Так вони свідомо себе дурнями виставляють. І будуть це робити і надалі. Відмазувати Вована, плюватися на всіх. Спочатку ігноруємо брехню, потім кажемо: та почекайте; далі: ще не час; він нічого не обіцяв; та ми і не розраховували, потім замовкнут... а в підсумку......винен буде Порошенко.



Ты вообще украинский не знаешь - даже на уровне начальной школы! 

Bookmarks