| Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы |
![]() |
|
кто молодец? Зеленский молодец. не словом, а делом. ну, сначала словом. а потом словом. оно же делом.
кто там вякал, что он за две с половиной секунды закончит АТО? какой-то крахмалопаточный отец нации. а воз и ныне там, через пять лет денег на крови. а вот молодой и энергичный Президент Зеленский возьмёт и закончит эту войну. Данилыч не даст соврать, да и сам не соврёт. и пока жирные пятна расплываются в судорогах вчерашнего дня, Данилыч выжигает глаголом "За словами Кучми, у Зеленського немає бізнес-інтересів продовжувати кровопролиття на Донбасі, як це було у Порошенка і його режиму."
вот что значит быть патриотом, а не Рошенки в Липецке через Роттердам+ закупать!
Під прикриттям Рошена в Липецьку і Роттердам + нам підсовують капітуляцію.
Росія не зможе ввести війська в Україну, це очевидний факт. Зараз вони воюють руками українців проживають на Донбасі, але як тільки велика частина жителів Донбасу захоче повернуться до нормального життя, ця безглузда війна закінчиться. У Росії більше немає козирів, немає карт на руках. Цю війну можна закінчити дуже швидко.
ой, Микело, ну как можно справжньому патриоту что-то подсунуть / присунуть? цэж даже теоретично неможливо. вы ж все как один быстро сделайте ещё одну революцию, и капэц тому поцу зеленому.
Во первых миротворцы - это план Порошенко, который как то не на ура воспринят Европой и США. Во вторых русские хитрожопо хотят подсунуть миротворцев по разделительной полосе - этот шоле план подмахнет зеленосолнышко штоб нистрелять?
Як чоловік, між незламністю і потужністю, я обираю незламність. (C)
| Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення | |
| Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію |
copyright © gorod.dp.ua. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника. Про проєкт :: Реклама на сайті |
|
Bookmarks