884
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Спостерігаю на форумі стійку тенденцію. Зе-бидло може самостійно знаходити інформацію, представляти її, обговорювати. Порохо-бидло може лише бажати чи вимагати, щоб їм цю інформацію хтось подав і потім ще багаторазово повторив. ( Для засвоєння?)

    У змаганні двох команд, на мою думку, перевага в розумових здібностях у першої.
    А можно приклад, коли зе-бидло принесло якусь інфу про дії Вована, представило і обговорило?
    От обговорило: це-добре, плюси такі і такі, а це-не зовсім, бо тут і тут є пастка, а ось це-зле, бо приведе до того і того.
    Будь ласка, приклад.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  5. #53885
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Crazy Trаin Переглянути допис
    сказать действительно нечего. У Зеленского пока достижений реальных нет. Провалов тоже. Будут - можно будет обсудить. А пока тут резвятся только зелефобы, причем обсасывают всякую хрень. Продолжайте.
    ... ну я бы так не сказал. Мгновенный розпуск Рады. Хотя предсказывали что он с ними будет мудохаться до осени. Но по сравнению с 254 его депутатами в новой Раде, даже роспуск не достижение. На самом деле у Зе! просто супер достижения за это время. Ни у кого так не получалось.
    ЗЫ а порошки будут недовольны всем что сделает или не сделает Зе! такая у них работа. Даже если завтра он им раздаст по лимону баксов из своих денег, они будут орать, что это очень плохо и уничтожает Украину. Но деньги по привычке конечно возьмут..
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  6. #53886
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    ... ну я бы так не сказал. Мгновенный розпуск Рады. Хотя предсказывали что он с ними будет мудохаться до осени. Но по сравнению с 254 его депутатами в новой Раде, даже роспуск не достижение. На самом деле у Зе! просто супер достижения за это время. Ни у кого так не получалось.
    ЗЫ а порошки будут недовольны всем что сделает или не сделает Зе! такая у них работа. Даже если завтра он им раздаст по лимону баксов из своих денег, они будут орать, что это очень плохо и уничтожает Украину. Но деньги по привычке конечно возьмут..
    От приклад. Зе-бидло принесло інфу, що у Вована просто супер досягнення (ну, не інфа, а ствердження), мене цікавить: буде обговорення зе-бидла цього ствердження, якоюсь конкретикою це обросте ?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  7. #53887
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    От приклад. Зе-бидло принесло інфу, що у Вована просто супер досягнення (ну, не інфа, а ствердження), мене цікавить: буде обговорення зе-бидла цього ствердження, якоюсь конкретикою це обросте ?
    Ну дик миттєвий розпуск ради ж) це і є супердосягнення)) дамбас і Крим зетутка на параді визнало як території параші, але зебидло чомусь уникає обговорення цього супердосягнення))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  8. #53888
    Аватар для Пролісок
    Реєстрація
    02 квітень 2014
    Звідки Ви
    Кривой Рог-Киев-Львів
    Дописів
    10 919

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Так в Конституції і офіса ніякого нема, а він є. Нема ніякого Богдана, а він є.
    Я так зрозуміла, що сьогодні влада України живе і діє поза Конституцією.
    Тобто, гарант Конституції порушує цю Конституцію.
    Структури і люди якіх нема в Конституції керують державою і вас все влаштовує. Вони мають права керувати, але не мають відповідальності за це, бо по Конституції вони - ніхто.
    Це не шизофренія?
    Браво! Але зебидло вважає, що обійти закон і призначити люстроввне гіменце це круто, а потім не розуміють, чому ж реформи не працюють))
    alyak 09.04.2019, 20:17#16459 "а то что страна как проститутка - в этом нет ничего обидного" Что на меня кинут - тому вернется в разы

  9. #53889
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Пролісок Переглянути допис
    Ну дик миттєвий розпуск ради ж) це і є супердосягнення)) дамбас і Крим зетутка на параді визнало як території параші, але зебидло чомусь уникає обговорення цього супердосягнення))
    Хочеться почути підтвердження ствердження про обговорювання цих дій.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  10. #53890
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    От приклад. Зе-бидло принесло інфу, що у Вована просто супер досягнення (ну, не інфа, а ствердження), мене цікавить: буде обговорення зе-бидла цього ствердження, якоюсь конкретикою це обросте ?
    А чому б й ні. Коксес бань. От мене реально образили. Доказуй, що ти не заангажований модер. Я отримую попередження за набагато менше.... Чекаю реакції
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  11. #53891
    Аватар для Promius
    Реєстрація
    20 травень 2016
    Дописів
    12 043

    Типово

    согласен. забанить этого шурега нах. какое право он имеет тут оскорблятbся у всех на виду. аморальный тип.
    ***

  12. #53892
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    А чому б й ні. Коксес бань. От мене реально образили. Доказуй, що ти не заангажований модер. Я отримую попередження за набагато менше.... Чекаю реакції
    Прошу вибачення, але це не мій вираз, це так сказав Йоран. Я тільки взяла його при обговоренні, щоб було для автора зручно.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  13. #53893

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Шурик какой-то обидчивый стал, аки дитя малое. К чему бы?

  14. #53894
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Шурик какой-то обидчивый стал, аки дитя малое. К чему бы?
    Не выдерживает среди психбольных?

  15. #53895
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    ... ну я бы так не сказал. Мгновенный розпуск Рады. Хотя предсказывали что он с ними будет мудохаться до осени. Но по сравнению с 254 его депутатами в новой Раде, даже роспуск не достижение. На самом деле у Зе! просто супер достижения за это время. Ни у кого так не получалось.
    ЗЫ а порошки будут недовольны всем что сделает или не сделает Зе! такая у них работа. Даже если завтра он им раздаст по лимону баксов из своих денег, они будут орать, что это очень плохо и уничтожает Украину. Но деньги по привычке конечно возьмут..
    Про досягнення...
    Натомість новоявлені політики та політтехнологи, незважаючи на практичний досвід та раціоналістичні підходи, є не реалістами, а ідеалістами, проте іншого типу. Вони живуть в ідеальному світі. Ні, звісно, частина з них (прихильників нової влади) цілком розуміють, що йде війна, бо самі воювали, і вони прекрасно сприймають багато подій в політиці та економіці. Проте питання того, що «слід покращувати економіку» для кращого майбутнього України, а питання ідеології, теорії, ідентичности, мови, слід відставити в бік. Якщо досить грубо сформулювати, то мовляв, якщо Україна буде багатою та успішною, то Крим і ОРДЛО самі «повернуться» до нас. Серед різних думок (не прив’язаних до ЗЕ, але з подібними поглядами), бачив, що може навіть московити вирішать, що Україна – успішна, а значить, треба демократизуватися і ставати такими самими – що саме по собі є неможливим.

    Тобто – слід покращувати інвестиційний клімат, робити цивілізованими тарифи, зарплати та соцумови, і Україна розквітне, а війна зникне сама собою (звісно, я трохи гіперболізую). Але суть, я думаю, зрозуміла.

    Але тут якраз і постає питання первинности – що перше, економіка, чи політика (або ж ідеологія). Бо реальність така, що у світі, де працюють економічні закони, - не стоїть питання ідентичности. Бо саме «розвинені економіки» не стоять перед вибором – бути країні чи не бути. Вони давно визначилися і вибороли своє право бути сильними, а деколи – і диктувати свої умови іншим. Спочатку – самовизначення (ідея), потім – економіка (інструмент). Бо як розвивалися США, Франція, ФРН, Сполучене Королівство? Вони хіба будували економіку, будучи у стані війни? Чи вони спочатку воювали, захищаючи свою ідентичність, а згодом вибирали (і постійно продовжують вибирати) інструмент побудови своєї ідеальної країни?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  16. #53896
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Шурик какой-то обидчивый стал, аки дитя малое. К чему бы?
    Замість сподівань отримав пшик.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  17. #53897

    Реєстрація
    10 березень 2011
    Звідки Ви
    Днепр, Победа
    Дописів
    20 752

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    Не выдерживает среди психбольных?
    Ты ж не буйный, никому особо не докучаешь, наращиваешь урожай. Попробуй ещё починять примусы.

  18. #53898
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    Не выдерживает среди психбольных?
    В Криму не вилікували, то приліз бдзіть до нас.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  19. #53899
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від ОлегБ Переглянути допис
    Ты ж не буйный, никому особо не докучаешь, наращиваешь урожай. Попробуй ещё починять примусы.
    Вот про это и говорю,психбольные с шизофренией никогда не осознают,что они больные,им кажется ,что это мир не такой.
    Подумай про это)))

  20. #53900
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Прошу вибачення, але це не мій вираз, це так сказав Йоран. Я тільки взяла його при обговоренні, щоб було для автора зручно.
    ....(с) Йоран.....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

Сторінка 2695 з 3000 ПершаПерша ... 169521952595264526852686268726882689269026912692269326942695269626972698269927002701270227032704270527452795 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті