Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1450 з 3000 ПершаПерша ... 450950135014001440144114421443144414451446144714481449145014511452145314541455145614571458145914601500155019502450 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 28 981 по 29 000.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #28981
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Дурість не бачити ті прізвища, коли вони давно вже названі, й написані.... що не вирубаєш топором...
    А чого так витрачати час на дописи, якщо ви їх знаєте ? Ну, напишіть тут : голова СНБО, міністр закордоних справ, міністр оборони, головний прокурор. Хоча б ці прізвища, які з понеділка прийдуть працювати.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  2. #28982
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    пофиг на те призвища
    В сенсі пофіг?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  3. #28983
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 500

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Чи брехав, бреше і буде брехати?
    Ну да. Наверное, так надо.
    Востаннє редагував ashim1990: 18.05.2019 о 09:11
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  4. #28984
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    В сенсі пофіг?
    Как же отвратительно вы пишете "на украинском". Думаете по русски, фразу строите на русском, потом заменяете русские слова известными вам украинскими. Очень смешно выглядит.

  5. #28985
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    А чого так витрачати час на дописи, якщо ви їх знаєте ? Ну, напишіть тут : голова СНБО, міністр закордоних справ, міністр оборони, головний прокурор. Хоча б ці прізвища, які з понеділка прийдуть працювати.
    А я що працюю пресаташе Зе!? Чи тут десь написано адмінистрація майдутнього президента? Вони вже давно все це назвали, й в інети навідь обговорили, а дехкто й обісрав. І лише Відьма все проспала а теперь тролить провінційний форум щоб почухати свое ЧСВ... єдине чого я не зрозумів, так до чого дописовачі з причини що в тебе там щось чешиться...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  6. #28986
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    А я що працюю пресаташе Зе!? Чи тут десь написано адмінистрація майдутнього президента? Вони вже давно все це назвали, й в інети навідь обговорили, а дехкто й обісрав. І лише Відьма все проспала а теперь тролить провінційний форум щоб почухати свое ЧСВ... єдине чого я не зрозумів, так до чого дописовачі з причини що в тебе там щось чешиться...
    Тобто , витратити час на всі ці букви ви спромоглися, а назвати прізвища (в яких менше букв) ви не можете? Ок. Зрозуміла. Ще один партизан-підпільник.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  7. #28987
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Caxar2011 Переглянути допис
    Как же отвратительно вы пишете "на украинском". Думаете по русски, фразу строите на русском, потом заменяете русские слова известными вам украинскими. Очень смешно выглядит.
    Не помиляється той ,хто нічого не робить. А ви можете сміятись.
    Так про Вована що там? Про мене іншого разу.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  8. #28988
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 058

    Типово

    опа... Шурик ответственный от огорода за назначения??)))

  9. #28989
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від OxІgen Переглянути допис
    опа... Шурик ответственный от огорода за назначения??)))
    Я так зрозуміла, що він знає прізвища, але нікому не відкриє
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  10. #28990
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тобто , витратити час на всі ці букви ви спромоглися, а назвати прізвища (в яких менше букв) ви не можете? Ок. Зрозуміла. Ще один партизан-підпільник.
    Ні Відьма, все ще гірше. Я не бажаю ТОБІ відповідати. Тому що ти прийшла не з конструктивом, а з гівном. Й не просто з гівном, а нагодувати мене тим гівном. Їж його сама.
    ЗІ невже ви насправді думаєте що ви будете всіх обсирати, а з вами будуть панькатись?
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  11. #28991
    Аватар для el_bregg
    Реєстрація
    30 березень 2006
    Дописів
    29 157

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    А я що працюю пресаташе Зе!? Чи тут десь написано адмінистрація майдутнього президента? Вони вже давно все це назвали, й в інети навідь обговорили, а дехкто й обісрав. І лише Відьма все проспала а теперь тролить провінційний форум щоб почухати свое ЧСВ... єдине чого я не зрозумів, так до чого дописовачі з причини що в тебе там щось чешиться...
    У Ведьмы почетным чешется....))))))))
    Первый закон глупости
    Человек всегда недооценивает количество идиотов, которые его окружают.©

  12. #28992
    Аватар для OxІgen
    Реєстрація
    03 жовтень 2009
    Звідки Ви
    оттуда (с)
    Дописів
    27 058

    Типово

    мрак...

  13. #28993
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тобто, його прихильники про нього не хочуть нічого писати, а пишуть виключно про Порошенка. Так кого прихильниками вони є?
    Ок. Є питання. З понеділка вже не працює команда Порошенка. Ми знали всі прізвища. А хтось може назвати прізвища з команди Вована? От в понеділок хто буде головою СНБО, міністром закордонних справ тощо? А все це ми повинні були знати ще до 2-го туру виборів. Вован же казав, що назве прізвища по своїй квоті.
    Ви можете мені відповісти на це запитання? Чи брехав, бреше і буде брехати?
    Можно подумать, что Вы про команду Порошенко что либо знали к дню выборов, как и после, да и сейчас похоже не в курсе ))

  14. #28994
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Ні Відьма, все ще гірше. Я не бажаю ТОБІ відповідати. Тому що ти прийшла не з конструктивом, а з гіном. Й не просто з гівном, а нагодувати мене тим гівном. Їж його сама.
    ЗІ невже ви насправді думаєте що ви будете всіх обсирати, а з вами будуть панькатись?
    Тобто, просте запитання: ХТО буде займати ЦІ посади , це гівно?
    Чи запитання: скільки він буде брехати, а ви будете його відмазувати, це гівно?

    І виходячи з вашої істеричної відповіді, в якій ви скотилися знову на "ти", дуже важко вам буде його відмазувати надалі.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  15. #28995
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від KpoT Переглянути допис
    Можно подумать, что Вы про команду Порошенко что либо знали к дню выборов, как и после, да и сейчас похоже не в курсе ))
    Та при чому тут Порошенко знову?
    Тема про ВОВАНА.
    Давайте про нього.
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  16. #28996
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Тобто, просте запитання: ХТО буде займати ЦІ посади , це гівно?
    Чи запитання: скільки він буде брехати, а ви будете його відмазувати, це гівно?

    І виходячи з вашої істеричної відповіді, в якій ви скотилися знову на "ти", дуже важко вам буде його відмазувати надалі.
    Да. Питання на яке вже давно є відповідь, то гівно.
    ЗІ Тобто ти мене обсираєш, а я тобі ще й Ви? Не так ти цаца, як про себе думаєш.
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  17. #28997
    Почетный форумчанин Аватар для Vedma
    Реєстрація
    13 жовтень 2004
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    106 639

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Да. Питання на яке вже давно є відповідь, то гівно.
    ЗІ Тобто ти мене обсираєш, а я тобі ще й Ви? Не так ти цаца, як про себе думаєш.
    Та нема відповіді. Нема прізвищ. І ви їх не знайдете ніде, хоч весь гугл передивитесь.
    Є постійна брехня: дам прізвища перед 2 туром; ось моя команда, як з'ясувалося, це просто шоу було;ми розкажемо , коли буде час та інші відмазки.

    Запитання, на яке ви не хочете відповідати, це обсирання?
    Бо плач не дав нікому ще свободи,
    А хто борець - той здобуває світ

  18. #28998
    Аватар для KpoT
    Реєстрація
    11 липень 2007
    Дописів
    21 959

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Та при чому тут Порошенко знову?
    Тема про ВОВАНА.
    Давайте про нього.
    може нехай він щось накоїть, призначить когось кудись, та таке інше - от тоді і наваляємо

    взагалі, то було питання до Вас, а не про пана Порошенко

  19. #28999
    Аватар для ashim1990
    Реєстрація
    04 травень 2018
    Звідки Ви
    Киев
    Дописів
    5 500

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Нема прізвищ. І ви їх не знайдете ніде, хоч весь гугл передивитесь.
    Є постійна брехня: дам прізвища перед 2 туром; ось моя команда, як з'ясувалося, це просто шоу було;ми розкажемо , коли буде час та інші відмазки.
    Все так, как Вы пишите. Почему - скоро узнаем. Спокойствие, только спокойствие.
    Вы лучше скажите: приедете на инаугурацию? Я Вам потом Киев покажу...
    "Ніч буде важкою, дуже важкою. Але буде ранок!", - Президент Зеленський 00:00 26.02.2022

  20. #29000

    Реєстрація
    13 серпень 2008
    Звідки Ви
    sniper avenue
    Дописів
    13 291

    Типово

    Цитата Допис від Vedma Переглянути допис
    Та нема відповіді. Нема прізвищ. І ви їх не знайдете ніде, хоч весь гугл передивитесь.
    Є постійна брехня: дам прізвища перед 2 туром; ось моя команда, як з'ясувалося, це просто шоу було;ми розкажемо , коли буде час та інші відмазки.

    Запитання, на яке ви не хочете відповідати, це обсирання?
    Это как у дурачка спросить - сколько будет два плюс два.В ответ он шонибудь нелепое пистанет,сядет на палку,крикнет игого и ускачет в далекую даль.

Сторінка 1450 з 3000 ПершаПерша ... 450950135014001440144114421443144414451446144714481449145014511452145314541455145614571458145914601500155019502450 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті