Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 2030 з 3000 ПершаПерша ... 1030153019301980202020212022202320242025202620272028202920302031203220332034203520362037203820392040208021302530 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 40 581 по 40 600.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #40581

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    А він вже і почав ВСЕ руйнувати.
    На міжн. арені. У країні.
    Кожен день новини про повернення ригів, комуняк, куми, друзі, бізнес-партнери, сєпари, бандюкі, рейдер у владі.
    Злив нашіх позицій по всім напрямкам.
    Вже і Свати повертаються. А от боротьби с корупцією зась.
    Пипец. Порошенко построил систему которая без усилий начала сыпаться ...

    Может пора понять что Украине отвели время , и оно закончилось и Порошенко его просрал ?

  2. #40582

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Пипец. Порошенко построил систему которая без усилий начала сыпаться ...

    Может пора понять что Украине отвели время , и оно закончилось и Порошенко его просрал ?
    1 хто отвьол?
    2 точно Порох? ви не при ділах? ваше діло тільки на форумах патякати?.. із закритим ротом...


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  3. #40583
    Аватар для evgenij
    Реєстрація
    19 січень 2007
    Дописів
    21 333

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Пипец. Порошенко построил систему которая без усилий начала сыпаться ...

    Может пора понять что Украине отвели время , и оно закончилось и Порошенко его просрал ?
    Получается ЗЕленский - подставное лицо Порошенко?
    Вот он нигодяй
    Люди, имеющие низкий уровень квалификации, делают ошибочные выводы и принимают неудачные решения, но не способны осознавать свои ошибки...

  4. #40584
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Пипец. Порошенко построил систему которая без усилий начала сыпаться ...

    Может пора понять что Украине отвели время , и оно закончилось и Порошенко его просрал ?
    Порошенко будував нову, а тут при Зеленському знову вилізла стара, совково регіоналівіському вигляді. І таке повторення ж того старого виглядає кумедно, коли цього не бажають визнавати.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  5. #40585
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Пипец. Порошенко построил систему которая без усилий начала сыпаться ...

    Может пора понять что Украине отвели время , и оно закончилось и Порошенко его просрал ?
    Кто? путин? И что ПО ВАШЕМУ теперь будет со страной, еще вчера называвшейся Украина?
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  6. #40586
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    схемы он ломал
    суки, вы суки
    Армия, Вера, Мова
    А ты реальный зебил. Дальше читал?

    ...
    Також акцентували, що в період, якого стосується розслідування, Бірюков не мав статусу в міністерстві, доступу до тендерних операцій, матеріальної відповідальності тощо. Десь можу солідаризуватися з цією оцінкою.
    ...
    Діяльність структури дала надзвичайно позитивний ефект - різко скоротилися корупція, нечесні тендери тощо. Зросла і якість поставок, а це вже питання життя і здоров'я наших захисників. Але в той час справді були кілька скандалів та звинувачення у завищенні цін, зокрема на паливно-мастильні матеріали. Одне з таких звинувачень оприлюднив лідер групи "Інформаційний спротив", нині трагічно загиблий нардеп Дмитро Тимчук. Я добре пригадую ті розслідування. Бірюкова в чомусь конкретному не підозрювали, та й він більше тоді займався питаннями правового захисту військовослужбовців. А закиди пролунали на адресу двох інших, значно впливовіших членів "десанту": Юрія Гусєва, лідера "десантників", який завдяки цьому обійняв посаду заступника міністра, та ініціатора "Волонтерського десанту" Давида Арахамії.
    Давид Арахамія сьогодні №4 у списку "Слуги Народу", а ще новопризначений Зеленським секретар Національної інвеститційної ради.
    ...
    Але є в історії "Волонтерського десанту" дійсно є неприємна сторінка. Й пов'язана вона зі згаданим вище Юрієм Гусєвим. Це людина, яка найуспішніше конвертувала волонтерство у персональну кар'єру та реальний доступ до матеріальних цінностей. Його жорстко звинувачували і в 2015 році, і в наш час. Але, попри це Гусєв спершу навіть появився на безумовно прохідному місці №41 в списку "Слуги народу".
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  7. #40587
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    1 хто отвьол?
    2 точно Порох? ви не при ділах? ваше діло тільки на форумах патякати?.. із закритим ротом...
    А вы не знаете?
    Снова по новостям опаздываете?
    Не помните под что нам давали кредиты и под какие сроки?

  8. #40588
    Аватар для bezzeb
    Реєстрація
    25 червень 2009
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    28 422

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Порошенко будував нову, а тут при Зеленському знову вилізла стара, совково регіоналівіському вигляді. І таке повторення ж того старого виглядає кумедно, коли цього не бажають визнавати.
    Потому что вместо посадить рыгов за преступления порох сделал часть их бпппшниками,часть патриотами как ахметова и часть просто оставил в покое.
    Вот и результат этого.

    И это никак не постройка нового,это компромисс между кланами

  9. #40589

    Реєстрація
    15 січень 2013
    Дописів
    25 866

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Порошенко будував нову, а тут при Зеленському знову вилізла стара, совково регіоналівіському вигляді. І таке повторення ж того старого виглядає кумедно, коли цього не бажають визнавати.
    а всегда говорил. не сломав старого - новое на этом месте строить бессмысленно.

  10. #40590
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Пипец. Порошенко построил систему которая без усилий начала сыпаться ...
    Система на пропаганде и ботах из которой песок сыпется

  11. #40591
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Да никакую систему Пэтро не построил. Так старую возглавил. Которая уже сыпалась в 2004 и в 2014. Вот она и посыпалась в 2019. И кстати нету никаких гарантий что Зе! там что то построит.... так что ждем 2024
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  12. #40592
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Не песок, а сахар
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  13. #40593
    Аватар для Abyss
    Реєстрація
    25 листопад 2004
    Дописів
    14 559

    Типово

    Ага, и Шурик уже спрыгнул.
    "Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки

  14. #40594
    Аватар для evgenij
    Реєстрація
    19 січень 2007
    Дописів
    21 333

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Да никакую систему Пэтро не построил. Так старую возглавил. Которая уже сыпалась в 2004 и в 2014. Вот она и посыпалась в 2019. И кстати нету никаких гарантий что Зе! там что то построит.... так что ждем 2024
    Куда его поведут то он и построит, а кто пастух всем известно.
    Люди, имеющие низкий уровень квалификации, делают ошибочные выводы и принимают неудачные решения, но не способны осознавать свои ошибки...

  15. #40595

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Система на пропаганде и ботах из которой песок сыпется
    це ти так попереджаєш людство про те, як посипеться система зеленої шмарклі?


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  16. #40596
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Ага, и Шурик уже спрыгнул.
    ...опять в полете. Летчиком сложно ... ))
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  17. #40597
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    Ага, и Шурик уже спрыгнул.
    Да еще с Пэтра. Я в отличии от некоторых не прячу свое мнение. Не идешь вперед, не оправдываешь ожидания нах с пляжа. Зе! затормозит, ляжет под систему, точно так же пойдет нах как Пэтро, или Филатов....
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  18. #40598
    Аватар для evgenij
    Реєстрація
    19 січень 2007
    Дописів
    21 333

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Да еще с Пэтра. Я в отличии от некоторых не прячу свое мнение. Не идешь вперед, не оправдываешь ожидания нах с пляжа. Зе! затормозит, ляжет под систему, точно так же пойдет нах как Пэтро, или Филатов....
    Поломать систему не проблема, главное чтоб потом хоть кто то остался чтобы строить новую
    Люди, имеющие низкий уровень квалификации, делают ошибочные выводы и принимают неудачные решения, но не способны осознавать свои ошибки...

  19. #40599
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Да никакую систему Пэтро не построил. Так старую возглавил. Которая уже сыпалась в 2004 и в 2014. Вот она и посыпалась в 2019. И кстати нету никаких гарантий что Зе! там что то построит.... так что ждем 2024
    Вобщем то да но несовсем. Информационная площадь пети присутствовала своя построенная на войне. Пишу с прошедшем времени потому что зашаталлсь.

    Например Зеля не трёт комменты, как это делает Петя. У Зели демократия , у Пети вакуум. И на петеных ресурсах вакуум.

    Пятачков щас штырит. Зайди в группы патриотов и посмотри на эти скрепы.



    Это они типа Европа и неросия.

    Скоро можно будет тему новую открывать с этими перлами.

  20. #40600
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від evgenij Переглянути допис
    Поломать систему не проблема, главное чтоб потом хоть кто то остался чтобы строить новую
    Эта территория НИКОГДА не будет пустой. Вопрос лишь в качестве человеческих ресурсов. То что народ массово сказал Пэтру нах, дает некоторую надежду. Но только некоторую. Потому что ломать не строить. А мы еще и ломать то толком не научились. Все откатываемся назад.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

Сторінка 2030 з 3000 ПершаПерша ... 1030153019301980202020212022202320242025202620272028202920302031203220332034203520362037203820392040208021302530 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті