Gorod.dp.ua » Міські форуми / Городские форумы
Сторінка 1277 з 3000 ПершаПерша ... 277777117712271267126812691270127112721273127412751276127712781279128012811282128312841285128612871327137717772277 ... ОстанняОстання
Всього знайдено 59982, показано з 25 521 по 25 540.

Тема: Зеленский - Президент Украины

  1. #25521
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Порохоботы вы по контракту работаете ? Сколько ещё нам читать ваши помои ?

  2. #25522

    Реєстрація
    13 жовтень 2007
    Звідки Ви
    ОПБС K2
    Дописів
    5 319

  3. #25523

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Нужно знать уровень нормативов по противопожарке для АЭС, шоб не задавать глупых вопросов. Само там ничего загореться не может, значит ищи заинтересованных.
    Кроме Пети серануть в отместку грязной радиацией перед съепом в Испанию - никому не нужно
    Ого, вже і радіація значить.
    Вибори то закінчилися, думайте що Зе робити буде.

    PS На всяк випадок, АЕС - це не тільки ядерний реактор.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  4. #25524
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    Ого, вже і радіація значить.
    Вибори то закінчилися, думайте що Зе робити буде.
    В любом случае он 51% уже выполнил: нагнал сцаными тряпками брехливое и жадное порося. Ему УЖЕ респект, только за это.

    Это вы думайте, что скоро позабирают УБД корочки и станут вызывать на допросы по соучастию в преступлении... а мне шо думать-то? )


    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис

    PS На всяк випадок, АЕС - це не тільки ядерний реактор.

    Да, там всего лишь трансформатор на территории загорелся. Я спецом, шоб вы посмотрели со стороны на свои методы.
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  5. #25525

    Реєстрація
    07 грудень 2004
    Дописів
    24 545

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    В любом случае он 51% уже выполнил: нагнал сцаными тряпками брехливое и жадное порося. Ему УЖЕ респект, только за это.

    Это вы думайте, что скоро позабирают УБД корочки и станут вызывать на допросы по соучастию в преступлении... а мне шо думать-то? )


    Да, там всего лишь трансформатор на территории загорелся. Я спецом, шоб вы посмотрели со стороны на свои методы.
    О,вже почалися "это вы думайте, что...".
    Я нагадаю що я думаю про Зе. Я думаю що він повний невіглас та нікчема, це буде в нас самий бездарний ні на що не здатний Президент за всю історію.
    Будь-яка імперія – це зло.
    Залишаю за собою повне моральне право не відповідати на відверто тупі та провокаційні питання.

  6. #25526
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від L_Pt Переглянути допис
    О,вже почалися "это вы думайте, что...".
    Я нагадаю що я думаю про Зе. Я думаю що він повний невіглас та нікчема, це буде в нас самий бездарний ні на що не здатний Президент за всю історію.
    Чтобы что-то изменить - нужно сломать систему. Систему, при которой меняются болванчики, с разными фамилиями но с одинаковыми задачами. Вот он её пытается ломать.

    Пусть и никчема, в любом случае, при сломе системы нужно учиться с нуля. Любому, а не только ему. Ситуация такая. Вот пусть учится, пусть учится и команда.
    Это кстати то, что вы хотели. Или забыли уже? Так Петро вам засрал мозги томосами и липовыми безвизами шо уже не помните ничего главного, к чему стремились те, кто погибли на майдане...жить в нормальной стране. А не обложенные со всех сторон субсидиями как грелками...
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  7. #25527

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Чтобы что-то изменить - нужно сломать систему. Систему, при которой меняются болванчики, с разными фамилиями но с одинаковыми задачами. Вот он её пытается ломать.

    Пусть и никчема, в любом случае, при сломе системы нужно учиться с нуля. Любому, а не только ему. Ситуация такая. Вот пусть учится, пусть учится и команда.
    Это кстати то, что вы хотели. Или забыли уже? Так Петро вам засрал мозги томосами и липовыми безвизами шо уже не помните ничего главного, к чему стремились те, кто погибли на майдане...жить в нормальной стране. А не обложенные со всех сторон субсидиями как грелками...
    эта система, которую вы пытаетесь сломать, называете демократия.

    Хер вам кто даст ее сломать.


    В Герм ании есть субсидии, прикинь. Некоторые переезжали туда чтобы всю жизнь жить на них.

  8. #25528

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    Во-первых, незачем переходить на украинский, делая вид, что ты

    весь такой патриот. Тебе до патриота, как до Марса по-пластунски, так что не паясничай.
    От бачиш, рефлекс на спорожнення фекального міхура в тебе вже випереджає рефлекс самозахисту.
    А я ж казав тобі : думай!

    Перехід на українську це перевірка НЕ мене на патріотизм, це перевірка тебе і на патріотизм, і на щирість, і на знання законів України,
    і навіть перевірка на те, чи дійсно ти є прихильником Порошенка.

    Яке гасло Порошенко та усіх причетних до 24,45% ? Забула ?
    Та ти й не думала про те гасло.
    Ти рахувала, що те гасло для того, щоб тицяти їм у очі "врагам моей Родины", а не твердо дотримуватись самій.

    Добре, нагадаю : АРМІЯ, МОВА, ВІРА.
    От бачиш, що написано ? МОВА. А не ЯЗЫК.

    То чого ж ти тоді НЕ підтримуєш гасло, під яким Порошенко закликає об"єднатися?
    Зараз кожне слово НЕ на мові - це ознака підтримки ворогів Пороха, це плювок в його обличчя.
    Тобі важко спілкуватися на мові ?
    А-а-а-а... "Тебе так удобней" ? Ну, ну ...

    Щось мені це нагадує.
    Пам"ятаю я у дитинстві читав казочку "Фарбований лис". Тикий собі Іван Франко написав.
    Може читала? Цю казочку навіть на російську мову переклали "чтобы было удобнее читать".

    Так от здається мені, що ти саме така "фарбована лиса" і є : патякаєш про патриатизм рівно до
    тієї миті, доки це безпосередньо не буде стосуватися тебе особисто.

    Вас таких багато тут на форумі - % 75-80.
    Це ті що за "АРМІЯ, МОВА, ВІРА", але тільки на словах.
    І що саме двовижне , що слова у вас НЕ НА МОВІ , а на языке.

  9. #25529

    Реєстрація
    09 лютий 2019
    Дописів
    2 672

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    эта система, которую вы пытаетесь сломать, называете демократия.

    Хер вам кто даст ее сломать.


    В Герм ании есть субсидии, прикинь. Некоторые переезжали туда чтобы всю жизнь жить на них.
    называют это нам - "социал"... я ни в коем случае не осуждаю. Страна может себе позволить.

  10. #25530
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    эта система, которую вы пытаетесь сломать, называете демократия.

    Хер вам кто даст ее сломать.


    В Герм ании есть субсидии, прикинь. Некоторые переезжали туда чтобы всю жизнь жить на них.
    Какая ж это демократия, если народ сидит на коротком поводке субсидий? В Германии не 75% населения на субсидии, а небольшой процент. Это не масштабное явление, не тули горбатого к стенке.

    Демократию ещё только предстоит построить. Возможно, но не факт ещё, что это на хуторской территории получится, где все сватья кумовья и т д.
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  11. #25531

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А во-вторых, в законах я не спец, но таки больше тебя разбираюсь.
    А яким чином ти це доведеш? Побазікала і рахуватимеш що цьго досить ?

    Ознакою роудміння закону є його дотримання.
    А у тебе з цим повний провал.

    Ось дивись : Верховна Рада при підтримці президента (поки що) Порошенка з великим захопленням і підйомом національного самовизнання
    приймають Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

    Звичайно вони НЕ мають надії, що ті хто віддав свої голоси НЕ за Пороха (73%) у ту ж мить кинуться виконувати цей закон.
    Але ж вони мали ( і мають) впевненність, що "цукрова верхівочка пасочки" (24,45%) усі як один приймуть цей закон як програму дій.

    Не так сталося, як гадалося.
    Виявлється, що "верхівочка" не так вже і цукрова.
    Бо замішана не протухшому яєчку. Тому і виглядає краще , ніж смакує.

  12. #25532

    Реєстрація
    09 лютий 2019
    Дописів
    2 672

    Типово

    Цитата Допис від Igor K Переглянути допис
    ...
    Буква в букву -аляк... що діється?...

  13. #25533

    Реєстрація
    08 серпень 2012
    Дописів
    7 619

    Типово

    Цитата Допис від Дейнерис Переглянути допис
    А в-третьих, я спрашивала не В ЦЕЛОМ о сроках инаугурации, а КОНКРЕТНО. Ты назвал

    КОНКРЕТНУЮ дату. Так можно было поступить по двум причинам: либо эту дату уже

    назначила Рада, либо в законе записано, что инаугурация должна состояться ровно на 30-й день

    после публикации официальных результатов выборов.
    Брехати, не ціпом махати.

    Я НЕ називав "КОНКРЕТНУЮ" дату. Я назвав ДВІ конкретні дати.

    Тому давай свої пропозиції про тлумачення тобі законів виходячи з цього , а не з того, що ти собі нафантазувала.

  14. #25534
    Аватар для observer
    Реєстрація
    16 липень 2007
    Звідки Ви
    Дніпропетровськ
    Дописів
    68 232

    Типово

    Еще одного припорошеного занесем в список.

  15. #25535

    Реєстрація
    12 серпень 2018
    Дописів
    7 525

    Типово

    Цитата Допис від АЦТЕК Переглянути допис
    Какая ж это демократия, если народ сидит на коротком поводке субсидий? В Германии не 75% населения на субсидии, а небольшой процент. Это не масштабное явление, не тули горбатого к стенке.

    Демократию ещё только предстоит построить. Возможно, но не факт ещё, что это на хуторской территории получится, где все сватья кумовья и т д.
    Так слазьте с поводка- зарабатывайте больше. Государство ничего не может сделать с вашей ленью и готовностью работать за копейки. Потому оно лишь временно предоставляет субсидии.

  16. #25536

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 653

    Типово

    Увы, есть часть народа, которая привыкла чтобы манна небесная с неба стекала.

  17. #25537
    Аватар для АЦТЕК
    Реєстрація
    26 листопад 2007
    Дописів
    24 778

    Типово

    Цитата Допис від Порохобот Переглянути допис
    Так слазьте с поводка- зарабатывайте больше. Государство ничего не может сделать с вашей ленью и готовностью работать за копейки. Потому оно лишь временно предоставляет субсидии.
    Я не на субсидии, лично мне всего хватает.

    Хотелось бы чтобы и рядом люди тоже имели возможность жить в достатке.

    Нельзя быть богатым в нищей стране, как грит Зеля. И он прав, чьорт возьми.

    Да, видно шо он в государственных делах лох. Ну и ничего, его прямота - это новый подход в политике.

    Закончилось время, когда можно было безнаказанно врать - СМИ и особенно Интернет поставили на этом крест

    . Пора становиться людьми и смотреть прямо друг другу в глаза.

    А работе - научится. Страна как отлаженный механизм - и без президента может по инерции и без проблем жить хоть год хоть пять.
    ВИПИВ? ЗА КЕРМО!

  18. #25538
    Аватар для Caxar2011
    Реєстрація
    30 березень 2018
    Дописів
    4 393

    Типово

    Демократы против субсидий ? Это же как пчелы против меда.

  19. #25539
    Аватар для Dereza
    Реєстрація
    10 липень 2013
    Звідки Ви
    с полей бескрайних
    Дописів
    12 127

    Типово

    Цитата Допис від procurement Переглянути допис
    Порошенко уйдет достойно по любому, ведь же он хочет вернуться))
    хотеть не вредно, наша история показывает что все экс-президенты-полные никчемы, и политическая жизнь после - не светит)

  20. #25540

    Реєстрація
    22 квітень 2009
    Звідки Ви
    Днипро
    Дописів
    13 653

    Типово

    Цитата Допис від Dereza Переглянути допис
    хотеть не вредно, наша история показывает что все экс-президенты-полные никчемы, и политическая жизнь после - не светит)
    Буквально год-полтора и будут снова толпы недовольных.

Сторінка 1277 з 3000 ПершаПерша ... 277777117712271267126812691270127112721273127412751276127712781279128012811282128312841285128612871327137717772277 ... ОстанняОстання

Bookmarks

Bookmarks

Ваші права у розділі

  • Ви НЕ можете створювати нові теми
  • Ви НЕ можете відповідати у темах
  • Ви НЕ можете прикріплювати вкладення
  • Ви не можете редагувати свої повідомлення
  •  
  Головна | Афіша | Новини | Куди піти | Про місто | Фото | Довідник | Оголошення
Контакти : Угода з користивачем : Політика конфіденційності : Додати інформацію
Главная страница сайта  
copyright © gorod.dp.ua.
Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо тільки з дозволу власника.
Про проєкт :: Реклама на сайті