Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1310 з 3000 ПершаПерша ... 310810121012601300130113021303130413051306130713081309131013111312131313141315131613171318131913201360141018102310 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 26 181 по 26 200.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #26181
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    65% русскоязычного населения преступники ?
    Та 99%, чё уж там.
    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    Все депутаты и президенты до этого нормально болтали на украинском
    Овощ и АзИров ХОРОШО говорили по-украински??? Хотя для человека, ни слова не знающего по-украински, их язык, конечно, высший пилотаж.
    Может хватит дурость молоть об исключительности мовы ?
    ПНХ!
    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Обосрешься.
    )))))))))))))))))))))))
    Ты уже обосрался. Дважды: в 2004 и 2013 гг.
    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    Вы-то наверняка Разумкова читали. «После начала российской агрессии на востоке и юге нашего государства, я использую исключительно русский язык. Чтобы меня, как до русскоязычного населения, никто не приходил и не защищал ни танками, ни пулеметами, ни вертолетами»
    Разумков НИКОГДА не говорил по-УКРАИНСКИ. Но ты продолжай жрать его лапшу.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  2. #26182
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  3. #26183
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Helen Pena Serrano
    23 ч.

    В особі Зеленського "мудрий" український народ вибрав все те, що так люто ненавидів в Порошенко:

    - бізнес в Росії: в Порошенко закритий і заблокований, у Зеленського - діючий і навіть фінансується з бюджету РФ;

    - офшори за кордоном: в Порошенко один раз відкритий тільки для продажу свого бізнесу - у Зеленського постійно діючий на Кіпрі, куди виводяться прибутки з України;

    - національність Порошенко - "вальцман", хоча, насправді весь рід Порошенко - українці, а Зеленський навіть не скриває, що він по національності - єврей;

    - олігарх і хапуга: всі прибутки Порошенко чесно сплачує в Україні, працює великий благодійний фонд, який фінансується за рахунок фірм ПП, фінансування армії за власний рахунок на суму понад 1 млрд грн., сам собі господар - ні від кого не залежить. І Зеленський, який показує у звітності збитки від діяльності своїх фірм, користується субсидією, як малозабезпечена людина і при цьому скупляє статки за кордоном, в тому числі і в окупованому Криму, повністю залежить від олігарха Коломойського.

    - відношення до народу і України: Порошенко, любить Україну, поважає народ, віру, культуру, прекрасно знає державну мову і при цьому вільно володіє ще 5-ма мовами. І Зеленський, який знає тільки одну мову - суржик, не може говорити державною, не поважає Україну, зневажає культуру і віру, насміхається над українцями;

    - реальні справи і обіцянки: у Порошенко довгий список реальних справ і досягнень, навіть таких які зовсім не обіцялись. І зеленський - який не тільки нічного реального ще не зробив, а навіть обіцянки дає туманні, неконкретні і безглузді, а коли треба за них відповідати - народ чує від Зеленського "Я вам нічого не обіцяв".

    І так по кожному пункту. Все те зло, що відносно Порошенко існує тільки в хворобливій уяві лохтората - у Зеленського існує насправді і це дивним чином ніяк не вплинуло на рішення виборця - вибрати справжнє зло замість уявного і наглюченого.

    Що це значить? А це значить, що українському народу на самому ділі глибоко насрати на моральні і етичні цінності. Глибоко насрати на факти, на аргументи, на об.єктивну реальність і особливо глибоко насрати з космічної висоти на логіку і здоровий глузд. Українцям не потрібна правда, а є сильна жага до брехні, до небилиць, до пустих обіцянок.

    . Українському народу в переважній своїй більшості просто потрібен жупел, на який можна скинути лють за власні невдачі, за власну тупість, за власну нікчемність, боягузливість, за власну неспроможність користуватись тими можливостями, які надає свобода і здорове середовище.

    73 проценти виборців не голосували за власне виздоровлення, за майбуття і за долю власної країни - вони йшли на вибори, щоб помститися, щоб продемонструвати власну негідність, щоб викинути власну ненависть і злобу на людину, яка пропонувала їм шлях до свободи і процвітання на основі власної відповідальності.
    Віктор Федорончук.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  4. #26184
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово

    Ігор Чернобаєв
    23 ч. ·

    «Коломойский: "Зеленский это наша общая с Аваковым победа".

    Вопрос, а кто теперь должен извиниться перед Зеленским за "марионетку Коломойского" ?

    Вопрос номер два:
    Правоохранительные органы, они, как бы, беспристрастны.
    Или все-таки, нет?

    Вопрос номер три:
    Если выиграли Коломойский с Аваковым - то кто же проиграл?
    (на этот вопрос я даже отвечу: Кто за Зе голосовал - тот и проиграл)»

    © Аллан Левітов
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  5. #26185

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Helen Pena Serrano
    23 ч.

    В особі Зеленського "мудрий" український народ вибрав все те, що так люто ненавидів в Порошенко:

    - бізнес в Росії: в Порошенко закритий і заблокований, у Зеленського - діючий і навіть фінансується з бюджету РФ;

    - офшори за кордоном: в Порошенко один раз відкритий тільки для продажу свого бізнесу - у Зеленського постійно діючий на Кіпрі, куди виводяться прибутки з України;

    - національність Порошенко - "вальцман", хоча, насправді весь рід Порошенко - українці, а Зеленський навіть не скриває, що він по національності - єврей;

    - олігарх і хапуга: всі прибутки Порошенко чесно сплачує в Україні, працює великий благодійний фонд, який фінансується за рахунок фірм ПП, фінансування армії за власний рахунок на суму понад 1 млрд грн., сам собі господар - ні від кого не залежить. І Зеленський, який показує у звітності збитки від діяльності своїх фірм, користується субсидією, як малозабезпечена людина і при цьому скупляє статки за кордоном, в тому числі і в окупованому Криму, повністю залежить від олігарха Коломойського.

    - відношення до народу і України: Порошенко, любить Україну, поважає народ, віру, культуру, прекрасно знає державну мову і при цьому вільно володіє ще 5-ма мовами. І Зеленський, який знає тільки одну мову - суржик, не може говорити державною, не поважає Україну, зневажає культуру і віру, насміхається над українцями;

    - реальні справи і обіцянки: у Порошенко довгий список реальних справ і досягнень, навіть таких які зовсім не обіцялись. І зеленський - який не тільки нічного реального ще не зробив, а навіть обіцянки дає туманні, неконкретні і безглузді, а коли треба за них відповідати - народ чує від Зеленського "Я вам нічого не обіцяв".

    І так по кожному пункту. Все те зло, що відносно Порошенко існує тільки в хворобливій уяві лохтората - у Зеленського існує насправді і це дивним чином ніяк не вплинуло на рішення виборця - вибрати справжнє зло замість уявного і наглюченого.

    Що це значить? А це значить, що українському народу на самому ділі глибоко насрати на моральні і етичні цінності. Глибоко насрати на факти, на аргументи, на об.єктивну реальність і особливо глибоко насрати з космічної висоти на логіку і здоровий глузд. Українцям не потрібна правда, а є сильна жага до брехні, до небилиць, до пустих обіцянок.

    . Українському народу в переважній своїй більшості просто потрібен жупел, на який можна скинути лють за власні невдачі, за власну тупість, за власну нікчемність, боягузливість, за власну неспроможність користуватись тими можливостями, які надає свобода і здорове середовище.

    73 проценти виборців не голосували за власне виздоровлення, за майбуття і за долю власної країни - вони йшли на вибори, щоб помститися, щоб продемонструвати власну негідність, щоб викинути власну ненависть і злобу на людину, яка пропонувала їм шлях до свободи і процвітання на основі власної відповідальності.
    Віктор Федорончук.
    На самом деле народу не комфортно с таким героем Порошенко.

    Тяжело принять, что миллиардер во всем тебя лучше, принципиальнее.

    народ не любит выскочек.

    "тебе что? больше всех надо? Не выпендривайся и будь как все"


    вот такого как они сами и Зеленского они избрали. наличие изъянов позволяет чувствовать на его фоне себя более хорошими, что ли.



    Народ просто не может поверить что можно говорить правду, не воровать и раздавать свои деньги. Потому верит в теории заговора

  6. #26186
    Аватар для Дейнерис
    Реєстрація
    04 травень 2007
    Звідки Ви
    Дніпро
    Дописів
    48 213

    Типово





    Р.S. В ФБ конкурс на лучшую подпись к этому фото.
    «Якщо людина задоволена владою, вона або не в курсі, або в долі». (с)

  7. #26187

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 654

    Типово


  8. #26188
    Аватар для procurement
    Реєстрація
    01 жовтень 2018
    Дописів
    2 212

    Типово

    Может хватит дурость молоть об исключительности мовы ?
    слава богу, что у меня на работе все на русском, в том числе и делопроизводство почти все, кроме договоров.
    100 процентов говорящих на русском.

  9. #26189
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    ..








    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  10. #26190
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Не терпится...
    Прочитал в ФБ обсуждение письма президента Украины, главе Верховной Рады, с тем, чтобы провести инаугурацию 19-го мая.
    Всем известный В.Вьятрович комментирует и напоминает В.Зеленскому о том, что в этот день - "День пам'яті жертв політичних репресій".
    Резонно напоминает, хотя мне сложно не критиковать В.Вьятровича, уж очень он одиозный.
    Комменты абсолютно "рыгиональные".
    И тут трагедия Украины видна как никогда...
    Как никогда.
    Команде В.Зеленского видимо совершенно плевать на "каких-то там сидельцев" (как они в руссТВ стали называть лет пятнадцать тому назад), а те, кто знают о дне и для кого важно - наговорили столько глупостей и наделали столько гадостей, что уже стали притчей во языцах...
    Боюсь, что инаугурация состоится именно в этот день, так как президент подчеркивает, что уже договорился с иностранцами и так далее.
    Плохой знак, пані і панове, плохой знак...
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  11. #26191
    Аватар для procurement
    Реєстрація
    01 жовтень 2018
    Дописів
    2 212

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Не терпится...
    Прочитал в ФБ обсуждение письма президента Украины, главе Верховной Рады, с тем, чтобы провести инаугурацию 19-го мая.
    Всем известный В.Вьятрович комментирует и напоминает В.Зеленскому о том, что в этот день - "День пам'яті жертв політичних репресій".
    Резонно напоминает, хотя мне сложно не критиковать В.Вьятровича, уж очень он одиозный.
    Комменты абсолютно "рыгиональные".
    И тут трагедия Украины видна как никогда...
    Как никогда.
    Команде В.Зеленского видимо совершенно плевать на "каких-то там сидельцев" (как они в руссТВ стали называть лет пятнадцать тому назад), а те, кто знают о дне и для кого важно - наговорили столько глупостей и наделали столько гадостей, что уже стали притчей во языцах...
    Боюсь, что инаугурация состоится именно в этот день, так как президент подчеркивает, что уже договорился с иностранцами и так далее.
    Плохой знак, пані і панове, плохой знак...
    если глянуть старый навесной отрывной календарь, и отрывок фильма "Любовь и голуби", то в таком календере абсолютно каждый день какие-то события, пробелов нет, так давайте инагурацию вообще не проводить. Я понимаю не хочется, но надо.
    Востаннє редагував procurement: 05.05.2019 о 08:40

  12. #26192
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Цитата Допис від procurement Переглянути допис
    . Я понимаю не хочется, но надо.
    Как точно сказано

  13. #26193
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від ashim1990 Переглянути допис
    19-го низзя. "Вятрович напомнил, что 19 мая - День памяти жертв политических репрессий. Президент Владимир Зеленский не имеет права на глумление над памятью о жертвах репрессий." https://censor.net.ua/news/3125437/v...kih_repressiyi
    Ахахаха, первые пробы на прочность - типа потыкать палочкой осторожно...
    Причем явная провокация: я бы на месте Вовы этого "деятеля" на подвал сразу и не мешкая, чтобы вот так вафлить отпала охота сразу и у всех одновременно.
    Чего на подвал? Чтобы чмо это объяснило, в чем глумление, например...
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  14. #26194
    Аватар для rrri
    Реєстрація
    04 січень 2008
    Дописів
    12 402

    Типово

    И вообще, по старому стилю 19 мая - день пионерии.

    До коле???

  15. #26195
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис

    Плохой знак, пані і панове, плохой знак...
    Ну вам то чем больше "плохих знаков", тем лучше.
    Вас страна не интересует, от слова "совсем".
    Главное - кумир правильный.

  16. #26196
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 254

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Ну вам то чем больше "плохих знаков", тем лучше.
    Вас страна не интересует, от слова "совсем".
    Главное - кумир правильный.
    Как те собаки на привязи, когда мимо забора идет веселая компания.

  17. #26197
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Ну вам то чем больше "плохих знаков", тем лучше.
    Не приписывайте мне свои домыслы. Понимаю - это весьма удобно, но все-таки воздержитесь. Автор текста - Артур Фредекинд - отсидел два года в СССР за то, что посмел иметь свое мнение, отличное от мнения партии
    Вас страна не интересует, от слова "совсем".
    Именно совсем меня не интересует раша-2, раша-лайт или малороссия которую вы пытаетесь здесь сотворить, какими бы пышными словесами это не прикрывалось
    Главное - кумир правильный.
    Понимаю - приписать оппоненту что угодно - кумира, сексуальную ориентацию, воровство, фабрику во вражеской стране, неуплату налогов - очень удобно. Единственный минус то, что это исключительно плод вашей неуемной фантазии
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  18. #26198
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Не приписывайте мне свои домыслы. Понимаю - это весьма удобно, но все-таки воздержитесь. Автор текста - Артур Фредекинд - отсидел два года в СССР за то, что посмел иметь свое мнение, отличное от мнения партии
    Именно совсем меня не интересует раша-2, раша-лайт или малороссия которую вы пытаетесь здесь сотворить, какими бы пышными словесами это не прикрывалось

    Понимаю - приписать оппоненту что угодно - кумира, сексуальную ориентацию, воровство, фабрику во вражеской стране, неуплату налогов - очень удобно. Единственный минус то, что это исключительно плод вашей неуемной фантазии
    Как же ж все правильно говорится о себе, диву даюсь.
    ))))))))))))))))))))))

  19. #26199
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    Как же ж все правильно говорится о себе, диву даюсь.
    ))))))))))))))))))))))
    И Вы еще что-то говорите о Дейнерис...
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  20. #26200
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    И Вы еще что-то говорите о Дейнерис...
    Абсолютно ничего.
    Поносить всех, кто как то не так думает, последними словами - совершенно нормально для патриотиков.

Сторінка 1310 з 3000 ПершаПерша ... 310810121012601300130113021303130413051306130713081309131013111312131313141315131613171318131913201360141018102310 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті