https://www.eurointegration.com.ua/n...06/27/7097859/
Президент Володимир Зеленський запевняє, що під час поїздки до Європи ставив європейським лідерам питання щодо повернення Росії до ПАРЄ, але всі вони зазначили, що ця справа вже вирішена.
Про це Зеленський заявив на брифінгу в Києві 27 червня, передає "Європейська правда".
"Я був у Брюсселі, я був у Парижі, я був у Берліні. Щодня, крім зустрічей з фрау Меркель і президентом Макроном, у мене було по 7 зустрічей щодня. На кожній зустрічі я піднімав це питання з приводу повернення Росії до ПАРЄ, і повірте мені, кожна з цих людей говорила мені: Володимире, зрозумійте, ПАРЄ - це майданчик для перемовин, така ситуація... Тобто, це рішення було вже давно", - сказав він.
я оказался прав .
решили это еще в сочи с меркель я думаю , как и северный поток-2 как и ее пенсию по сути .





Bookmarks