Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2667 з 3000 ПершаПерша ... 166721672567261726572658265926602661266226632664266526662667266826692670267126722673267426752676267727172767 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 53 321 по 53 340.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #53321
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    А возар страдает по олигархам)))
    Даже деолигархизация порошенко ничего в его любви не изменила))

    Отправлено с моего SM-G965F через Tapatalk
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #53322
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    А возар страдает по олигархам)))
    Даже деолигархизация порошенко ничего в его любви не изменила))

    Отправлено с моего SM-G965F через Tapatalk
    ...так времена другие наступили - привыкай ))


    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  3. #53323
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Процишин офіційний
    · 7 ч. ·

    от щас за Володю вобше обідно стало ((

    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  4. #53324
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Так це і був цивілізаційний вибір, показати що населення не має право вибору.
    А населення сказало, що таки має.
    Ага.
    Причем население это показало в 2019 году.
    Потому как засранность мозга "ветром революции" быстренько прошла.

  5. #53325

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Ага.
    Причем население это показало в 2019 году.
    Потому как засранность мозга "ветром революции" быстренько прошла.
    У 2019-му році ніхто населенню виказувати свою думку не заважав. Дуже цивілізовано передали владу.

    А ось як ті, кому ця влада була передана, нею розпорядиться - ось це питання.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  6. #53326
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    У 2019-му році ніхто населенню виказувати свою думку не заважав. Дуже цивілізовано передали владу.
    Напомните, пожалуйста, в каком году, подчеркиваю, на очередных выборах, населению мешали высказывать свои мысли ?

  7. #53327
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Напомните, пожалуйста, в каком году, подчеркиваю, на очередных выборах, населению мешали высказывать свои мысли ?
    Подчеркните другое - в каком году не мешали считать так как проголосовали ?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  8. #53328
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Подчеркните другое - в каком году не мешали считать так как проголосовали ?
    Вы лично считали как приказано ?

  9. #53329

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Напомните, пожалуйста, в каком году, подчеркиваю, на очередных выборах, населению мешали высказывать свои мысли ?
    Для початку у 04-ому.

    Ми тільки що говорили про 13-ий, чи не так?
    Вибори звісно були назначені на інший рік, але пройшлися проти вибору населення.

    І як відбулася передача влади. Дехто у 14-ому просто втік за допомогою іноземних військ, щоб з-за кордону звати до війни.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  10. #53330
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Ми тільки що говорили про 13-ий, чи не так?
    Вибори звісно були назначені на інший рік, але пройшлися проти вибору населення.
    Не надо путать население с горсткой недовольных и бездельников.

  11. #53331
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Вы лично считали как приказано ?
    Хотите обо мне поговорить? ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  12. #53332
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Хотите обо мне поговорить? ))
    Ага.
    О том, как Вы пытаетесь неизвестно даже чьи досужие вымыслы выставить непреложным фактом.

  13. #53333

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 852

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Подчеркните другое - в каком году не мешали считать так как проголосовали ?
    бред. за что тогда получил орден Ярослава Мудрого председатель ЦИК Охендовский? ведь за махинации положена тюрьма, а не награждение?
    да и Кивалов прекрасно себя чувствует. и не нарах.

  14. #53334

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    16 ч.
    Хотіли 4 000 євро? Отримуйте своїх 4 000 євро.


    Міністерство фінансів пропонує:
    - підвищення заробітної плати вчителів здійснювати лише з одночасним скороченням їх чисельності;
    - МОН спільно з облдержадміністраціями розробити плани-графіки оптимізації малокомплектних шкіл у розрізі кожного регіону;
    - припинення з 01 січня 2020 року фінансування з освітньої субвенції шкіл (крім початкових) з кількістю учнів менше 40 та фінансування освітнього процесу в 10-11 (12)х класах, де менше 20 учнів;
    - підвищення навчального навантаження на вчителя з 18 до 20 годин;
    підвищення розрахункової наповнюваності класів під час розрахунку освітньої субвенції для районів та ОТГ на 2 пункти;
    - перегляд діючих умов оплати праці педагогічних працівників з метою оптимізації підвищень посадових окладів, надбавок та доплат;
    - обов’язковий вихід учителів на пенсію по досягненні пенсійного віку або укладання контрактів;
    катастрофа!.. це все одно, що повернути табачника...

    ви зробили це разом!! вівці...


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  15. #53335

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    Давайте назовем вещи своими именами: в разгар войны был совершен государственный переворот - враг добился устранения Главкома ВСУ ...

    1. Порох смертельно мешал Кремлю. Из-за Пороха оккупанты на пять лет застряли с огрызком ОРДЛО в зубах вместо "Новороссии от Одессы до Харькова"
    Порох поднял из пепелища войско - вооружил, одел, накормил.
    Порох сколотил Антипутинскую коалицию, которая без него рассыпается на глазах

    2. К 2019 в отличие от 2014 Украина прочно стояла на ногах.
    Войскам РФ не светило НИЧЕГО, а сам Путинский Рейх плавно тонул в говне под санкциями.
    Оставалось только дожимать до Победы Украины.
    Кремлю надо было срочно убрать Пороха и разрушить позиции Украины изнутри. Но как?

    3. Подослать киллера? Убийство Главкома лишь еще сильнее сплотило бы нацию.
    Нашелся гораздо более эффективный вариант - опорочить, оболгать, смешать с дерьмом, оболванить быдло и внушить ему ненависть к Пороху - и оно все сделает само своими руками.
    Была запущена операция "Клоун".

    И убрали его, в итоге, не диверсанты ГРУ, а миллионы зебилов.
    Это такой позор и такая подлость...

    (автор неизвестен)
    хто з Президентів, на Вашу думку, зробив найбільший внесок загалом в розвиток української державності? (%)



    Read more at: http://socis.kiev.ua/ua/201907-03/


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  16. #53336
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Не надо путать население с горсткой недовольных и бездельников.
    Так недовольные и бездельники - это и есть население. Их... точнее, вас... примерно 73%. а НАРОДА 25%.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  17. #53337
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Ну ЗЕля дает, вот это он построил америкосов, которые только вчера хотели целоваться с куилом на G8...

    Новый пакет антироссийских санкций по делу об отравлении Скрипалей будет введен 26 августа. Об этом заявили в Госдепартаменте США.

  18. #53338
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  19. #53339
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Роттердам плюс
    Сука портнов нашел панамского импортера угля, удивительно, с кем он связан? Вопрос риторический

    Отправлено с моего SM-G965F через Tapatalk
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  20. #53340
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Ага.
    О том, как Вы пытаетесь неизвестно даже чьи досужие вымыслы выставить непреложным фактом.
    Я понимаю что у вас на подкорке заскреплено навека - что написано в газете Правда - правда по лпределению. ))

    Но иногда вы читаете здесь чужие мнения на уровне обсуждений. Иногда я для таких как вы даже тэг ставлю такой - #слухи. Зря наверно...капсом надо? ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

Сторінка 2667 з 3000 ПершаПерша ... 166721672567261726572658265926602661266226632664266526662667266826692670267126722673267426752676267727172767 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті