Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2191 з 3000 ПершаПерша ... 1191169120912141218121822183218421852186218721882189219021912192219321942195219621972198219922002201224122912691 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 43 801 по 43 820.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #43801
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    телемост отменили - отменили. действие? - действие
    Чье это действие?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  2. #43802
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Ну хоть что то конкретное. От власти. Не зелёной.
    замах на скоення держзрады - они там в ГПУ совсем перебухали?
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  3. #43803
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Ну - другое дело.

    На фоне пафосных но соплей бла\бла\бла зеленого, Парубий только что - сделаю все возможное, что бы не допустить этого телемоста. Вплоть - соберемся в четверг и примем необходимые законодательные акты.
    и пох на регламент и рссматривающийся Закон
    это тот законник, который Зе пеняет несоблюдение норм при подписании Законов
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  4. #43804

    Реєстрація
    14 листопад 2017
    Дописів
    2 354

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    замах на скоення держзрады - они там в ГПУ совсем перебухали?
    это по-божески, а могли б в "Азов" для прохождения службы отправить...

  5. #43805
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    замах на скоення держзрады - они там в ГПУ совсем перебухали?
    Был бы ГП юристом может и разобрался а так только бухать и может...
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  6. #43806
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від _pavel Переглянути допис
    Почему не удалась ? Уже РФ СМИ кричат , что отменили из-за угроз физической расправы со стороны националистов .
    Завтра ою этом же напечатает Вашингтон Пост и ещё ряд карманных западных изданий .
    И чест говоря , выглядит так себе это все со стороны .
    Ты живешь в слишком цивилизованном месте. Если драки нету, провокация не удалась... Почему не довели до драки, это уже другой вопрос...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  7. #43807
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Интересно, медведчука наконец посадят?
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  8. #43808
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 656

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    замах на скоення держзрады - они там в ГПУ совсем перебухали?
    А що не так?
    "Стаття 111. Державна зрада
    1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України ..."

    Все вірно, кваліфікація правильна - нехай тепер вигрібають!
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  9. #43809
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    А що не так?
    "Стаття 111. Державна зрада
    1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України ..."

    Все вірно, кваліфікація правильна - нехай тепер вигрібають!
    1. Замахом на злочин є вчинення особою з прямим умислом діяння (дії або бездіяльності), безпосередньо спрямованого на вчинення злочину, передбаченого відповідною статтею Особливої частини цього Кодексу, якщо при цьому злочин не було доведено до кінця з причин, що не залежали від її волі.

    2. Замах на вчинення злочину є закінченим, якщо особа виконала усі дії, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця, але злочин не було закінчено з причин, які не залежали від її волі.

    3. Замах на вчинення злочину е незакінченим, якщо особа з причин, що не залежали від п волі, не вчинила усіх дій, які вважала необхідними для доведення злочину до кінця.
    с каких делов она правильная?
    говорю тебе, понедельник, Юре тяжело, бутыль вискаря накануне был лишний
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  10. #43810
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    с каких делов она правильная?
    говорю тебе, понедельник, Юре тяжело, бутыль вискаря накануне был лишний
    Та забей.
    Я тебе сладкого принес

    Nuss Pavlo3 ч.
    Тимошенко, которая ялвяется давним союзником, партнером и другом владельца проруских телеканалов, кума Путина, Медведчука, заявила, что "Телемост — это нож в спину Украине от Порошенко".
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  11. #43811
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Та забей.
    Я тебе сладкого принес
    ну не сказала бы ты бы доника или шрайка какого приволок бы в ее тему - мол сука старая не осудила
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  12. #43812

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 852

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Чье это действие?
    ну, если по версии прихильників Пети, во всех бедах виноват уже Зеленский, то и досягнення тоже его заслуга. не?

  13. #43813
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від 1234A Переглянути допис
    ну, если по версии прихильників Пети, во всех бедах виноват уже Зеленский, то и досягнення тоже его заслуга. не?
    А если не дрочить? Что получится? ))
    Досягнення одно - неспроможнисть оперативно реагировать на вызовы.
    То что рыги отползли - это всего лишь их желание. И смысл Президента - в управлении страной, а не кормить овец и радоваться что в этот раз само рассосалось...
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  14. #43814

    Реєстрація
    01 березень 2018
    Звідки Ви
    г. Киев
    Дописів
    1 509

    Типово

    Украину планомерно толкают к масштабный войне, в которой у нее нет ни единого шанса. Все попытки политического разрешения конфликта пресекаются.

  15. #43815
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Gray Wolf Переглянути допис
    Украину планомерно толкают к масштабный войне, в которой у нее нет ни единого шанса. Все попытки политического разрешения конфликта пресекаются.
    Войне с кем?
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  16. #43816
    Аватар для Самолет
    Реєстрація
    18 жовтень 2006
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    22 656

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    с каких делов она правильная?
    говорю тебе, понедельник, Юре тяжело, бутыль вискаря накануне был лишний
    С таких. Нормальная правильная квалификация.
    СЛАВА УКРАЇНІ!

  17. #43817
    Аватар для Rockatansky
    Реєстрація
    10 березень 2019
    Дописів
    834

    Типово

    Цитата Допис від Gray Wolf Переглянути допис
    Украину планомерно толкают к масштабный войне, в которой у нее нет ни единого шанса. Все попытки политического разрешения конфликта пресекаются.
    Да, именно так. Россия против политического разрешения конфликта. Её больше интересует война. Не масштабная конечно

  18. #43818
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Вибачте мій перфекціонізм.

    Цитата президента Зеленського:

    Телеміст – це «спроба розділити нас перед виборами на два табори. Одному табору політики розкажуть: «Конечно, давайте поговорим, надо забывать обиды, мы же братские народы, подумаешь, тысячи погибших наших ребят». Другі політики закличуть обуритись. І, прикриваючись патріотизмом, підуть заробляти бали на вибори».

    Так от, запитання в студію. Якщо про обидва табори сказано в негативному ключі, то до якого з них відносить*Володимир Зеленський*своїх прибічників? До першого, чи до другого?

    Слова - вони такі...

    Джерело: блог Віктора Шлінчака

    Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/columns/victors...iy-608107.html
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  19. #43819
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Самолет Переглянути допис
    С таких. Нормальная правильная квалификация.
    патамушта(с)
    понил
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  20. #43820

    Реєстрація
    14 листопад 2017
    Дописів
    2 354

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Так от, запитання в студію. Якщо про обидва табори сказано в негативному ключі, то до якого з них відносить*Володимир Зеленський*своїх прибічників? До першого, чи до другого?

    тоже об этом подумал. где в этом раскладе "слуга народа?"

Сторінка 2191 з 3000 ПершаПерша ... 1191169120912141218121822183218421852186218721882189219021912192219321942195219621972198219922002201224122912691 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті