Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1302 з 3000 ПершаПерша ... 302802120212521292129312941295129612971298129913001301130213031304130513061307130813091310131113121352140218022302 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 26 021 по 26 040.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #26021
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Зеленський не зможе, бо йому і тих, хто його підтримує буде заважати мова, віра і наша армія.
    З цього починається держава Україна, а до неї додаються демократія, боротьба з корупцією, умови до економічного розвитку.
    С чего Вы взяли, что мова, віра і наша армія будет мешать? 73% увидело, что для Пети это пустой звук, нет не так - возможность воровать и пиариться. И поэтому проголосовали так как проголосовали.....
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  2. #26022
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    А для Вас это не приоритет?
    Для Вас Україна - понад усе! ? Это верный слоган?
    Тоді виникає запитання, а які твої пріоритети, коли тільки повторюєш наші?
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  3. #26023
    Аватар для evgenij
    Реєстрація
    19 січень 2007
    Дописів
    21 333

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Щоб щось побачити потрібно перш за все бажання це бачити. Ніхто тобі додому Ніагарський водоспад не привезе... ) А на фото й відео ти просто будеш казати що то фейк..
    Якщо людина є, то її можливо побачити, а що то за істота яку можливо побачити тільки після того як у неї повіриш, казковий ельф?
    Люди, имеющие низкий уровень квалификации, делают ошибочные выводы и принимают неудачные решения, но не способны осознавать свои ошибки...

  4. #26024
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від evgenij Переглянути допис
    Якщо людина є, то її можливо побачити, а що то за істота яку можливо побачити тільки після того як у неї повіриш, казковий ельф?
    Не повіришь. Захочеш побачити... ти не хочеш...
    ЗІ Ти насправді думаєш що ти маєш якусь цінність для суспільства що з тобою будут панькатись... сам розбирайся...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  5. #26025
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    С чего Вы взяли, что мова, віра і наша армія будет мешать? 73% увидело, что для Пети это пустой звук, нет не так - возможность воровать и пиариться. И поэтому проголосовали так как проголосовали.....
    Хвилиночку, не пройде. Йому, тобі прийдеться відповідати на ці запитання, як збираєтеся розвивати мову, підтримувати віру і армію. Бо без відповіді на ці запитання буде створена моментально кофліктна ситуація, кажете одне, робите зовсім інше.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  6. #26026
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Хвилиночку, не пройде. Йому, тобі прийдеться відповідати на ці запитання, як збираєтеся розвивати мову, підтримувати віру і армію. Бо без відповіді на ці запитання буде створена моментально кофліктна ситуація, кажете одне робите, зовсім інше.
    Мікела... Кошулинського підтримало менше 2 відсоткім населення. Кому відповідати? З чого ти, Евген та інші взяли що ви щось з себе представляєте? Ви лузери. Ви програли. Сидіть й чекайте що будуть робити. А це по любе будуть роботи БЕЗ ВАС.... А будете заважати, можуть ще й по пиці дати..
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  7. #26027
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Не повіришь. Захочеш побачити... ти не хочеш...
    ЗІ Ти насправді думаєш що ти маєш якусь цінність для суспільства що з тобою будут панькатись... сам розбирайся...
    Не вигадуй, нам не довго залишилось чекати. Кожен крок Зеленського буде здійснюватися під пильним оком ворогів і опонентів, з ним ніхто панькатися не буде, пообіцяв - роби.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  8. #26028
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Не вигадуй, нам не довго залишилось чекати. Кожен крок Зеленського буде здійснюватися під пильним оком ворогів і опонентів, з ним ніхто панькатися не буде, пообіцяв - роби.
    ... это какая то ... мания, что ли ...
    Ну да.
    Социализм - это учет и контроль !
    ))))))))))))))))))

  9. #26029
    Аватар для Mikela
    Реєстрація
    28 листопад 2009
    Звідки Ви
    Тутешній
    Дописів
    27 546

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Мікела... Кошулинського підтримало менше 2 відсоткім населення. Кому відповідати? З чого ти, Евген та інші взяли що ви щось з себе представляєте? Ви лузери. Ви програли. Сидіть й чекайте що будуть робити. А це по любе будуть роботи БЕЗ ВАС.... А будете заважати, можуть ще й по пиці дати..
    Ти не враховуєш одну особливість, що із завершенням виборів твоя активність завершилася, а наша тільки починається. Бути опонентом завжди краще і тим паче, тиснути на діючу владу.
    http://s017.radikal.ru/i425/1304/de/a51ced5f2a44.jpg

  10. #26030
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від SergOv Переглянути допис
    ... это какая то ... мания, что ли ...
    Ну да.
    Социализм - это учет и контроль !
    ))))))))))))))))))
    Ну вони ж Петра вибрали. Так й Зе! будуть контролювати...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  11. #26031
    Аватар для Абориген
    Реєстрація
    05 грудень 2004
    Звідки Ви
    Здешний
    Дописів
    39 021

    Типово

    Цитата Допис від Ustas77 Переглянути допис
    А для Вас это не приоритет?
    Для Вас Україна - понад усе! ? Это верный слоган?
    Для меня приоритет то, чтобы мои дети могли жить и зарабатывать на достойную жизнь в своей стране и не ждали от государства подачек. Чтобы могли законно заработать на достойное жилье, не влезая в долговой хомут. Вот такая Украина действительно понад усе!
    Я бесконечно уважаю чудовищный выбор моего народа (М.Жванецкий)


  12. #26032

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Тому, що для таких, як ти, жити в уламку імперії є твоє основне прагнення. Все інше - українська мова і культура просто розламують уламок на шматки. Кожен шматок, це твоя особиста поразка, кожен день, кожен місяць і кожний рік. Всі твої пропозиції не находять відклику, вони просто не актуальні.
    Совок на войне

    поразка ... для меня поразка когда я калекам отдаю деньги , когда нормальные люди не могут найти работы , когда я вижу боль и несправедливость .

    а то что совок взвалил на себя новый флаг и назвал его "культура" меня расстраивает только ввиду того что дураки рядом с нами . 70 лет ходили под знаменами , делали всем западло , не наделались . довели страну до состояния "территория" .

  13. #26033
    Аватар для evgenij
    Реєстрація
    19 січень 2007
    Дописів
    21 333

    Типово

    Цитата Допис від Шурик Г. (гость) Переглянути допис
    Не повіришь. Захочеш побачити... ти не хочеш...
    ЗІ Ти насправді думаєш що ти маєш якусь цінність для суспільства що з тобою будут панькатись... сам розбирайся...
    Дивне у вас уявлення про країну, все зробиться само, головне повірити, а хто то зробить не важливо, феї своєю магією, яких можуть бачити тільки обрані після того як розберуться.
    Люди, имеющие низкий уровень квалификации, делают ошибочные выводы и принимают неудачные решения, но не способны осознавать свои ошибки...

  14. #26034
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Тоді виникає запитання, а які твої пріоритети, коли тільки повторюєш наші?
    Правильный лозунг - Громадянин України - понад усе!!! Я Вам это уже писал, но видимо возраст и память дает сбой....

    Цитата Допис від Mikela Переглянути допис
    Хвилиночку, не пройде. Йому, тобі прийдеться відповідати на ці запитання, як збираєтеся розвивати мову, підтримувати віру і армію. Бо без відповіді на ці запитання буде створена моментально кофліктна ситуація, кажете одне, робите зовсім інше.
    А президенту не нужно поддерживать віру - не его это функции, он может быть арбитром между разными религиозными направлениями и т.п. бредом...
    А армия....наверно все таки ей он по душе, раз там за него неплохо так проголосовали....обычно армия голосовала за действующую мразь....
    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  15. #26035
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Для меня приоритет то, чтобы мои дети могли жить и зарабатывать на достойную жизнь в своей стране и не ждали от государства подачек. Чтобы могли законно заработать на достойное жилье, не влезая в долговой хомут. Вот такая Украина действительно понад усе!
    Наверное к этому сильно могут приблизить волонтеры, которые вяжут сетки "для страны", а поломав ногу потом на форуме денег просят на лечение, потому как патриоты и нет времени заработать ...

  16. #26036
    Аватар для Ustas77
    Реєстрація
    12 листопад 2005
    Звідки Ви
    из здравого смысла
    Дописів
    17 061

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Для меня приоритет то, чтобы мои дети могли жить и зарабатывать на достойную жизнь в своей стране и не ждали от государства подачек. Чтобы могли законно заработать на достойное жилье, не влезая в долговой хомут. Вот такая Украина действительно понад усе!
    Так что все таки корыто....а других в этом же и обвиняете....пусть и не для себя, а для детей....

    Попробуйте вот этот лозунг - Громадянин України - понад усе!!!

    Многие спекулируют на заблуждениях
    и ложных чудесах,обманывая глупое
    большинство.
    ЛЕОНАРДО ДА ВИНЧИ

  17. #26037
    Почетный форумчанин Аватар для Шурик Г. (гость)
    Реєстрація
    24 листопад 2004
    Звідки Ви
    м. Дніпро
    Дописів
    96 264

    Типово

    Цитата Допис від evgenij Переглянути допис
    Дивне у вас уявлення про країну, все зробиться само, головне повірити, а хто то зробить не важливо, феї своєю магією, яких можуть бачити тільки обрані після того як розберуться.
    Воно не само зробиться. Все зроблять ті, хто вміє. Або країна зникне... й зара вона на стадії зникнення... завдяки в тому числі й Петро з його прибіниками... так що ви ну ніяк не можете вважатися експертами... й ваша думка важлива лише для таких як ви... й то не для всіх...
    Я люблю цю країну навіть без кокаїну.

  18. #26038

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від Абориген Переглянути допис
    Для меня приоритет то, чтобы мои дети могли жить и зарабатывать на достойную жизнь в своей стране и не ждали от государства подачек. Чтобы могли законно заработать на достойное жилье, не влезая в долговой хомут. Вот такая Украина действительно понад усе!
    Есть точки приложения усилий . Каждое гавно хочет быть в белом . Потому идеологи наметывания гавна на вентилятор понимают - что если объявить что вы за здоровый образ жизни давайте утром отожмемся - тема будет не популярна .

    они выбирают другой лозунг - давайте будем классными потому что мы в синих шапочках и пойдем всех кто в желтых шапочках покрасим в синий цвет . Если им не понравиться - мы всех побъем .

    Вот на это 30 лет уходили РЕСУРСЫ .

    если сделать тему N1 не мову , а давайте процветания - то процветание прийдет , но это не популярно - потому что за здоровый образ жизни надо отжиматься .

    когда то люди возможно созреют . Но на сегодня результат - минус 22 млн человек .

    Отсюда , пока можно подымать мовные , культурные вопросы , рассказывать сказки про переименования и снос памятников как путь в светлое будущее - ничего не будет . Это самый простой способ управлениями овцами .

  19. #26039

    Реєстрація
    10 березень 2005
    Дописів
    37 060

    Типово

    Цитата Допис від evgenij Переглянути допис
    Дивне у вас уявлення про країну, все зробиться само, головне повірити, а хто то зробить не важливо, феї своєю магією, яких можуть бачити тільки обрані після того як розберуться.
    томос . армия . мова . повторять и экономика рванет .

    вопрос мовы 30 лет гоняли туда сюда - итого ?

  20. #26040
    Аватар для SergOv
    Реєстрація
    30 березень 2007
    Звідки Ви
    Днепропетровск
    Дописів
    73 229

    Типово

    Цитата Допис від alyak Переглянути допис
    вопрос мовы 30 лет гоняли туда сюда - итого ?
    Ну че, вон целый закон приняли наконец.
    Вот теперь - заживем !

Сторінка 1302 з 3000 ПершаПерша ... 302802120212521292129312941295129612971298129913001301130213031304130513061307130813091310131113121352140218022302 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті