Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2664 з 3000 ПершаПерша ... 166421642564261426542655265626572658265926602661266226632664266526662667266826692670267126722673267427142764 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 53 261 по 53 280.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #53261
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Дотепер я бачу прояви шоку і істерики з порошкового боку, і ці вбогенькі малюночки, де чутки густо перемішані з плодами бурхливої уяви, вони ж лише підтверджують це. На який рівень інтелекту це розраховано? Так і хочеться спитати - по собі міряєте, чи що?
    Так може спростуеш?

  2. #53262
    Kokses
    Guest

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Дотепер я бачу прояви шоку і істерики з порошкового боку, і ці вбогенькі малюночки, де чутки густо перемішані з плодами бурхливої уяви, вони ж лише підтверджують це. На який рівень інтелекту це розраховано? Так і хочеться спитати - по собі міряєте, чи що?
    Докажите свои слова и я забаню товарища за ложь и клевету.
    Ну или вас.

  3. #53263
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від Королевишна-Красавишна Переглянути допис
    эти цифры как-то связаны в пяти минутах времени ?))))) чото я запуталась )))) за пять минут вкуда 4% слямзил?)))
    Королевишна, Вы как первый раз с Беззебом общаетесь. Оно ж не включает то, что ему заменяет мозг, когда языком работает.
    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    четко и понятно послал.
    Себя?
    Цитата Допис від marant Переглянути допис
    Возар - ты как баба базарная!
    А ты без "как".
    Цитата Допис від marant Переглянути допис
    Ведьма, а ничего, что всюду еще сидит старая порошенковская власть? Взять хотя бы судовую систему?
    В Окружном суде сидят люди Пороха??? Люди Пороха принимают решения, которые ВРЕДЯТ ему??? Ты что куришь, чучело?
    и для многих решений нужна работа Рады?
    Нынешняя Рада отработала лучше всех предыдущих вместе взятых! А новоизбранная - это не Рада, а ширма: все решения будут приниматься БЕНЕЙ, а Рада всего лишь законодательно будет это оформлять.
    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Президент працює вже більше 2 місяців
    ТРИ!! Четвёртый уже пошёл.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #53264
    Аватар для Scirpion4iк
    Реєстрація
    28 липень 2019
    Дописів
    1 394

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Я бачу занепокоєння з боку тих, для кого Україна не байдужа.
    Наша с тобой или твоя с ним? (с)

  5. #53265
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Гарант вчора у зверненні вирішив кольори прапора перевернути на жовто-сині ?
    https://mi100.info/2019/08/22/davajt...prapora-video/

    Державний Прапор України – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів

  6. #53266
    Аватар для Scirpion4iк
    Реєстрація
    28 липень 2019
    Дописів
    1 394

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Гарант вчора у відео вирішив кольори прапора перевернути на жовто-сині ?
    https://mi100.info/2019/08/22/davajt...prapora-video/
    А каких цветов у нас флаг?
    Синьо жовтий, чи жовто синій то змінює щось?

  7. #53267

    Реєстрація
    14 грудень 2008
    Дописів
    6 880

    Типово

    не придирайтесь к мальчику
    мог бы вообще сказать, что зеленый - это смесь желтого и голубого и объявить его цветом единой Украины

  8. #53268
    Аватар для Scirpion4iк
    Реєстрація
    28 липень 2019
    Дописів
    1 394

    Типово

    Цитата Допис від ahez Переглянути допис
    не придирайтесь к мальчику
    мог бы вообще сказать, что зеленый - это смесь желтого и голубого и объявить его цветом единой Украины
    ЗаЄду уже было...баян.

  9. #53269

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 856

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Гарант вчора у зверненні вирішив кольори прапора перевернути на жовто-сині ?
    https://mi100.info/2019/08/22/davajt...prapora-video/
    в школе как учили?

    Бій відгримів. Жовто-сині знамена
    Затріпотіли на станції знов.
    (с)

    не сине-жовти ,а наоборот

  10. #53270
    Аватар для vop
    Реєстрація
    11 січень 2007
    Дописів
    28 619

    Типово

    Цитата Допис від Манула Переглянути допис
    Гарант вчора у зверненні вирішив кольори прапора перевернути на жовто-сині ?
    https://mi100.info/2019/08/22/davajt...prapora-video/
    Сижу и думаю, может премию вам какую выписать. Хорошо работаете. Такие зашквары вытаскиваете, что аж дух захватывает.

  11. #53271
    Аватар для Манула
    Реєстрація
    11 жовтень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    13 994

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    в школе как учили?

    Бій відгримів. Жовто-сині знамена
    Затріпотіли на станції знов.
    (с)

    не сине-жовти ,а наоборот
    Я не знаю які кольори у вас, може і зелені, хто зна.
    А в Україні синьо-жовтий державний прапор за Конституцією, свято якого сьогодні відзначається
    Востаннє редагував Манула: 23.08.2019 о 14:17

  12. #53272
    Аватар для Scirpion4iк
    Реєстрація
    28 липень 2019
    Дописів
    1 394

    Типово

    Зелёный, это что за зашквар? https://www.epravda.com.ua/news/2019...0900/index.amp

    Ладно Беня тоже играет на рынке топлива, ноу проблем, почему фирма пустышка без уставного капитала? АлеГараж!

  13. #53273
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Какжыш так!!!!! ))


    Дело НАБУ по «Роттердам+» необоснованное и бесперспективное, заявил бывший глава Закарпатской облгосадминистрации и экс-председатель Луганской областной военно-гражданской администрации Геннадий Москаль (https://ukranews.com/news/649574-del...ktivnoe-moskal).

    Он отметил, что в деле «Роттердам+» отсутствует состав преступления, а обвинения НАБУ в том, что уголь не завозился в Украину из Роттердама, свидетельствуют о некомпетентности следователей. По его мнению, дело имеет все признаки политического заказа, а отмена формульного подхода к ценообразованию была выгодна владельцам энергоемких предприятий, в частности, Игорю Коломойскому.
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  14. #53274
    Аватар для Scirpion4iк
    Реєстрація
    28 липень 2019
    Дописів
    1 394

    Типово

    Ота матюклыва курва нынче авторитет?

  15. #53275
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Scirpion4iк Переглянути допис
    Ота матюклыва курва нынче авторитет?
    который подсел на потоки контрабанды и румынам помогал гражданство раздавать и мутить интересные вещи
    для них авторитет 100%
    лесика то тянули к пете

  16. #53276
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Как не обгадиться когда возразить нечего? Лей говно на говорящего ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  17. #53277
    Аватар для Scirpion4iк
    Реєстрація
    28 липень 2019
    Дописів
    1 394

    Типово

    Цитата Допис від bezzeb Переглянути допис
    который подсел на потоки контрабанды и румынам помогал гражданство раздавать и мутить интересные вещи
    для них авторитет 100%
    лесика то тянули к пете
    Ты наверно румын с венграми спутал)

  18. #53278
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    неа,не так.надо просто работать нормально и искать подтверждение слов от нормальных людей,а не скомпромитированных.
    а то неся слова испачканного в говне человека можно и самому испачкаться.
    да,возар?

  19. #53279
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Scirpion4iк Переглянути допис
    Ты наверно румын с венграми спутал)
    а может

  20. #53280

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від Йоран Переглянути допис
    Я повторюю? Цю тезу ( про "вложили в голову" ) я чую майже виключно з іншого табору. Сьогодні я її лише віддзеркалив. Для наглядності. Міг би ще додати про баранів, дебілів і подібне, на вибір. Для симетрії, знову ж таки.

    І не варто монополізувати турботу про долю України. Бо з часом ці потуги будуть викликати вже не жарти і сарказм, а лише жалісливе співчуття.
    Ви повторюєтеся в тому, що на критику Зе та його прибічників у вас єдина відповідь – «а ваш Петя…» і т.п. Не відчуваєте себе зомбованим? Адже Україна не ділиться не Зе та Петю. Вона набагато більша.

    Ось і пишіть про Україну, а не «а Петя, а Петя…».

    PS Невже таки забанили?
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

Сторінка 2664 з 3000 ПершаПерша ... 166421642564261426542655265626572658265926602661266226632664266526662667266826692670267126722673267427142764 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті