| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
"Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки
"Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки
Не о Зеленском, но в тему текущих прений
Вот у человека есть мнение, озвучивает его (я с ним не совсем согласен, но почему то государственный национализм Ярош видит таким - некоторая самоизоляция от партнерских отношений с Европой, точнее будь с кем)
Дмитро Ярош с Юрий Бутусов и ещё 10.
2 ч. ·
Присвячується ПАРЄ
Або, «чому українці мають обирати український націоналізм?»
Нічого дивного не трапилося…
Зрадницька позиція Євросоюзу відкрито проявлялася як під час Революції Гідності, так і протягом всієї російсько-української війни. Голосування у ПАРЄ – це продовження Мінського договорняка, Північних та Південних потоків, словоблуддя про примирення ката і жертви тощо.
Сучасна Європа – стара політична повія, для якої право Нації на свою Державність нічого не варте. Її більше хвилює право жерти та право паруватися (не важливо хто з ким і як).
Такою є об’єктивна реальність.
Ще у далекому 2009 році в одній із своїх статей я риторично розмірковував: «Україна – європейська держава, українці – європейська нація. Так є вже багато тисяч років. Ні у кого з нас немає у цьому сумнівів. Але чи є європейською сучасна Європа? Ось тут – питання».
Ці ж події підкреслюють абсолютну правоту українського націоналізму: тільки розрахунок на власні сили свого народу, а не на «болотяні вогні» різних міжнародних центрів можуть привести нас до Перемоги у війні за Незалежність. Світ поважає тільки сильних, так давайте покажемо свою силу.
Національною ідеєю українців є віршована ідеологема Тараса Шевченка «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля». І тому, Перемога у нашій війні за Незалежність і здобуття Української самостійної соборної держави – це не «минувшина», а найнеобхідніша для майбутнього наших дітей і онуків реальність.
Безумовно, що найбільшим і головним ворогом України є Московська імперія. Звичайно ж, що нам потрібні союзники для того, щоб перемогти у війні за Незалежність. Беззаперечно, що дипломатичний фронт є дуже важливим у цій війні. (До речі, треба подякувати представникам Польщі, країн Балтії, депутатам інших європейських держав, які не продалися Кремлю і підтримують Україну в боротьбі з віковічним ворогом.)
Але, якщо не відбудеться максимальна мобілізація всіх моральних і матеріальних ресурсів нашого народу, якщо не буде завдано остаточної поразки промосковським політико-фінансовим угрупуванням та «капітулянтським партіям» всередині країни, ми не зможемо досягнути перемоги. Або, точніше, переможемо ми не скоро. І жертви будуть набагато більші…
Зараз же ще є шанс ситуацію виправити без зайвої крові. На виборах треба змінусувати ворогів української державності: колаборантів і капітулянтів. Це дасть можливість сформувати українську парламентську більшість і Уряд Перемоги.
На завершення символічний і злободенний вірш Олександра Олеся «Пам’ятай»
Коли Україна за право
життя
З катами боролась, жила
і вмирала,
І ждала, хотіла лише
співчуття,
Європа мовчала.
Коли Україна в нерівній
борьбі
Вся сходила кров'ю і
слізьми стікала
І дружної помочі ждала
собі,
Європа мовчала.
Коли Україна в залізнім
ярмі
Робила на пана і в
ранах орала,
Коли ворушились і скелі
німі,
Європа мовчала.
Коли Україна криваві
жнива
Зібравши для ката, сама
умирала
І з голоду навіть згубила
слова,
Європа мовчала.
Коли Україна життя прокляла
І ціла могилою стала,
Як сльози котились і в
демона зла,
Європа мовчала.
22. 08. 1931.
Слава Україні!
Анатолий Дацюк
- Порошенко ничего не сделал для армии, все - народ!
(в армии есть много излишков на продажу и мы сократим 1000 военных медиков)
- Офшоры-барыги!
(продолжаем держать весь бизнес в офшорах и платить большую дулю в бюджет Украины)
- Липецкая фабрика!
(нет, прямые гранты из российского бюджета - это норм, не переживаем)
- Слепой траст, вранье, барыга!
(передаем управление компаниями кому-то из братьев, одного из которых назначаем своим замом)
- Воровство, потоки, мародер!
(а, нет, в бюджете теперь достаточно бабла, чтобы платить по кредитам и без МВФ)
- Порошенко просто пиарился на Томосе, это все Филарет
(Филарет выступает за отмену Томоса, епархии перестают переходить в ПЦУ)
- Порошенко развел кумовство!
(добираем еще 200 человек в АП, используя ресурсы "квартала")
- Мы против кортежей!
(кортеж из 7 машин плюс отмена запрета на мигалки-крякалки; велосипед "не на часі")
- При Порошенко народ страшно обеднел!
(сокращаем на несколько миллиардов субсидии по коммуналке)
- Порошенко не освободил украинских моряков!
(мы не будем этим заниматься - есть уже какое-то там решение, хватит и этого)
- Почему Ахметов не сидит?!
(улыбаемся и машем на подписании инвестиций в ахметовское предприятие, называем его бизнесменом)
- Почему не сидят коррупционеры?!
(ой, а президент на это не влияет - мы не будем этим заниматься)
- Роттердам+ - это грабеж!
(назовем это Роттердам-)
- Порошенко договорился с Путиным!
(втихаря встречаем кума Путина в АП)
- Почему за Иловайск никто не наказан?
(назначаем Хомчака НГШ в обход процедуры)
- Порошенко хамит журналистам!
(предлагаем перейти на суржик, называем всех украинок "брендом")
- Мы будем делать все открыто!
(анально огораживаем комментарии к постам пресс-секретаря)
- Никакой заслуги Порошенко в международных отношениях нет!
(впервые за несколько лет не получаем приглашение на встречу G20)
- Минские договорняки!
(мы перестанем стрелять в одностороннем порядке и отправим в Минск Кучму)
- Это не Порошенко добился санкций, а Европа выступила единым фронтом против агрессора!
(возвращаем РФ в ПАСЕ)
------------- вы где-то тут -------------
- Никакой заслуги Порошенко в безвизе нет!
- Украина выстоит в войне...
Зеленский, почему не позвонил Меркель, что бы турецкие и азербайджанские представители в ПАСЕ правильно голосовали?
Почему я спрашиваю, а?
Осман Пашаев
1 ч. ·
п.с. все ясно неугомонным избирателям проигравшего? )Все о ПАСЕ и я о ПАСЕ. Даже в армянской делегации нашелся один депутат (из четырех), проголосовавший против возвращения России в парламентску ассамблею Совета Европы. А ведь Ереван не просто союзник России, а практически её 83-й регион после Беларуси. Зато Азербайджан и Турция в полном составе отличились. Единогласно за Россию. Стратегические партнёры Украины.
Может нам чартеры в Анталью отменить. Тем более есть техническое обоснование - туда летают корыта. Опасно. Всех в Грузию. А Турция почувствует. Мы на пятом месте по количеству и самый быстрорастущий рынок для их туризма.
Это какая-то мистика...
В родном городе Зеленского у памятника Богдану Хмельницкому отвалилась рука с булавой
![]()
"Саша, если кто-то будет собирать Путину на киллера по 50 гривень, так я дам за весь двор" (C) Одесские заметки
..да подпилили диверсанты, чо там гадать ....
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
..в Украине не ссылают .. некуда ...
Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks