Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1982 з 3000 ПершаПерша ... 9821482188219321972197319741975197619771978197919801981198219831984198519861987198819891990199119922032208224822982 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 39 621 по 39 640.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #39621
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    тобто ви, мєнт... ніколи про таке не чули....
    ангелин, гриневич точно не звонили, звонили автору учебника
    кто мог позвонить и отменить
    кто то из министерства, но гриневич не звонила
    президент, но об этом в статье нет ни слова
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  2. #39622
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    ангелин, гриневич точно не звонили, звонили автору учебника
    кто мог позвонить и отменить
    кто то из министерства, но гриневич не звонила
    президент, но об этом в статье нет ни слова
    Беда свидетелей секты Порошенко в том, что они слепо верят сообщениям в Интернете. (с) В.И. Ленин, с.п.с.с. т.66, стр. 66. (из работы "Как бороться с фейками")
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  3. #39623

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Abyss Переглянути допис
    В ролике это показано проблесковым маячком, как на российских кортежах. В Украине ни сирен, ни маячков как раз нет. Вернее, не было. Теперь, став президентом, Зеленский это исправил.
    "Президент Зеленьский своїм указом №416/2019 повернув проблескові маячки та спецномери на VIP котрежі".
    Знов збрехати аби збрехати.
    Ви хоча б законодавство України дивіться, чи за брехнею ніколи ?


    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
    ПОСТАНОВА

    від 22 березня 2017 р. № 176
    Київ

    Питання використання спеціальних звукових та світлових сигнальних пристроїв на транспортних засобах

    Відповідно до статті 4 Закону України “Про дорожній рух” Кабінет Міністрів України постановляє:

    1. Установити, що:

    спеціальні звукові та світлові сигнальні пристрої синього кольору можуть установлюватися за наявності дозволу, виданого уповноваженим органом Міністерства внутрішніх справ з дотриманням установлених Міністерством внутрішніх справ вимог, виключно на транспортних засобах, які використовуються для пересування осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, на транспортних засобах, які використовуються Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, підрозділами безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку у Збройних Силах, Національною гвардією, податковою міліцією, Службою безпеки, Головним управлінням та підрозділами урядового фельд’єгерського зв’язку Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, воєнізованими формуваннями, установами виконання покарань та слідчими ізоляторами Державної кримінально-виконавчої служби, Національним антикорупційним бюро, Державним бюро розслідувань, Управлінням державної охорони, Державною прикордонною службою, підрозділами Державної спеціальної служби транспорту, уповноваженими на проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на об’єктах національної транспортної системи України, Державною службою з безпеки на транспорті, бригадами екстреної (швидкої) медичної допомоги, Оперативно-рятувальною службою цивільного захисту, службою інкасації та перевезення цінностей Національного банку та банків України, підрозділом відомчої охорони Національного банку для виконання оперативних завдань;

    спеціальні світлові сигнальні пристрої із світловими сигналами червоного кольору можуть установлюватися як додаткове обладнання виключно на транспортних засобах патрульної поліції Національної поліції та відповідних підрозділів Національної поліції, на які покладено обов’язки із забезпечення безпеки дорожнього руху;

    спеціальні світлові сигнальні пристрої із світловими сигналами червоного, зеленого кольорів можуть установлюватися як додаткове обладнання виключно на транспортних засобах відповідних підрозділів Національної поліції та Управління державної охорони, що здійснюють супроводження осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, та на транспортних засобах, які використовуються для пересування таких осіб;

    транспортні засоби, які використовуються для пересування осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, і на які можуть бути встановлені спеціальні звукові та світлові сигнальні пристрої, визначає Управління державної охорони.

    2. Ця постанова набирає чинності одночасно з втратою чинності Указом Президента України від 30 березня 2005 р. № 567 “Про заходи щодо впорядкування використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв та номерних знаків на службових транспортних засобах”.
    Прем'єр-міністр України В.ГРОЙСМАН

    https://законодавство.com/kabineta-m...nya315763.html

  4. #39624

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Пєтя не вождь, а просто один із президентів України, який зробив суттєвий вклад в майбутнє України.
    Твої совкові понти швидко здохнуть, бо за гаслами нічого не видно, тільки свиняче рило реваншу. На одному реванші далеко не поїздиш, совково регіоналівська шобла знову заведе у кризу.

    Все умрут , один ты останешься

  5. #39625
    Аватар для Vozar
    Реєстрація
    15 червень 2010
    Дописів
    46 288

    Типово

    Как так? А зелёное солнышко вроде сказал что поговорил с пацанами - бабки будут... Порожняк прогнал? ))


    На Донеччині на шахті «Південнодонбаська №1» та частково на шахті імені Сургая продовжують страйкувати гірники. Вони вимагають виплатити 35 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати.

    Про це*Громадському радіо*розповів голова незалежної профспілки

    Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/economics/finan...gu-604029.html
    Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)

  6. #39626
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Как так? А зелёное солнышко вроде сказал что поговорил с пацанами - бабки будут... Порожняк прогнал? ))


    На Донеччині на шахті «Південнодонбаська №1» та частково на шахті імені Сургая продовжують страйкувати гірники. Вони вимагають виплатити 35 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати.

    Про це*Громадському радіо*розповів голова незалежної профспілки

    Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/economics/finan...gu-604029.html
    И хто хозяен шахты?

  7. #39627

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Как так? А зелёное солнышко вроде сказал что поговорил с пацанами - бабки будут... Порожняк прогнал? ))
    На Донеччині на шахті «Південнодонбаська №1» та частково на шахті імені Сургая продовжують страйкувати гірники. Вони вимагають виплатити 35 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати.
    Про це*Громадському радіо*розповів голова незалежної профспілки
    Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/economics/finan...gu-604029.html
    ну вот , при порошенко наделали долгов , а зеленский теперь разгребает ...

  8. #39628

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    И хто хозяен шахты?
    Державні обоє.
    Уряд "найкращого за всі часи" прем"єра керує.
    Того прем"єра якого Порох поставив, а Зеленський запропонував піти.

  9. #39629

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Стараются. В 15 лет родители сами без Гриневич могут объяснить какая это война.
    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    батькам вже пояснили, що зелень спасе Україну...
    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    ви пепсі обпилися? )

    як так пояснили, у якій формі було пояснення?

    Зелень то може й спасе, але чому ви цьому начебто не раді якщо то що ви кажете не метафора?

    забігаючи наперед, на всяк випадок повідомляю, є ще один фейк, що начебто на 1000 медиків сократят шпиталі
    про вашу зеленушку нащадкам читатимуть лекції - як можна з грязі в князі з блазня в президенти...

    ЗІ свисніть, як почнуться покращання... поки що схоже на затишшя перед бурею...


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  10. #39630

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    ну вот , при порошенко наделали долгов , а зеленский теперь разгребает ...
    Ніхто нічого не розгрібає.
    Зеленському немає ким розгрібати.
    Гройсману - немає бажання, бо його рейтинг у тих краях у 5 разів менше, ніж похибка опитування.

    П.С.
    Прошу пробачення, трошки не збрехав.
    То підтримка "УС" Гройсмана по всій Україні в розмірі 1/5 від похибки.
    А в регіоні шахт підтримка Гросі = 0%.
    Востаннє редагував Igor K: 23.06.2019 о 17:08

  11. #39631
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    про вашу зеленушку нащадкам читатимуть лекції - як можна з грязі в князі з блазня в президенти...

    ЗІ свисніть, як почнуться покращання... поки що схоже на затишшя перед бурею...
    Правда она такая что только родители расскажут о ней. Сейчас так точно.
    Пс. Это об предыдущей пятилетке

  12. #39632

    Реєстрація
    30 березень 2012
    Дописів
    8 490

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    ангелин, гриневич точно не звонили, звонили автору учебника
    кто мог позвонить и отменить
    кто то из министерства, но гриневич не звонила
    президент, но об этом в статье нет ни слова
    "моему коллеге, автору учебника" (с)


    Перший в історії США ʼʼухилянтʼʼ,
    військовий медик Desmond Doss, у битві за Окінаву, 1945, виніс з поля бою 75 поранених солдатів.

  13. #39633
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від Angelinn Переглянути допис
    "моему коллеге, автору учебника" (с)
    вопрос кто звонил - открытый
    пока готов считать это вбросом
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  14. #39634
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Subolg Переглянути допис
    вопрос кто звонил - открытый
    пока готов считать это вбросом
    Тоисть, шото должно поменяться в риторике. Гражданская или уянская должна добавиться. Выгодное положение. Если ниче не поменяется, значь натиск выдержали. А если поменяется и станет та война граждвнской вдрух счегото? Шо скажешь?
    Вот когда скажут,тогда и поговорим, не катит. Тогда поздно может быть. И предвещать опять вас пис дить, но на этот раз жощще и с последствиями, забыв про демократрию и человеколбие. Потом нормальное общество опять отстраивать. А вы уже не так громко, но будете поскаливать изподтишка, но уже без вселенской вони и результата. Вова к этому всему и ведет. Вова маладец

  15. #39635
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Noskinauhi Переглянути допис
    Тоисть, шото должно поменяться в риторике. Гражданская или уянская должна добавиться. Выгодное положение. Если ниче не поменяется, значь натиск выдержали. А если поменяется и станет та война граждвнской вдрух счегото? Шо скажешь?
    Вот когда скажут,тогда и поговорим, не катит. Тогда поздно может быть. И предвещать опять вас пис дить, но на этот раз жощще и с последствиями, забыв про демократрию и человеколбие. Потом нормальное общество опять отстраивать. А вы уже не так громко, но будете поскаливать изподтишка, но уже без вселенской вони и результата. Вова к этому всему и ведет. Вова маладец
    Шоб бить у вас битка не выросла. А вообще гебельс ваш молодец.

  16. #39636
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Петро Олещук
    1 ч. ·
    Прочитав про "особливу ненависть до Порошенка" з боку журналістів і інших поганих людей. Особливо у порівнянні з усякими Януковичами.

    Не хвилютеся. "Особлива ненависть" зникне максимум за рік. Разом зі зникненям самого Порошенка з політики. Як це було з тим же Ющенком
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

  17. #39637
    Аватар для Noskinauhi
    Реєстрація
    26 червень 2014
    Звідки Ви
    Днепр
    Дописів
    22 433

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Шоб бить у вас битка не выросла. А вообще гебельс ваш молодец.
    Продолжайте так думать. Витя продолжал и вы продолжайте

  18. #39638
    Аватар для carrotik
    Реєстрація
    16 листопад 2005
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    62 769

    Типово

    .. да хрен с ним с порошенком и ненавистью к нему... Новый доктор когда рецепты начнет выписывать? .. иль неприемный день?
    Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec

  19. #39639
    Аватар для _FoX_
    Реєстрація
    11 травень 2012
    Дописів
    54 738

    Типово

    Цитата Допис від Vozar Переглянути допис
    Как так? А зелёное солнышко вроде сказал что поговорил с пацанами - бабки будут... Порожняк прогнал? ))


    На Донеччині на шахті «Південнодонбаська №1» та частково на шахті імені Сургая продовжують страйкувати гірники. Вони вимагають виплатити 35 мільйонів гривень заборгованості із заробітної плати.

    Про це*Громадському радіо*розповів голова незалежної профспілки

    Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/economics/finan...gu-604029.html
    А что там с примером?
    Помнится кто то в него пальцем тыкал)

  20. #39640
    Аватар для Subolg
    Реєстрація
    03 липень 2013
    Звідки Ви
    оттуда
    Дописів
    88 393

    Типово

    Цитата Допис від carrotik Переглянути допис
    .. да хрен с ним с порошенком и ненавистью к нему... Новый доктор когда рецепты начнет выписывать? .. иль неприемный день?
    этот врядли выпишет, но и травит намеренно не будет))
    "Не укради и не убий, власть не терпит конкурентов"(с) "Систему определяет не ошибка, а реакция на ошибку"(с)

Сторінка 1982 з 3000 ПершаПерша ... 9821482188219321972197319741975197619771978197919801981198219831984198519861987198819891990199119922032208224822982 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті