Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2665 з 3000 ПершаПерша ... 166521652565261526552656265726582659266026612662266326642665266626672668266926702671267226732674267527152765 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 53 281 по 53 300.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #53281
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Давайте назовем вещи своими именами: в разгар войны был совершен государственный переворот - враг добился устранения Главкома ВСУ ...

    1. Порох смертельно мешал Кремлю. Из-за Пороха оккупанты на пять лет застряли с огрызком ОРДЛО в зубах вместо "Новороссии от Одессы до Харькова"
    Порох поднял из пепелища войско - вооружил, одел, накормил.
    Порох сколотил Антипутинскую коалицию, которая без него рассыпается на глазах

    2. К 2019 в отличие от 2014 Украина прочно стояла на ногах.
    Войскам РФ не светило НИЧЕГО, а сам Путинский Рейх плавно тонул в говне под санкциями.
    Оставалось только дожимать до Победы Украины.
    Кремлю надо было срочно убрать Пороха и разрушить позиции Украины изнутри. Но как?

    3. Подослать киллера? Убийство Главкома лишь еще сильнее сплотило бы нацию.
    Нашелся гораздо более эффективный вариант - опорочить, оболгать, смешать с дерьмом, оболванить быдло и внушить ему ненависть к Пороху - и оно все сделает само своими руками.
    Была запущена операция "Клоун".

    И убрали его, в итоге, не диверсанты ГРУ, а миллионы зебилов.
    Это такой позор и такая подлость...

    (автор неизвестен)
    Востаннє редагував Vendis: 23.08.2019 о 15:12

  2. #53282
    Аватар для Scirpion4iк
    Реєстрація
    28 липень 2019
    Дописів
    1 394

    Типово

    Какая бурная фантазия... Это наверно автор нового шоу на айситиви.

  3. #53283
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    как сильно написано,прям слезу пустил.
    не хватает в конце ,что все обнялись и плакали

  4. #53284
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Ви повторюєтеся в тому, що на критику Зе та його прибічників у вас єдина відповідь – «а ваш Петя…» і т.п. Не відчуваєте себе зомбованим? Адже Україна не ділиться не Зе та Петю. Вона набагато більша.

    Ось і пишіть про Україну, а не «а Петя, а Петя…».

    PS Невже таки забанили?
    а у вас видимо память плохая.
    про яныка тоже долго вспоминали.
    и пока раду не выбрали просили не критиковать пороха.

    так что погодите и ЗЕ будем критиковать.тем более,что уже видны очень и очень серьезные промахи в его политике

  5. #53285

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Ви повторюєтеся в тому, що на критику Зе та його прибічників у вас єдина відповідь – «а ваш Петя…» і т.п. Не відчуваєте себе зомбованим? Адже Україна не ділиться не Зе та Петю. Вона набагато більша.

    Ось і пишіть про Україну, а не «а Петя, а Петя…».

    PS Невже таки забанили?
    У нас, цілком очевидно, різне розуміння слова "критика". Ви вважаєте, що, наприклад, потішна табличка з п. 53270 - це критика прибічників? На мій погляд - прояв ірраціональної озлобленості і бажання хоч якось "ущипнути" проклятих суперників, які "несправедливо" опинились у виграші. ( Або й ворогів, судячи з емоційного забарвлення). Чи, може, критикою вважати постійні запити від істеричних осіб - чому Зеленський не виконав те, те і те, незважаючи на очевидне - функціонування ще старої виконавчої влади і відсутність у Зеленського можливості щось робити? Або приписування йому (Зе) фантастичних сценаріїв розвалу України, не розпроданих остаточно ще з часів 2 туру президентських виборів?

    Критикуйте нового президента за його справи, і ми ще побачимо, хто з нас робитиме це жорсткіше. Коли ви повторюєте опуси деяких осіб, яких я маю задоволення не бачити завдяки списку ігнора, але в лайт-версії, то чи далеко ви від них пішли?

    Щодо " Докажите свои слова и я забаню товарища за ложь и клевету.
    Ну или вас." Я не зрозумів, що потрібно доводити, де там ложь і клевета, і чому взагалі цей рядовий епізод щоденної переписки привернув вашу увагу. Тому залишаю це на ваш розсуд.

  6. #53286
    Аватар для Vendis
    Реєстрація
    03 листопад 2008
    Дописів
    8 427

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    как сильно написано,прям слезу пустил.
    не хватает в конце ,что все обнялись и плакали
    Тебя так точно, мля, опустило. Башкой об асфальт. И не в конце, а ещё в самом начале.

  7. #53287

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    а у вас видимо память плохая.
    про яныка тоже долго вспоминали.
    и пока раду не выбрали просили не критиковать пороха.

    так что погодите и ЗЕ будем критиковать.тем более,что уже видны очень и очень серьезные промахи в его политике
    З яником абсолютно інша ситуація. Тоді був цивілізаційний вибір між євразійським союзом та євроатлантичним. Тоді було і справді або то або то.

    Зараз напрям до євроатлантичного союзу ніхто не оспорює (маргіналів у рахунок не беремо), питання у методах і хто буде направляти. А цей напрям могли направляти дуже багато особистостей. Так що або той, або той – не стояло в принципі. Ну хіба що у другому турі президенських, по природі останнього. Але він вже так давно позаду.

    Так що ось це постійне « ви критикуєте Зе? Так ваш Петя…» ну дуже глупо виглядає. Як розмова зомбованих.
    І так, дуже швидко Зе будуть ненавидіти у найпершу чергу його прибічники зараз. Бо те що він наобіцяв просто неможливе. Будуть кричати, що їх обманули.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  8. #53288
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від RomanLV Переглянути допис
    я во времена начала президенства пороха говорил что надо начинать с судей-прокуроров (реформы всмысле начинать), так и сейчас надеюсь что Зе ними серьезно займется.
    Вы стали бы пилить сук, на котором сидите? Вот и он не станет.
    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Впервые за 15 лет 50,5% украинцев считают, что события в стране развиваются в правильном направлении.
    Было бы странно, если бы 73%-ные зелёные овцы считали бы иначе.
    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Чего-то петики не возбудились от опроса. А как вам это? "Ежегодно от туберкулеза в Украине умирает 4 тыс. человек", - Розенко https://censor.net.ua/news/3144322/e...elovek_rozenko
    Сколько наших ребят погибает на войне за год?
    Т.е. если от туберкулёза умирает больше, чем на фронте, то на солдат можно плевать? Они не важны? Их не жаль?
    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    16 ч.
    Хотіли 4 000 євро? Отримуйте своїх 4 000 євро.
    "Бачили очі, що купували"(с)
    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Но вот вопрос: несут ли ответственность обманутые люди?
    Разумеется. Почему-то у 25% хватило ума вырубить телевизоры и радио, чтобы не отсыхали мозги. А 73% жрали это дерьмо, как не в себя, хотя насильно в них никто не запихивал.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  9. #53289

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Щодо " Докажите свои слова и я забаню товарища за ложь и клевету.
    Ну или вас." Я не зрозумів, що потрібно доводити, де там ложь і клевета, і чому взагалі цей рядовий епізод щоденної переписки привернув вашу увагу. Тому залишаю це на ваш розсуд.
    На усіляк випадок – я ніколи не був модератором цього форуму.

    PS
    Чи, може, критикою вважати постійні запити від істеричних осіб - чому Зеленський не виконав те, те і те, незважаючи на очевидне - функціонування ще старої виконавчої влади і відсутність у Зеленського можливості щось робити?
    Адекватна відповідь на звинувачення у недалекому минулому, де той ж Петя не мав ніякої влади.
    З вас сміються.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  10. #53290
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    Тебя так точно, мля, опустило. Башкой об асфальт. И не в конце, а ещё в самом начале.
    так что никто не обнялся и не плакал?
    а как же скидки если голосуешь за пепо?

    ну извините,что я не нахожусь в вашей палате.
    зато у вас дейнерис есть))

  11. #53291
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    З яником абсолютно інша ситуація. Тоді був цивілізаційний вибір між євразійським союзом та євроатлантичним. Тоді було і справді або то або то.

    Зараз напрям до євроатлантичного союзу ніхто не оспорює (маргіналів у рахунок не беремо), питання у методах і хто буде направляти. А цей напрям могли направляти дуже багато особистостей. Так що або той, або той – не стояло в принципі. Ну хіба що у другому турі президенських, по природі останнього. Але він вже так давно позаду.

    Так що ось це постійне « ви критикуєте Зе? Так ваш Петя…» ну дуже глупо виглядає. Як розмова зомбованих.
    І так, дуже швидко Зе будуть ненавидіти у найпершу чергу його прибічники зараз. Бо те що він наобіцяв просто неможливе. Будуть кричати, що їх обманули.
    абсолютно несогласен.
    вы помните только тот момент.а я до революции помню возмущение народом по поводу качества жизни (налоговый майдан и т.д) и это тоже являлось неотьемлемой частью той революции о которой говорили.
    и именно у нас движимая силу уровень жизни.а не ес,рф и т.п вещи.

    так вот как яныка за растрату звф критиковали.так порошенко критикуют за воровство и удержании украины от ес.
    и по сути мы видим сейчас все старые лица,которые понатыкал порох в последние свои дни и эти лица все делают,чтоб украине было плохо.
    поэтому и вспоминают пороха часто и плохими словами.

    будут.
    и критиковать будут.
    это нормально в цивилизованных странах.
    или вам это не нравится?

  12. #53292

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    абсолютно несогласен.
    вы помните только тот момент.а я до революции помню возмущение народом по поводу качества жизни (налоговый майдан и т.д) и это тоже являлось неотьемлемой частью той революции о которой говорили.
    и именно у нас движимая силу уровень жизни.а не ес,рф и т.п вещи.

    так вот как яныка за растрату звф критиковали.так порошенко критикуют за воровство и удержании украины от ес.
    и по сути мы видим сейчас все старые лица,которые понатыкал порох в последние свои дни и эти лица все делают,чтоб украине было плохо.
    поэтому и вспоминают пороха часто и плохими словами.

    будут.
    и критиковать будут.
    это нормально в цивилизованных странах.
    или вам это не нравится?
    Нагадаю, усе розпочалося з відміни програми асоціації у ЄС. Тобто саме геополітичний вибір.

    Будете критикувати, будете. Але те що вам стане зрозуміло потім, для деяких зрозуміло вже зараз. По його команді, по його депутатам тощо. По суддівським рішенням зрештою. І чому ви вважаєте, що інші повинні мовчати?
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  13. #53293

    Реєстрація
    15 червень 2009
    Звідки Ви
    укрстеп
    Дописів
    10 014

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис

    Адекватна відповідь на звинувачення у недалекому минулому, де той ж Петя не мав ніякої влади.
    З вас сміються.
    То було до модератора.

    Петя не мав ніякої влади, кажете? Після цього ви розраховуєте на серйозний діалог? Вже не згадуючи, що той був при владі 5 років, а новий - 95 днів?

  14. #53294
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Нагадаю, усе розпочалося з відміни програми асоціації у ЄС. Тобто саме геополітичний вибір.

    Будете критикувати, будете. Але те що вам стане зрозуміло потім, для деяких зрозуміло вже зараз. По його команді, по його депутатам тощо. По суддівським рішенням зрештою. І чому ви вважаєте, що інші повинні мовчати?
    то о чем вы пишете была лишь точка кипения,а началось именно с тарифов.налогов,крышевания и разворовывания бюджета.
    странно,что вы этого не помните.
    вспомните юльку на елке,если забыли.
    она точно никаким боком к ес не была

    так вот удивительным является то,что этим людям не видно было воровство при порошенко,но стало видно сейчас.
    то ли целитель появился какой-то,то ли третий глаз при медитации открылся.
    не расскажете откуда такое феноменальное исцеление стольких людей?

  15. #53295

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Петя не мав ніякої влади, кажете? Після цього ви розраховуєте на серйозний діалог? Вже не згадуючи, що той був при владі 5 років, а новий - 95 днів?
    Я сказав що ніякої? Я сказав що не абсолютна. Багато питань було таки поза меж його компетенції. Що звісно не завадило зепропоганді.

    Як у Зе зараз.Але навіть у тому де він керує (зовнішня політики наприклад) в нього провал за провалом.

    По ідеї в Зе незабаром влада буде набагато більша, аніж у будь якого Президента до цього. Ось тільки є сумніви у вірності зекоманди до свого клоуна.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  16. #53296
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Нагадаю, усе розпочалося з відміни програми асоціації у ЄС. Тобто саме геополітичний вибір.
    Не совсем. Точнее, совсем не с этого. Отказ от Ассоциации привел к студенческому ОЧЕНЬ ВЯЛОМУ майдану, который немного постоял, и уже, практически, расходился и разъезжался. Началось все с жесткого и бессмысленного разгона этих студентов, для чего не было вообще никакого повода. Поэтому там далеко не цивилизационный выбор был, а выбор собственного достоинства - либо ты раб покорный, либо - свободный человек.

  17. #53297
    Аватар для M-357
    Реєстрація
    16 вересень 2018
    Дописів
    661

    Типово

    Гы, в ветке шо три месяца назад, шо щас - одни и те же аргументы и контраргументы. Через полгода зайду - ничего не изменится

  18. #53298
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від M-357 Переглянути допис
    Гы, в ветке шо три месяца назад, шо щас - одни и те же аргументы и контраргументы. Через полгода зайду - ничего не изменится
    ... только три месяца назад это еще хоть как то было актуально....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  19. #53299
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Зрозуміло і те, що виборцям Порошенка теж "...вложили в голову ложные приоритеты, много лжи, много манипуляций. "
    Хрен тебе! Сторонники Порошенко не смотрят ТВ, не заглядывают в рот Пороху, как Глобус Портянке, не висят круглосуточно на сайтах и ФБ Пороха, как Глобус на Бужанском и Дубинском, и т.п. Порохоботы смотрят/слушают/читают РАЗНЫЕ источники, иногда и вражеские, особенно внимательно - соцсети РЕАЛЬНЫХ людей (атошники, волонтёры, беженцы и т.п.), поэтому у нас РАЗНОСТОРОННЯЯ информация, а не однобокая, как у вас. Соответственно и выводы более ОБЪЕКТИВНЫЕ. Обтекай.
    Дотепер я бачу прояви шоку і істерики з порошкового боку
    Галлюцинации лечит психиатр. Обратись - может, поможет.
    і ці вбогенькі малюночки, де чутки густо перемішані з плодами бурхливої уяви, вони ж лише підтверджують це. На який рівень інтелекту це розраховано? Так і хочеться спитати - по собі міряєте, чи що?
    "Чья б корова мычала!"(с) Напомнить, что ВАШЕ стадо постило в адрес Пороха пять лет, или сам в темах найдёшь?
    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Я бачу занепокоєння з боку тих, для кого Україна не байдужа.
    +1000
    Цитата Допис від Vendis Переглянути допис
    Давайте назовем вещи своими именами: в разгар войны был совершен государственный переворот - враг добился устранения Главкома ВСУ ...
    И убрали его, в итоге, не диверсанты ГРУ, а миллионы зебилов.
    Это такой позор и такая подлость...
    ППКС
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  20. #53300

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від vop Переглянути допис
    Не совсем. Точнее, совсем не с этого. Отказ от Ассоциации привел к студенческому ОЧЕНЬ ВЯЛОМУ майдану, который немного постоял, и уже, практически, расходился и разъезжался. Началось все с жесткого и бессмысленного разгона этих студентов, для чего не было вообще никакого повода. Поэтому там далеко не цивилизационный выбор был, а выбор собственного достоинства - либо ты раб покорный, либо - свободный человек.
    Так це і був цивілізаційний вибір, показати що населення не має право вибору.
    А населення сказало, що таки має.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

Сторінка 2665 з 3000 ПершаПерша ... 166521652565261526552656265726582659266026612662266326642665266626672668266926702671267226732674267527152765 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті